K. Stefańska: Trafiliśmy z ustawieniem po prostu, oni się sami przechytrzyli (…) przy innym ustawieniu nie mielibyśmy szans

– Trafiliśmy z ustawieniem po prostu, oni się sami przechytrzyli (…) przy innym ustawieniu nie mielibyśmy szans – komentuje dla naszego portalu Kinga Stefańska, kapitan KTS Enea Siarki Tarnobrzeg. W minioną sobotę zespół trenera Zbigniewa Nęcka wywalczył tytuł Klubowego Mistrza Europy. Do tej pory, wśród polskich klubów rozgrywki Ligi Mistrzów wygrali tylko piłkarze ręczni Vive Targi Kielce.

– Oni tak ustawili, że dali nam szansę a dziewczyny po prostu zagrały fantastycznie, taką presję zrobiły, że rywalki były zielone. Poza tym kibice, taki kociołek zrobili tarnobrzeski, więc to wszystko sprawiło że się udało – dodaje kapitan mistrzowskiego zespołu, który nadal przebywa w Zagrzebiu, ze względu na odbywający się tam turniej.

Na spotkanie z mistrzyniami i wspólne świętowanie sukcesu kibice będą musieli poczekać do połowy czerwca br., bowiem harmonogram gier zawodniczek jest bardzo napięty, przed nimi m.in. strat w Igrzyskach Europejskich, będących kwalifikacjami do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Krótka rozmowa z Kingą Stefańską w materiale video, który jest skrótem rewanżowego spotkania KTS Enea Siarki Tarnobrzeg w Zagrzebiu.

foto&video: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
2 lat temu

Panie redaktorze opuszczasz się Pan! – a gdzie informacja ile to kosztuję ?

Marzena
2 lat temu
Reply to  Tomek

Mniej niż piłkarzyki.

Słyszałam że nadzwyczajnej motywacji do ostatniego meczu nie ma i część zawodników już ma nagrane to by w lidze pozostać ale w innych drużynach.

Alga
2 lat temu

Super! Super!! Super!!!
Gratulacje!!!

tajemniczy_don_pedro
2 lat temu

prawdziwa duma upadającego miasteczka !
szacunek i gratulacje !

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content