LIVE: Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Tarnobrzegu

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję miejskich obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Tarnobrzegu. Uroczystość odbędzie się w piątek 3 maja, na placu Bartosza Głowackiego.

Początek godz.11

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
2 lat temu

mogli by zrobić defiladę w stalowej w tym roku jest nawet f16 BEDĄ

Mieszkaniec
2 lat temu

Tak patrzyłam na ten pomysł Bożka aby wszyscy prezydenci składali wieniec pod pomnikiem.To był słaby pomysł prezydencie Bozek .Razem z Panem to najwyższej powinien iść pierwszy prezydent Żwiruk .Czy Pan nie zauważył nudnego i wręcz bezczelnego zachowania 8 miesięcznego p.o.prezydenta.Czy Pan nie wie że to nie był prezydent tylko przez krótki czas p.o.obowiazki.Dlaczego nie było prezydenta Kielba Podobno tylko jego nie zaprosił Pan osobiście .Ogólnie na drugi raz proszę tego nie robić O to proszą mieszkańcy.Szkoda że Pan lub Pana ludzie nie słyszeli co mieszkańcy sądzą o tym eksperymencie.Ten pierwszy szereg prezydencki nie budzi sympatii i Pan też przez takie działania traci sympatię .
To tylko mój pogląd i bez urazy wolno mi to wygłosić i proszę mnie nie straszyć że będzie badane IP.jak to na tym forum się pojawia.
Niczego się nie boję nie tylko ja ale też inni mieszkańcy.

Zuzu
2 lat temu

Też niczego się nie boję Mieszkancu.
Ja uważam ten pomysł za bardzo dobry. Już się niedobrze zaczyna robić od tej licytacji, a tego tak zaprosili, a tego inaczej. Przecież było powiedziane, że wieniec złożą prezydenci, to Kiełb, Zwiruk też mógli dołączyć, mieli takie prawo nawet bez zaproszenia, no chyba,że za byłego prezydenta nie uważał się ani jeden, ani drugi.
Pierwszy raz w uroczystościach ktoś pamiętał o wszystkich i tak zawsze powinno być, bo nikt nie jest tym jedynym, tym najlepszym, tym wyjątkowym i nikt takim nie będzie, bo ile ludzi tyle opinii.
Przestańmy drzeć ten Tarnobrzeg jak starą… na prawo i lewo. Stołek dzisiaj jest, jutro go nie ma, a miasto i mieszkańcy będą zawsze ( choć może w coraz mniejszej ilości).

gość
2 lat temu
Reply to  Zuzu

Jak można gloryfikować ludzi , którzy przyczynili się do upadku miasta, Nie inwestując a jedynie go zadłużając. To były celowe i przemyślane decyzje . Do tego doprowadzili przecież konkretni ludzie.

Zuzu
2 lat temu
Reply to  gość

A w którym miejscu ktokolwiek jest gloryfikowany? Jeżeli przyczynili się do upadku,to miałeś Gościu ich wszystkich na talerzu i mogłeś wyrazić opinię.
Fakt miasto upada cały czas, a władze wybierają ludzie. Jeżeli ktoś startował na urząd prezydenta to oznacza, że powinien mieć na względzie miasto i uczestniczyć w miejskich uroczystościach bez względu na stołek.
Nie przyszli by, to już widzę gadki ” mają stołki i wszystkich w d…”. Czy polityka miasta mi się podoba? Nie, wcześniej też nie, bo to jest pudrowanie trupa, a nie działanie perspektywiczne. Jak do tej pory, żaden z prezydentów nie patrzył w przyszłość. Co jakiś skwerek miastu przyniesie, oprócz ” estetycznego PUDRU”?

obywatel
2 lat temu
Reply to  gość

Mamy obraz tragedii tego miasta – co jeden to lepszy , a co najważniejsze
żedeń nie przyczynił się do rozwoju – a tylko do upadku i zadłużenia
– kompletne, moralne i etyczne ZERA co nic dla miasta nie zrobiły
– galej promują tylko siebie za kasiorę publiczną

– to jest wstyd dla miasta pokazywać takich ludzi.

Właśnie jak można miernoty gloryfikować, jak bezczelnie Kalinka uważa się za byłego prezydenta (kto tego prostaka wybrał i kiedy).
Jak Mastalerz ma czelność publicznie się pokazywać ( gość który 400 zł wydawał na żarcie).

Tarnobrzezanin
2 lat temu

A ja proszę aby władze w czasie kadencji sprawował wybrany prezydent A nie posilkowal się byłymi.To jest po prostu dziwne i śmieszne.Ja nie przypominam sobie aby Mastalerz składał wieńce z Dzubinskim.Piwiem więcej unikał jak odbija z nim spotkań Nie chciał żadnych porównań Tak się działa politycznie Tak też działały Kalinka Ten to na pewno z nikim nie podzieliłyby się władza Władza w wykonaniu Bożka ma charakter infantylna.Poprzedni to nie orły ale działali merytorycznie A tu wieczną zabawa.

gość
2 lat temu
Reply to  Tarnobrzezanin

Myślę ,że Kiełb zrobił dobrą robotę jako pierwszy bilansując budżet. Zobaczymy co zrobi Bożek. Mam nadzieję ,że będzie oddłużał miasto. Może kiedyś wyjdziemy wreszcie na prostą

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content