Innowacyjna, pełnowymiarowa platforma analityczna

Qlikview to nowoczesna, pełnowymiarowa platforma analityczna przeznaczona do samodzielnego przetwarzania skomplikowanych analiz biznesowych. Pozwala na szybkie wyszukiwanie danych, a także analizowanie ich oraz budowę dynamicznych aplikacji, które na bieżąco odpowiadają na zapytania. To jedno z narzędzi Business Intelligence, które zapewnia łatwą i płynną współpracę i wymianę analiz między poszczególnymi użytkownikami odbywającą się w czasie rzeczywistym. Takie rozwiązanie niesie szereg korzyści zarówno dla analityków, jak również całego przedsiębiorstwa.

Bezpieczeństwo i kontrola nad dostępem do danych

Jednocześnie platforma ta umożliwia dostęp do danych za pomocą różnych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety czy notebooki. Jest kompletnym rozwiązaniem, które pozwala na bezpieczny dostęp do wszelkich danych przedsiębiorstwa, a także pełną kontrolę dostępu sprawowaną przez pracowników działu IT.
Intuicyjne i uniwersalne rozwiązanie dla biznesu

Qlikview jest łatwą i bardzo intuicyjną w obsłudze aplikacją. To wszechstronne narzędzie, które może być wykorzystywane niemalże we wszystkich działach przedsiębiorstwa. Pozwala m.in. na przeprowadzanie złożonych analiz oraz wizualizację danych dostosowując je do specyfiki danej branży oraz indywidualnych wymagań firmy. Aplikacja ta jest niezwykle elastycznym narzędziem analitycznym, gdyż nie tworzy ograniczeń związanych ze sztywną prezentacją danych czy wcześniej opracowanymi raportami predefiniowalnymi. Umożliwia szybkie zmiany wyświetlania danych pozwalając na ich podstawie tworzyć nowe raporty.

Wizualizacja danych poprzez jedno kliknięcie

Użytkownik może szybko otrzymać pełen raport za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki odpowiedniemu skojarzeniu danych unikalne relacje asocjacyjne bazy danych pozwalają błyskawicznie wyświetlić wyniki zapytania. Nowoczesna wizualizacja polega na prezentacji danych za pomocą różnych kolorów, co znacznie ułatwia pracę analitykom. To niezwykle przystępny sposób przedstawienia danych. Natychmiast po zaznaczeniu danych w tabeli lub na wykresie – wybrane dane podświetlają się na zielono. Z kolei dane powiązane z tym wyborem wyświetlają się na biało, a pominięte pozostają szare. Ten innowacyjny sposób prezentacji wyników jest niezwykle użyteczny m.in. podczas prezentacji biznesowych czy ważnych zebrań.

Łatwa współpraca z innymi użytkownikami aplikacji Qlikview

Qlikview umożliwia tworzenie własnych analiz oraz dzielenie się nimi z innymi użytkownikami. To nowy sposób opracowywania raportów analitycznych, który pozwala przedstawić dane zagadnienie w zupełnie nowym świetle. Wszelkie szczegóły na temat prezentowanej aplikacji znajdą Państwo na stronie dystrybutora systemów Business Intelligence.

materiał partnera
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content