Tarnobrzeg, powiat tarnobrzeski: Alarmy bombowe w trzech szkołach

Egzaminy maturalne w trzech szkołach z terenu Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego poprzedziły alarmy bombowe. Podobne sytuacje odnotowywane były dzisiaj w całej Polsce.

– Dzisiaj wczesnym rankiem policjanci otrzymali trzy zgłoszenia z informacją, że na terenie miasta Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego szkoły otrzymały drogą e-mailową komunikaty z treścią informującą o podłożeniu ładunków wybuchowych. Pierwszy taki komunikat o godzinie 7 rano otrzymaliśmy z Zespołu Szkół w Nowej Dębie, następnie po godzinie 8 rano z Centrum Szkolenia Torus w Tarnobrzegu, przed godziną 9 rano z tarnobrzeskiego Rolnika – tłumaczy w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik KMP w Tarnobrzegu

– Na miejscu interweniowali policyjni pirotechnicy którzy sprawdzili te budynki. Okazało się, że alarmy były fałszywe – dodaje.

Z powodu alarmu matura z tarnobrzeskim Rolniku rozpoczęła się z 10 minutowym opóźnieniem.

E-maile z fałszywymi alarmami bombowymi dotarły do szkół w różnych częściach Polski.  W tej sytuacji zatrzymaniem sprawcy lub sprawców zajmie się Centralne Biuro Śledcze Policji.

foto: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kinga
2 lat temu

szaleństwo rozlewa się dalej , paranoja jest coraz wieksza …

John
2 lat temu

To jest teoria haosu , to zadne szalenstwo , zwykla celowe dzialanie , bojcie sie braku pieniedzy , wojny , ruskich , niemcow , zydow , bojcie sie o edukacje , o codziennie sie bojcie , mam nadzieje ze wkoncu Polska zacznie dzialac

Józek
2 lat temu

Czyżby sfrustrowany wyznawca Broniarza ?

Mateusz
2 lat temu

A miał być strajk włoski.

obatel
2 lat temu

a na co komu matura??wystarczy legitymacja jedynej słusznej partii

John
2 lat temu
Reply to  obatel

KWW RAZEM DLA TARNOBRZEGA i wszystko sie zgadza , rejczel , fotograf jakub itd itp

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content