Transmisja XII Uroczystej Sesji Rady Miasta Tarnobrzega

Dzisiaj na godzinę 13.00 zwołana została XII Uroczysta Sesja Rady Miasta Tarnobrzega, która odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2

O godzinie 12:00 w kościele OO. Dominikanów zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Miasta i Mieszkańców.

Program:

1.  Otwarcie sesji.
2.  Wystąpienia okolicznościowe.
3.  Wręczenie Medalu „Sigillum Civis Virtuti”.
4.  Przyznanie tytułu „Honorowy Obywatel Miasta Tarnobrzeg”.
5.  Wręczenie Medalu „Zasłużony Tarnobrzeżanin”
6.  Prezentacja „8 wspaniałych”.
7.  Zamknięcie sesji.
8.  Występ artystyczny.

22
Dodaj komentarz

11 Wątków komentarzy
11 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
18 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cyk

medale,wyróżnienia itp. a miasto upada. Czy wy sobie z nas żartujecie?

Zigi

Pewnie zasłużyli sobie, tak ciężko pracują dla miasta to im się należy, a co se będą żałować????

John

Kur…a kretyni

magda

smutna prawda o skretyniałym miescie

radamiasta

bawimy się , Uroczysta sesja ,dni Tarnobrzega ,Dzień matki, Dzień dziecka itd a robota nie zając

Tarnobrzeżanin

Wszystkim niezadowolonym przypominam przepisach ustawy o referendum lokalnym: Art. 5. 1. W sprawach odwołania organu stanowiącego jednostki samorządu terytorialnego przed upływem kadencji rozstrzyga się wyłącznie w drodze referendum przeprowadzonego na wniosek mieszkańców, o którym mowa w art. 4. 1a. Wniosek mieszkańców gminy, o którym mowa w ust. 1, może dotyczyć odwołania rady gminy i wójta (burmistrza, prezydenta miasta) albo odwołania jednego z tych organów. (…) 2. Wniosek mieszkańców, o którym mowa w ust. 1 i 1a, może zostać złożony PO UPŁYWIE 10 MIESIĘCY OD DNIA WYBORU ORGANU albo 10 miesięcy od dnia ostatniego referendum w sprawie jego odwołania i nie… Czytaj więcej »

Samarytanin

Przyznają sobie wzajemnie ordery i wyróżnienia.

Bawią się chłopaki (i dziewczyny).

Orkiestra do tańca już gra, Titanic sobie powolutku tonie.

A po nas i potop

Nigdy nie wybaczę mu tego że pozwolił na upadek Siarki. Zaorać to miasto bo już nic tu nie ma poza lidlami, biedronkami i szkołami w których za parę lat zostaną tylko nauczyciele bez dzieci.

zosia

Obejrzałam relację i jestem zdruzgotana poziomem. Pan przewodniczący dukał jak drugoroczny gimnazjalista, pam wiceprezydent chodził po scenie porozpinany w tym swoim dziwnym kelnerskim stroju. Tych ludzi lepiej publicznie nie pokazywać bo chwały miastu nie przynoszą.

Ważne

Kolej a zła wiadomość Bytovia zagra wiosną w 2 lidze miasto Bytów wesprze klub finansowo

upadek

Bozkowi odmawiają wyróżnień i odznaczeń Ci wczoraj wyróżnieni z łapanki.Poziom mniej niż zero.Krzesla puste W pierwszym szeregu dwie wystrojone urzędniczki zastepca wreszcie sie pojawił i lans na scenie.
Rada dla przewodniczącego do każdej sesji w tym uroczystej należy się przygotować .
Na deser tej sesji Kalinka a u boku Pekar zadowoleni jak nigdy.
Ogółem płakać się chce.

tarnobrzeżanin

Odmawiają? Nie siej zamieszania lub podaj konkretny przykład( kto odmówił?)
A swoją drogą wyróżnieni zasłużyli sobie na wyróżnienia swoją pracą.
Przewodniczący, pierwszy raz w takiej roli, więc o stres nietrudno. Myślę, że sam rozważy, co może zmienić lub poprawić, choć każdy może mieć inny odbiór.
Para zadowolonych nikomu nie przeszkadzała.
Płacz też nie jest szkodliwy, proponuję sobie ulżyć. Miłego dnia.

Tarnobrzezanin II

Trochę dystansu do krytyki Ja rozumiem że wszystko jest okey i wara innym od naszego stołu Pańskiego.My jesteśmy okey nie popełniamy błędów i proszę nas kochać
Taki jest przekaz urzędników Bożka.

tarnobrzeżanin

Nie jestem urzędnikiem. Dystans wskazany dla wszystkich. A z mojego wpisu nie wynika, że wszystko ok. Trudno jednak czepiać się wszystkiego, choć jak widać można. Niektórzy tym żyją. Nie popełnia błędów ten, co nic nie robi.

echo

Zgoda , jednak w przypadku przewodniczącego-nie jego ,jąkanie, zastanawianie się nad użyciem danego słowa i głośne sapanie nie jest pierwszy raz

Lusia

Przewodniczący obecnie nie da rady tak jak nie dał rady jeden z poprzednich przewodniczących. Całą kadencję dukał , wprowadzał chaos ,ale 4 latka za dietkę przetrwał.

dumny mieszkaniec

Wszystko na nie! a co? bądźmy prawdziwymi Polakami, wieczne narzekanie. Ludzie zacznijcie wreszcie angażować się w życie naszego miasta. Ileż można wysłuchiwac tego biadolenia?! Że nie można świętować, przyznać medalu, orderu? Niby dlaczego? Jasne żyjmy wiecznie ze skwaszoną miną, nie cieszmy się z niczego. Pan Przewodniczący świetnie sobie radzi w swojej roli. Sesje prowadzone są ze spokojem, WRESZCIE! Braku przygotowania nie widać, a każdemu który tak twierdzi proponuję stanąć na scenie i poprowadzić taką uroczystość.

wstyd

Nie każdy niepotrafiący średnio płynnie ,dukający i sapiący chcę zostać przewodniczącym i na siłę prezentować takie walory narażając na uszczerbek wizerunku miasta

B.Ch

Brawo i gratulacje dla dr Adama Wójcika.

WIELKI SZACUN!

mniej dumny mieszkaniec

A ja mam nadzieję, że Pan Przewodniczący ma na tyle oleju w głowie żeby zdać sobie sprawę z tego że zupełnie nie nadaje się do tej roli. Niech dalej prowadzi sesje robocze ale na scenę niech nie wychodzi bo kompromituje siebie i miasto. A po co skoro takie prowadzenie można oddać innym. Piszę bez cienia złośliwości po prostu nie ma co robić na siłe rzeczy do których nie jest się stworzonym.

Zuzu

Myślę, że nie każdy musi być wyszczekany i przebojowy według obecnych trendów. Mnie osobiście Przewodniczący RM wstydu nie przynosi, byli dużo gorsi. Jak ma głos oddać komuś innemu, to komu?

XXX

To Ty się wstydź ,ze bronisz czegoś co się nie da obronić.