Władze Baranowa Sandomierskiego chcą aby z plagą komarów walczyło województwo

Władze Baranowa Sandomierskiego skierowały pismo do wojewody podkarpackiego z prośbą o przeprowadzenie akcji odkomarzania. Jak czytamy w w.w. piśmie „skala i obszar zjawiska jest na tyle duży, że indywidualne działania nie przynoszą pożądanych skutków„.

Planowany obszar objęty działaniem władze gminy szacują na ok. 200 ha i kwotę 60 tys. zł.

Podkreślić należy, iż przyczyną zaistniałej sytuacji są zdarzenia związane z powodzią i lokalnymi podtopieniami, które miały miejsce pod koniec maja br. Mają na względzie bezpieczeństwo mieszkańców Gminy, proszę o podjęcie niezwłocznie działań na szczeblu województwa podkarpackiego, bo tylko takie mogą przynieść efekty „ – czytamy w piśmie skierowanym do wojewody Podkarpackiego Ewy Leniar, podpisanym przez Marka Barszcza, zastępcę burmistrza.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tarnobrzeżanin
1 rok temu

A Pan Bożek jakoś na to nie wpadł? Tylu ma prawników, specjalistów i profesjonalistów w tym Urzędzie, a tak jak poprzednio wydaje się pieniądze w sposób, który nie przynosi większego efektu.
Jak Baranów Sandomierski zainicjuje przejęciem tego zadania przez województwo i to się uda, to znaczy że u nas trzeba czym prędzej organizować referendum, bo ta władza nie ma nic do zaoferowania.

ela
1 rok temu

może świat cały

Ty
1 rok temu

Qrwa,może jeszcze niech samolotami opryskują bo mało mamy trucizny w powietrzu,wodzie i jedzeniu. Później suweren wqrwiony że dlugie kolejki do lekarzy. Mądry polityk udaje lub będzie robił wszystko aby krzykaczy uciszyć. Żal.pl

Olo
1 rok temu

Ot i stan naszego miasta. Bez środków zewnętrznych ani rusz. To kiedy te dziury w końcu połatają. ? A hejt obrońców władzy wprost żałosny. Jak tacy ludzie nami rządzą to nie dziwota ,że jaet jak jest …

LOLO
1 rok temu

burmistrz Baranowa i jego zastępca to umysłowi inwalidzi.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x