Tarnobrzeg: Wszystkie szkoły zawieszają strajk

Wszystkie szkoły, dla których organem prowadzącym jest Miasto Tarnobrzeg, które w dniu dzisiejszym tj. 26.04.2019 r. wciąż uczestniczą w strajku, w oparciu o decyzję Związku Nauczycielstwa Polskiego zawieszają strajk z dniem 27.04.2019 r. Nie oznacza to jednak, że od przyszłego tygodnia wszyscy uczniowie wrócą do lekcji, dni wolne od zajęć dydaktycznych w szkołach podstawowych zaczynają się bowiem od najbliższego poniedziałku.

Z kolei w szkołach ponadgimnazjalnych dniem wolnym od zajęć dydaktycznych jest czwartek 2 maja, majówkę więc uczniowie tych placówek rozpoczną od środy 1 maja.

organizacja zajęć po 27.04.2019 r.-1

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
takistan
2 lat temu

Teraz dalej mają wolne ale płatne z U.M bo Broniarzowi i stowarzyszeniu TVN kasy zabrakło, bo tak ich popierali ludzie i trzeba było skończyć wygłupy tym bardziej ze ustawą PiS pokazał o co im chodziło(„troska o maturzystów”). Będzie we wrześniu druga kampania wyborcza to znów się POkażą .Teraz w d… mając oświatę, naukę i wychowywanie dzieci zbojkotowali udział w dyskusji (Warszawa ) nad swoją przyszłością. ZNP jest zatroskany uczniami,oświatą i nauką czy TYLKO KASĄ I POLITYKĄ?

Janek
2 lat temu

Swolocz musiałaby siedzieć w szkole za darmo,a tak pojadą na wakacje a forsa na konto.

Wyborca
2 lat temu

A czy „krolowa wolumenow” z Gimnazjum Nr3 najslynniejsza ze slynnych bibliotekarka z urodzenia AGNIESZKA SZ. tez wrocila do wykladow …???? Co ta slynna „nauczycielka” teraz wyklada ? Ksiazki z kartonow na polki ….!!!! Ale z taka edukacja to ta bibliotekarka nie jest nauczycielka ….!!!!!????? Wiec dlaczego strajkowala ??????

Bolek
2 lat temu

Bezpieczenstwo i przyjazna atmosfera,tak reklamuje się Szkoła Podstawowa ZNP i Liceum ZNP.Nie muszę dodawać,że szkoły ZNP nie strajkowały..

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content