Tarnobrzeg: Przedszkolaki rywalizowały w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej (fotoreportaż oraz video HD)

Mnóstwo dzieciaków z tarnobrzeskich przedszkoli wzięło udział w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, które rozegrane zostały wczoraj, w hali MOSiR. Do wspólnej zabawy dzieci zaprosił klub Siarki Tarnobrzeg.

Impreza miała rekreacyjny charakter, stąd nie prowadzono klasyfikacji, tego dnia liczyła się bowiem przede wszystkim dobra zabawa. Dodatkowo, w ramach wydarzenia dzieciaki spotkały się z pracownikami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu oraz z funkcjonariuszami miejskiej policji. W ramach pogadanki edukacyjnej asp. Stanisław Ciba i asp. Rafał Szymański z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej KMP w Tarnobrzegu rozmawiali z przedszkolakami o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznych zachowaniach podczas zabaw na podwórku. Szczególną uwagę funkcjonariusze zwracali na konieczność zapinania pasów bezpieczeństwa w trakcie jazdy samochodem oraz noszenia elementów odblaskowych.

Ogromne emocje towarzyszyły dzieciom w trakcie wystąpienia policyjnego psa Nero. Sierż. szt. Arkadiusz Barszcz z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Tarnobrzegu przypomniał najmłodszym, jak należy postępować z czworonogiem podczas zabaw oraz jaką należy przyjąć postawę podczas ataku psa.

info: własne, Policja

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content