Ligowy byt mocno zagrożony. Wspólnota Serbinów – Jeziorak Chwałowice 1:4 (fotoreportaż oraz video HD)

Tylko pięć kolejek pozostało Wspólnocie Serbinów na wywalczenie utrzymania w stalowowolskiej klasie A w grupie 1. Po niedzielnej porażce z Jeziorakiem Chwałowice 1:4, zespół trenera Koczota spadł na przedostatnie miejsce w tabeli, tracąc do bezpiecznej lokaty ok 9 punktów (nie jest jeszcze znana liczba zespołów, które spadną z tej ligi).

WSPÓLNOTA SERBINÓW – JEZIORAK CHWAŁOWICE 1:4 (1:4)

0:1 Marcin GÓRNIAK 2′
1:1 Mateusz FARIAN 12′ (k)
1:2 Kacper ZIÓŁKOWSKI 34′
1:3 Krzysztof OŹGA 40′
1:4 Krzysztof OŹGA 43′

Liderowi w Stalach nie dał rady OKS Mokrzyszów, przegrywając z Transdźwigiem 0:4, przegrał też OKS Wielowieś, z Sanną Zaklików 2:4.

W ramach 26 kolejki w klasie A, w grupie Stalowa Wola I OKS Mokrzyszów podejmie Strzelca z Dąbrowicy, OKS Wielowieś pojedzie do Czarnych do Lipy, Wspólnota zaś do Krzątki.

KLASA OKRĘGOWA (STALOWA WOLA)

W stalowowolskiej klasie okręgowej rezerwy Siarki wygrały w Pysznicy z Olimpią 2:1, po bramkach Kamila Misiaka w 27 minucie i Kacpra Wełniaka w doliczonym czasie gry. W ramach 29 kolejki rezerwy podejmą Wisan Skopanie.

KLASA B (GRUPA STALOWA WOLA 1)

Grające w klasie B tarnobrzeskie drużyny podzieliły się punktami z przeciwnikami, Koniczynka zremisowała z KS Cygany 1:1, Iskra Sobów z Płomieniem Trześń 2:2, Junior zaś 0:0 ze Strażakiem Przyszów.

W ramach 19. kolejki Koniczynka zmierzy się na wyjeździe z LZS Furmany, Junior z KS Cygany, Iskra zaś z Płomieniem Chmielów.

foto&video: Agnieszka Nycz

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content