Kierowca bmw potrącił rowerzystę, wjechał do rowu i pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach, poszukiwali kierowcy osobowego bmw, który w sobotę wieczorem potrącił rowerzystę. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 77, relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg, przy ul. Sandomierskiej w Gorzycach.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna kierujący bmw, jadąc w kierunku Stalowej Woli potrącił rowerzystę, który w tym czasie wjeżdżał na przejście dla pieszych. W wyniku zderzenia kierowca bmw zjechał na pobocze, a następnie wjechał do rowu. Następnie wyszedł z samochodu i pieszo odszedł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy rannemu cykliście.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci oraz służby ratownictwa medycznego. Kierujący jednośladem trafił do szpitala, pod opiekę lekarską. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania kierowcy bmw, ustalili tożsamość mężczyzny oraz adres jego zamieszkania, pod którym go nie zastali. Stróże prawa skontaktowali się telefonicznie z mężczyzną. Po rozmowie z nimi, kierowca bmw zgłosił się na komisariat. 26-latek przyznał się policjantom do potrącenia rowerzysty, był trzeźwy.

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające, aby dokładnie ustalić okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AlkoHolik
2 lat temu

Dobrze że był „Trzeźwy”.To najważniejsze!

Maranatha
2 lat temu

Kolejny rowerzysta jeżdżący w poprzek drogi po pasach dla pieszych. To jakaś plaga jest. Szkoda kierowcy BMW bo naprawa auta na własny koszt.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content