Bronisław Komorowski w Tarnobrzegu. Były prezydent RP spotkał się z mieszkańcami miasta (fotoreportaż oraz video HD)

Wczoraj w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbyło się spotkanie z Bronisławem Komorowskim. Były prezydent RP odwiedził nasze miasto w ramach Klubu Europejskiego, na zaproszenie europosłanki Elżbiety Łukacijewskiej.

Trwające nieco ponad godzinę spotkanie miało charakter otwarty, były prezydent mówił m.in. o zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego, przede wszystkim jednak odpowiadał na pytania, zadawane przez zgromadzonych w sali kameralnej TDK.

Ze spotkania z Bronisławem Komorowskim przeprowadziliśmy transmisję na żywo, retransmisja w całości w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ols
4 lat temu

Z tym co kazał brak kredyty i zmieniać pracę ten od ciepłej wody w krainie,obrońca żyrandola,orła z czekolady, kpiny z szogunem w Japonii a ha

maniek
4 lat temu

Na takie spotkania chodzą byli poplecznicy z ugrupowań pod egidą POKO , nowoczesnej , sld i szmalcowników . Głupot to ja nie słucham , bo co ten człowiek ma do powiedzenia , lepiej niech zamilknie . Swoje już zrobił , oczyścił pałac prezydencki , jak brac przykład z takiej osoby . TYLKO WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wyborca
4 lat temu

Taczki już przygotowane!

Wierny
4 lat temu

Kiedy będzie dostępna relacja z tego spotkania?

smile
4 lat temu
Reply to  Wierny

Włącz teraz tv….właśnie leci bajka… 🙂 🙂 🙂

Darek
4 lat temu

A prezydent będzie ?

Zygmunt Prawdomówny
4 lat temu

…tylko po co?

Babka
4 lat temu

Chowajcie AGD, bo wyniesie.

Irys
4 lat temu

A Szogun też będzie?

Basia
4 lat temu

Czy Komorowski wie że ten życzliwy dla niego Bozek trzyma z Pisem To jak to wyglada przed Komorowskim i mieszkańcami.Jest tylko jedna odpowiedź Pomieszanie z poplataniem

Pracownik
4 lat temu

Oglądałem zdjęcia. W pierwszych rzędach pan ponoć prezydent z małżonką, z tyłu siostra, a reszta no to co tu dużo mówić, PZPR, komuchy, zero młodzieży. Do tego doprowadziliście Tarnobrzeg.

obiektywny
4 lat temu

To już go nigdzie nie chcą oglądać, ani słuchać…to do Tarnobrzega przyjechał.

Duma
4 lat temu

w Stalowej odpowiednio potraktowano lukaciejewska i bronka nikt nie chciał z nimi na ulicach rozmawiać jeszcze im dogadawali uczcie się tarnobrzezanie jak radzi się ze szkodnikami

nadużycie
4 lat temu

Nie życzę sobie aby prezydent Bożek witał i wręczał prezenty w imieniu wszystkich mieszkańców JA ani takich gości nie witam ani nie obdarowuję.

obywatel
4 lat temu
Reply to  nadużycie

W pełni podzielam pogląd – cwaniak prezydento nie daje ze swoich (chyba)
niech nierób nie rozdaje kasy cudzej na prywatne spotkania z nieukiem
co pisać poprawnie nie potrafi.

farsa
4 lat temu

Skompromitowany Bull poucza tumanów w tbg jak głosować w wyborach do P.E i jak ON(„autorytet”) będzie głosował.

tarnobrzezanin
4 lat temu

a ja specjalnie na złosć zagłosuje na PIS i Tomasza Porbe

rada
4 lat temu
Reply to  tarnobrzezanin

Tu nie jest miejsce dla złości, tylko racjonalności i prawdziwych intencji kandydatów.

tarnobrzezanin
4 lat temu

Tylko lista nr 4

Janek
4 lat temu

Bull nie zaskoczył. Nie miał pojęcia ani o jeziorze tarnobrzeskim ani o kopalni siarki. Dlaczego Bożek witał go w imieniu wszystkich mieszkańców?

ciekawski
4 lat temu

A kto to był?….o kim Wy mówicie?… 🙂 🙂 🙂

Anka
4 lat temu

nie widać radości na twarzach tych ludzi

HEH
4 lat temu

Porażająca publika! Młodzież dzieci hehehe

Janek
4 lat temu

Lukacijewska sprowadziła Nitrasa, Bolka, teraz bulla. Co tak się czepila Tarnobrzega? W Jaśle czy Rzeszowie poznali się na tej pani. Niech powie dlaczego glosowala przeciw s7.

wyborca
4 lat temu

Nie można zostawić losu naszych dzieci i wnuków w rękach komunistów!!!

Gość
4 lat temu

A jacyż to liderzy PIS u zaszczycili to miasto swoją obecnością? Jakoś nie kojarzę….

notes
4 lat temu
Reply to  Gość

Bo zhańbione(N.M,G,K) miasto odwiedzają zhańbieni bohatyry(bolek ,bul)

Janek
4 lat temu
Reply to  Gość

Był min. Poręba, Sagatowska. Ale nadwisla czy echo nie raczył zauważyć. Brakowało miejsc i tej pseudo inteligencji na czele z Bozkiem.

Historia
4 lat temu

U nas trzeba znaleźć jakąś młoda osobe 25 30 lat zapisać do PiSu niech podlize się prezesowi wygra wybory i mamy jak w raju przykład pewnego miasta w województwie

dwója
4 lat temu
Reply to  Historia

Twoje wykształcenie jest ponad podstawowe??

też belfer
4 lat temu

Widziałem w echu że Rejczel posadziła swojego syna żeby ksiązki Komorowskiego sprzedawał. Jakbym był ojcem dzieciaka tobym obił jej twarz za wplątywanie dziecka w politykę. A jak koledzy w szkole będą się z niego śmiać !!! Rejczel poświęci wszystko nawet rodzinę żeby gdzieś się wepchnąć !

obserwator
4 lat temu
Reply to  też belfer

biedni, nieszczęśliwi ludzie…

bank
4 lat temu
Reply to  też belfer

Ja bym prognozował klapę finansową tego „biznesu” i konsekwencje dla tej „mamusi”od tego synka.

maniek
4 lat temu

Ciekawa i wymierająca śmietanka komunistycznego Tarnobrzega , popleczników POKO i być może KODowców . Najbardziej uprzywilejowani to witający Bronka , elita popleczników z POKO , na końcu przysypiająca grupa wiernych fanów , zawsze i wszędzie robiąca statystyki na spotkaniach. Nie byłem na spotkaniu bo nie lubię chodzić na dwulicowców ale może ogół wie czy była mowa o AGD. Młodzież tarnobrzeska olewa takie spotkania z komuchami i przyszłymi szmalcownikami, bo dla władzy ważniejsze spotkania niż sprawy miasta, bo czego tam się można było dowiedzieć , było judzenie głosowania na POKO.

Tropiciel idiotologii
4 lat temu

Zawsze zastanawiało mnie iż ci co mają najwięcej do powiedzenia o „prawdziwym patriotyźmie”, mienią się „prawdziwymi Polakami”, zamknięci są na opinie innych.Można Bula nie lubić, ale powinno się go posłuchać. Także Polaka. Współobywatela. Bo Polska wykuwa się w polemice. Bo Polska nie pozbędzie się ni stąd ni zowąd tych którzy myślą inaczej. Dotyczy to każdego obozu politycznego. Ale pokrzykując, szafując hejtem idioci posługują się zbitką bez jakiejkolwiek merytorycznej treści i brylują bezwstydnie chwaląc się brakiem mózgu. Zatem pozwolę sobie skierować przesłanie do idioty Mańka (i innych Obsrywatorów czyli do wszystkich „prawdziwych patriotów”) : Chcesz być bardziej antykomunistyczny od swoich antykomunistycznych znajomych i brylować w towarzystwie większym od nich, własnym antykomunizmem? Tych kilka porad sprawi, że pod wrażeniem twojego antykomunizmu pospadają z krzeseł.Lecimy: 1. Wyrzeknij się wszelkich możliwych świadczeń socjalnych, a przede wszystkim zrezygnuj z ubezpieczeń zdrowotnych i za każdą wizytę u lekarza płać tyle ile od ciebie żądają. 2. Zrezygnuj z prawa do emerytury, bo to jeden z najgroźniejszych reliktów komunizmu. 3. Dobrowolnie obniż sobie pensję, by twój szef nie musiał ponosić tak strasznych kosztów związanych z zatrudnianiem ciebie i dobrowolnie wydłuż sobie czas pracy, rezygnując z wszelkich dni wolnych od pracy i urlopów (to relikty komunizmu). Publicznie pal kodeks… Czytaj więcej »

obserwator
4 lat temu

Znowu nie wziąłeś leków…

Gość
4 lat temu
Reply to  obserwator

On w przeciwieństwie do ciebie pisze merytorycznie i z sensem

klin
4 lat temu
Reply to  Gość

merytoryka i sens to dla ciebie i tego „towarzysza tworzącego” idiotyzmy- obce pojęcia . A ten powyżej ma ułatwione zadanie bo idiotyzmy ma we własnej mózgowicy.

mieszkaniec
4 lat temu

Takie było duże zainteresowanie,….że zrobiono to w małej sali… 🙂 🙂 🙂

Do pisu
4 lat temu

Zmienię tych pustaków na polecenie partii PiS
.Zleccie to bardziej sensownym ludziom A zwolnijcie z obowiązku Kamilla Adasia Marianka Krzysia i Wiesia.

edukacja
4 lat temu
Reply to  Do pisu

1)Jesteś w błędzie dla tych którzy są i tak nie możesz być dla nich konkurencją (do pięt im nie dorastasz) 2)Nauczyć się było chociaż poprawnie formułować zdania bo żenujący poziom przedstawiasz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
41
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content