Dariusz Dziedzic nadal prezesem Siarki. Nazwisko trenera poznamy jutro

Rada Nadzorcza wyraziła poparcie urzędującemu prezesowi Siarki – informuje portal Siarki Tarnobrzeg. Oznacza to, że Dariusz Dziedzic, który po spadku I drużyny do III ligi oddał się do dyspozycji zarządu, nadal będzie pełnił tę funkcję.

– Jestem bardzo zadowolony i zbudowany tym, że Rada wyraziła wsparcie dla mnie w tak trudnym momencie i doceniła dotychczasową pracę na rzecz Klubu. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że spadek idzie też na moje konto, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy, by z pomocą naszych sponsorów i miasta stać się czołowym klubem trzeciej ligi i w niedalekiej perspektywie wrócić do drugiej ligi – powiedział portalowi Siarka Tarnobrzeg Dariusz Dziedzic.

Piłkarze Siarki do treningów wracają już jutro, wtedy również przekazana zostanie informacja o tym kto zostanie nowym trenerem zespołu.

źródło: Siarka Tarnobrzeg

foto: archiwum

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
krejzol
1 rok temu

ależ sukces !
a podwyżka była ?

panie Bożek i Rada Miasta będziecie finansować ten cyrk ?

asystent
1 rok temu
Reply to  krejzol

No niestety p. Bożek i Rada Miasta będzie nadal sprawować pieczę i obserwować „popisy” półgłówka „krejzol”

krejzol
1 rok temu
Reply to  asystent

może mają wspólny geszeft do zrobienia ?

fajny jest skład rady z majorem SB na czele 🙂

Gość
1 rok temu

W sumie trzeba dać mu szansę na rehabilitację. Inna sprawa ,że chyba najlepiej zna ten klub, a nikogo odpowiedniejszego wśród akcjonariuszy nie widać. Martwią mnie tylko te bardzo ostrożne deklaracje. Myślę ,że jest gorzej niż mówią i utkniemy tu na długie lata.

rada wazniejsza czy kibic kory daje zarobic
1 rok temu

nie wiem która już to szansa dla tego człowieka była szansa na 1 ligę nie bo nie ma pieniędzy dwa teraz wcześniej nie można było naprawy składu dopiero kilka kolejek przed końcem szkoda pieniędzy ważniejsze pro junior niż wyższe cele i nie jeden trener o tym mówił i powinno być brane przez prezesa który pełni tą role

szansa
1 rok temu

Ty też masz ostatnią by się nie odzywać i nie pisać tylko czytaj i myśl ,czytaj i myśl,czytaj i myśl i tak aż mądrość cię odwiedzi.

mieciu
1 rok temu

nowym trenerem siarki został Grzegorz opaliński

Ważne
1 rok temu

Piotr Witasik na testach w Stalowce

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x