Tarnobrzeg: Prezydent z wotum zaufania i absolutorium (video HD)

Rada Miasta Tarnobrzega jednogłośnie udzieliła dziś prezydentowi Tarnobrzega Dariuszowi Bożkowi wotum zaufania i absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2018 rok.

Głosowanie nad wotum zaufania odbyło się po przedstawieniu przez prezydenta „Raportu o stanie miasta”. Po ubiegłorocznej nowelizacji ustawy o samorządzie gminnym, dokument ten mają obowiązek przygotować wszystkie samorządy. Raport jest podsumowaniem działalności prezydenta w roku poprzednim, w szczególności realizacji polityk, programów, strategii, uchwał rady gminy i budżetu obywatelskiego. W debacie poprzedzającej głosowanie nad wotum zgodnie przyznano, że to pierwszy tego typu dokument, w którym być może nie znajdują się wszystkie, pożądane treści.  Prezydent zapowiedział również, że przy pracach nad treścią przyszłorocznego raportu weźmie pod uwagę zdanie mieszkańców na temat tego, jakie obszary funkcjonowania miasta winny znaleźć się w raporcie. Choć w debacie tej mogli wziąć udział mieszkańcy, to nikt się nie zgłosił.

TREŚĆ RAPORTU: RAPORT O STANIE MIASTA ZA 2018 ROK

Podobnie jak w przypadku wotum zaufania udzielonego prezydentowi jednogłośnie, tak i za udzieleniem prezydentowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2018 rok głosowało 21 radnych. Jak mówił radny Kalinka, był to budżet czterech prezydentów, w którym najmniejszy udział miał urzędujący obecnie D. Bożek, z racji objęcia urzędu dopiero w połowie listopada 2018 r.

SZCZEGÓŁY:

Opinia_RIO_o_przedlozonym_sprawozdaniu18.04.2019

Protokol Komisji Rewizyjnej+ Opinia

RIO- uchwala 134 z dn.29.05.2019

Sprawozd. Biblioteka

Sprawozd. MOPR

Sprawozd. Muzeum

Sprawozd. przychodnia specj.

Sprawozd. ZPO

Sprawozd.osrodek rehabilit.

Sprawozd.TDK

Sprawozdanie finansowe za 2018 r.

Sprawozdanie z wykonania budzetu za 2018 r.

video: TVL

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
70 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
3 lat temu

Towarzystwo wzajemnej adoracji. To już nie jest Tarnobrzeg to jest Czarnobrzeg

Hanka
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

niestety tak było zawsze zmieniają tylko stołki

ja pierdziu
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Ponad 115 milionow dlugu,fajnie my emeryci 700 zlotowi splacimy to!co to jest jak na byka kartofel,bierzemy to na klate ,a co tam.p.s kiedy podwyzka śmieci bo 18 zl to troce malo,proponuje 50 zl od osoby,albo nie 60 zl to by bylo 10 razy drozej niz w stalowej i gitara,a zarobki 2 razy mniejsze? czy 3?kiedy referendum?

smile
3 lat temu

Ręka rękę myje… 🙂 🙂 🙂

Marta
3 lat temu

Wzrost wynagrodzeń za rok 2018 co do roku 2017 o 6 mln zł!!!!!!! to totalna rozrzutność

Tarnobrzeżanin
3 lat temu

Ciężko, żeby Rada Miasta nie dała Prezydentowi wotum zaufania – gdyż w przeciwnym razie sama by sobie musiała również dać wotum nieufności. Dla mnie zarówno Prezydent jak i Rada Miasta nie działają z korzyścią dla miasta, jeśli w ogóle można tu mówić o efektywnym działaniu. Mam nadzieję, że jednak ludzie się zreflektują i ktoś zacznie zbierać podpisy w sprawie referendum dotyczącego odwołania Prezydenta oraz Rady Miasta i przeprowadzenia powtórnych wyborów.

Olo
3 lat temu

Panie Witku, po co pisać o geferendum , jak z góry wiadomo ,że nic z tego nie będzie. Po prostu wybraliśmy mniejsze zło. Nadal nie widać na horyzoncie lepszego kandydata z poparciem lokalnych elit.

Jurek
3 lat temu

Z czyich pieniędzy ten catering
To z diet już nie wystarcza tylko dodatkowo na koszt podatnika.

Zdziwiony
3 lat temu

W Kielcach Wenta prezydent nie otrzymał.absolutorium Tak.damo.jak.prezydent Bozek jest postrzegany jako.nieudolny prezydent.Tylko że radni Kielc to ludzie z doświadczeniem i o miejscu dokonać sprawiedliwej obiektywnej oceny rzeczywistości .Rafa Tarnobrzega w całości jest tak nieudolne jak Bozek na czele z jej przewodniczącym.
Czy.mozna dokonać właściwej oceny ?Można tylko.trxeba chcieć .Mówią jaskółki że parę osób ciężko pracowało.nad tym.wynikiem jednogłosnym
A można było.sie zbliżyć do.zgodnosci oceny radnych z mieszkańcami.
No cóż taka rada na jaka sobie zasłużyliśmy

Zobaczymy jesienią jak Kalinka wystartuje do.parlamentu.

Gość
3 lat temu
Reply to  Zdziwiony

No zobaczymy. Oby nie powtórzył wyniku z wyborów prezydenckich. Zawsze lepiej mieć kogoś swojego w Warszawie. Ale realnie patrząc na osiągnięcia i szanse bo za bardzo tego nie widzę.

Zosienka
3 lat temu

Wenta nie otrzymał.nie tylko.absolutorium.ale też wotum zaufania nie otrzymał

Za co Bożek otrzymał wotum zaufania To niech rozstrzygnie każdy radny we własnych sumieniach. Wstyd i porażka dla miasta.

kinga
3 lat temu

Nie ma powodu formalnego by za rok 2018 prezydent Kielb i Bozek mieli nie otrzymać absolutorium , także formalnie wypełnili swe obowiązki Komisarze Ludowy po Prezydenta kalinka i Pekar , wiec przykład Wenty w Kielcach to jest idiotyczny , nieuzasadniony przykład kiedy nowa wiekszosciowa rada walcząca z prezydentem tak mu w ten sposób dowala , przypominam , że to samo robił człowiek z Po niejaki mastalerz w komitywie z Kołkiem , Kropornickim , Uzielem i Bohynskim , nic merytoryki za to personalne nienawiści .

Nic nie rozumiesz urzedniku
3 lat temu
Reply to  kinga

Nic ni rozumiesz tu chodzi nie o absolutorium tylko A zaufanie Bozek.nie ma zaufania mieszkańców i tyle.A rada myśli o swoich ananasa cech i politycznie A nie merytorycznie

Olo
3 lat temu
Reply to  kinga

Zgadzam się , co do Kielc. Tu to Dęba. Polityka z góry przenosi się coraz niżej. Niestety ,ale największymi poszkodowanymi są miasta w których dzieją się te wojenki. Niestety ma to coraz mniej wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. A akcje typu obniżenie wynagrodzenia włodarza o połowę są naprawdę poniżej pasa. Dobrze ,że ta sysuacja nas ominęła. Inaczej paraliż murowany. Ale moze właśnie o to niektórym chodzi?

ja pierdziu
3 lat temu
Reply to  Olo

w sandomierzu jest oddzial,w dębie też,zglos sie to ci pomogą!

Przykład
3 lat temu

Na przykład w Stalowej Woli Nadberezny otrzymał absolutorium i wotum jednogłośnie wszyscy byli za nawet 4 z opozycji w 23 osobowej radzie miasta

adi
3 lat temu
Reply to  Przykład

Dane które podajesz są nieprawdziwe Wotum zaufania dla Prezydenta Stalowej Woli ; 15 radnych za ,3 radnych się wstrzymało a 4 jest przeciw i zadłużenie Stalowej wzrosło w ciągu 2018 roku wzrosło ze 103 mln zł do 173 mln zł …

ja pierdziu
3 lat temu
Reply to  adi

a w tarnobrzegu dlug tylko 115 mln,a co tam,smieci 3 razy drorzsze niz w stalowej ,a co tam,kto bogatemu zabroni!

Gość
3 lat temu
Reply to  adi

Skąd my to znamy. Kolejny złoty chłopiec , co długów narobi i odejdzie…

wayne
3 lat temu

Takiego popychadła dawno nie było na stanowisku

kinga
3 lat temu

wayne – nie masz racji a niby dlaczego ? pracuje stara się , mocno konsultuje z Pluta ale nic w tym złego , inwestycje obwodnica i galeria w trakcie przygotowania , kadencje mastalerza i kiełba/kalinki to mocne osobowości?? czy aby na pewno ?? i całkowity brak efektow , strata czasu dla Tarnobrzega , teraz będzie lepiej , poczekaj i zobaczysz

Pieninska
3 lat temu
Reply to  kinga

Masz stołek to i efekty są widoczne Śmieszne jako zaleta Bożka fakt że wszystko konsultuje z Plutą
To świadczy o tym że ta ekipa nic nie wie i nie jest przygotowana do.władzy.

Brawo
3 lat temu
Reply to  Pieninska

Nikt tak jesze nie byl zaczesany, jak Mirek. Ciekawe, czy myje te włosy codziennie. Bo codziennie, cokolowiek nie zrobią z Dario, to jakby zjeść włosa

Gość
3 lat temu
Reply to  kinga

Kalinka przynajmniej drogi robił, które później Bożek otwierał… A Bożek daje tylko podwyżki nauczycielom, zero inwestycji!

Janusz
3 lat temu
Reply to  Gość

Tak Kalinka drogi robił.Rządził kilka miesięcy i tyle tych dróg narobił że ohoho!

Gość
3 lat temu
Reply to  Janusz

Piszę o tych drogach, przez remont których stałeś po 10 minut w korkach i stękałeś, że Kalinka sobie remont wymyślił (Wyszyńskiego i skrzyżowanie Mickiewicza z Wisłostradą)! Poza tym, kolega mieszkający na jednym z wiejskich osiedli mówił ostatnio, że Kalinka zrobił im 5 (słownie:PIĘĆ) ulic!
A Bożek w tym czasie ile zrobił (rządzi tyle samo, co Kalinka rządził)? ZERO! Jak na razie tylko zabiera i niczego nie daje!

Gość
3 lat temu

Podziękowania dla mlecznego janka i malego fiata.

Agnieszka
3 lat temu

Kierownik działu kadr , i po co tworzyć sztuczne stanowiska?

tarnobrzeżanin
3 lat temu

Niestety, według mieszkańców naszego miasta nie ma dobrego prezydenta i KAŻDY wybór jest, był i będzie krytykowany…

Wuj
3 lat temu

W sumie to się z tobą zgodzę, ale jedno jest pewne: TAK CH****EGO JAK TERAZ NIGDY NIE MIELIŚMY I PRĘDKO MIEĆ NIE BĘDZIEMY

Gość
3 lat temu
Reply to  Wuj

A ktory według Ciebie był lepszy? Ten co długów narobił i majątek rozsprzedał , czy ten co za łapówkę ma nieprawomocny wyrok?

Demotywator
3 lat temu
Reply to  Gość

Pewnie ten, co ma wice z kitką i udaje, że rozuzumie na czym polega praca w samorządzie. Gdyby PMT był kumaty to całe miasto nie gadałoby, że rządzi kitka z Baranowa co mało potrafi ( nowłosy umie łapać w kitkę)

Bęc
3 lat temu

Na sesji było widać poziom obu panów prezydentów. Jeden gada głupoty, a drugi zaistnial wychodzac i przesuwajac wiatrak. Skoro mial spięte wlosy, to mu ich nie rozwiało. I pani sekratrz, tyle uchwał jest do kitu. Gdzieś się pani kształciła??? Ponoć w każdym miejscu, które pani opuszcza strzelają korki od szampana. Niektórzy mowia w tbg, że to wina medykamentow.

Hop
3 lat temu
Reply to  Bęc

To Twoje „bęc” to było na głowę?
Po co wypisywać takie pierdoły? Które to uchwały Twoim zdaniem są „do kitu”? Co jest w nich „do kitu” (podstawa prawna, co?) I co ma z tym wspólnego sekretarz? Przecież ona nie pisze tych projektów i większości nie widzi na oczy (bo nie musi). Są od tego inni w UM – biuro RM, radcy.
Krytykować można, ale trzeba wiedzieć o czym się mówi. A tak tylko żenada…

Ala
3 lat temu

A mi się podoba, że prezydent jako jedyny, mial garnitur

boa
3 lat temu

No najlepszy jest Pan Przewodniczący. Co Panu Pis zrobił, ze radnego Pana Kalinkę – Pan tak atakuje. To brzydkie zachowanie i nie godzi się, żeby przewodniczący tak się zachowywal. Wie pan, to nie jarmarki nawet Kołek jako przewodniczący był od pana lepszy.

zygzakowa
3 lat temu
Reply to  boa

A przewodniczący mikrofonu nie umie używać tylko wkłada do ust i sapie,dyszy -bardzo nie elegancko wręcz prostacko.

Mieszkaniec
3 lat temu

A tę sekretarz to kto wymyślił .Urzędnicy już dawno dołożyli.na mszę jak odejdzie.Podobno Bozek nie może się jej pozbyć bo ma mocnego promotora
Chora sytuacja .I tak przez 5 lat.Chyba że Kalinka wygra wybory to zostawia Bożka żeby rządził bez pomysłu.

Kiełbie we łbie
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Ooo – kiełbowa grupa rodzinno-towarzyska koncertowo położyła proces swojego lidera, to z nudów i tęsknoty za stanowiskami wraca do tępej krytyki tych, których nienawidzi. A promotorów to mają bokserzy… i kiełb miał jak wygrał wybory na PMT, tylko wypiął się na niego jak na wszystkich innych.

Mirek
3 lat temu

Najlepszym sekretarzem miasta byla Bogusława Boyen. Nikt jej nie dorowna. poziom tych co byli po niej, ma się jak piernik do wiatraka. Obecna sekretarz ( można wystąpic w trybie informacji publicznej, czym sie zajmowała w poprzednim miejsu pracy. Sprawdzcie!!! ).

Gość
3 lat temu
Reply to  Mirek

No to czym jak wiesz?

na szczęście nie Mirek
3 lat temu
Reply to  Mirek

Wszyscy mniej lub bardziej zainteresowani wiedzą, że pracowała jako prawnik w administracji szpitala. I teraz wytłumacz wszystkim jaka sensacja kryje się w tej informacji.

Dziennikarz
3 lat temu

G robi nic, S ogarnia wszystko

Aneta
3 lat temu

Bożek dopiero rządzi niecały rok. Jeszcze 3,5 roku więc dajcie mu się wykazać.

Hanka
3 lat temu
Reply to  Aneta

Wszystko wskazuje na to, że będzie to stracone 3,5 roku dla miasta

Tarnobrzeżanin
3 lat temu
Reply to  Hanka

Obecnie kadencja Rad Gmin (Rad Miejskich, Rad Miasta) oraz wójtów (burmistrzów, prezydentów miast) trwa 5 lat. Czyli z Panem Darkiem będziemy musieli wytrzymać do 2023 roku 🙁

Mieszkaniec
3 lat temu

I za co Bozek otrzymał.votum.zaufania .

ja pierdziu
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

za śmieci

John
3 lat temu

Takie to jaja w tym tarnobrzegu ale przyznac trzeba na plakatech bozek na madrego wygladal

John
3 lat temu

Radni tez niczego sobie na plakatach wygladali tacy teraz nie za madrzy

Ewa
3 lat temu

Panie Prezydencie, cy to wrzucenie do niektórych dziur w jezdni łopatą asfaltu jest tym zapowiadanym na ten rok, trzecim etapem rewitalizacji ulicy Władysława Łokietka???? Jeśli tak, no to winszuję …

afftx
3 lat temu

no cóż, jest to prezydent na miarę tego miasta i na miarę oczekiwań rady miasta i mieszkańców. Już nawet nie śledzę lokalnych mediów ,bo nie ma po co. Wystarczy pojechać gdziekolwiek indziej,widać rozwój,postęp,ile obiektów powstaje,ile nowych dróg się buduje,ile nowych mediów,ile rzeczy się zmienia .Tutaj musi zostac jak jest czyli w miejscu na najbliższe lata.
@AAa ,przez takich baranów jak ty ,służby nad jeziorem zajmują się bzdurami ,zamiast bezpieczeństwem a dna jeziora nadal nikt nie wyrównał i nogi można sobie pokaleczyć. Ale na to już nie narzekasz

wowwow
3 lat temu

Co wy tu kurna porównujecie sie do Stalowej Woli?Właściwe porównania to Kolbuszowa czy Nisko.No może Sanok czy Jarosław.W kazdym tym przypadku Tarnobrzeg wypada tragicznie

Ant
3 lat temu

Echo dnia podaje, że Tarnobrzeg rezygnuje z prorodzinnego programu 3+. Za 13 radnych, przeciw 8. Proszę NW o podanie do publicznej wiadomości kto jak głosował. Jak nie lubię radnej Pekar tak znowu muszę przyznać jej racje: prezydent nic jeszcze mieszkańcom nie dał, ale nie waha się zabierać. Już wiadomo dlaczego zmiana na stanowisku dyrektora Mopr. A racjonalizacji w miejskim systemie oświaty jak nie było tak nie będzie. Byleby dla swoich była kasa. Wybraliscie osobę najgorsza z możliwych na tak odpowiedzialne stanowisko.

John
3 lat temu
Reply to  Ant

Odpowiedzialne stanowisko ? Podpowiedz mi za co odpowiada prezydent i czymze on odpowiada za te glupie decyzje , czym odpowiadaja radni ? Nikt nie ponosi zadnej ale to zadnej odpowiedzialnosci , do tego stopnia urzad prezydenta w tarnobrzegu zostal zdegenerowany ze dzis to wybraliby kogokolwiek byle umial czytac , a co do bozka to najzwyczajniej oszukal wszystkich nawet siebie bo problem tkwi w tym ze on nawet sprawy sobie nie zdaje ze nie nadaje sie do niczego , pusty pozbawiony honoru i szacunku do miasta i ludzi ktorzy karmili jego leniwa du…e na etatach budzetowki , zero poczucia obowiazku a jedyne co posiada to przerosniete ego , i pijacki wyraz twarzy , siegnal dna i ciagnie tam tarnobrzeg i niestety moze mu sie to udac bo on kompletnie nie wie co ma robic

stalowiak
3 lat temu

Zapraszamy 7 lipca na błonia w Stalowej Woli na koncert Lato muzyka zabawa
Z TVP2 PROWADZODZYMI BEDA RAFAŁ BRZOZOWSKI I IZABELLA CHRZAN startujemy o 20

Mieszkaniec
3 lat temu

Bozek nie ma dystansu do siebie Urząd obecny to poziom Pcimia .
Uchwały źle przygotowane Jak.mozna mówić że Mopr zabiera kasę rodzinie A w uzasadnienia nie ma gdzie będą skierowane.To jest kpina z prawa i radnych i mieszkańców.
Uchwała przeglosowana i nikt nie wie gdzie pójdą te pieniądze.
To jest rządzenie to jest jawność A w końcu to są kompetencje.
Tragedia i tyle
A p sekretarz miała być najlepsza na podkarpacie Widać że jest ale w innej kolejności.Wsxyscy to widzą
Tylko jeszcze żeby nie była taka pewna siebie.

John
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Nie bedzie taka pewna , bo tego nie bedzie dalo sie wytrzymac i oni wyleca , takiego dziadostwa nie bylo jeszcze w tarnobrzegu , siegneli dna , a.co do tych pieniedzy to wierz mi lub nie ale sam przekonasz sie pod koniec roku jakie kwoty przeznaczone beda na nagrody , przeciez co by nie powiedziec o poprzednikach to tak zle jak ta ekipa nikt jeszcze nie zaczal i nikt tak zle jak oni skoncza nie skonczyl , zal miasta ze nie istnieje instytucja ktora monitoruje sytuacje i z automatu nie usowa takiej niekompetencji , prezydencie twoje administrowanie to poprostu dramat odejdz czlowieku poki jeszcze mozna

inny mieszkaniec
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Bierzesz się za ocenę kompetencji urzędnika (w tym przypadku sekretarza), a z kilku pierwszych zdań Twojej wypowiedzi widać, że nie masz najbledszego pojęcia o tym co w urzędzie robi i jakie ma obowiązki. A ten twój ranking sekretarzy z podkarpacia to gdzieś publikowałeś? Poczytałbym o przyjętej metodologii itp.

rodzina
3 lat temu

Wyrażnie forum śledzą rodziny urzędników. Wszyscy już to wiedzą z,e broni urzędników mąż jednej z nich i jej mentor. Do czasu. W końcu i antypody sie sprawdzi.

inny mieszkaniec
3 lat temu
Reply to  rodzina

Forum śledzi każdy kto chce. Dlaczego, Twoim zdaniem, można obrzucić kogoś błotem, chociaż nie zna się zupełnie zasad działania urzędu (co widać po treści wpisów), a nie można napisać nic w obronie tych osób. Chociaż to nawet nie jest obrona, tylko kilka słów wyjaśnienia, aby inne osoby nie brały tego „błota” za prawdę. To tak, jakby napisać, że „policja brzydko w tym roku pomalowała pasy na jezdni” i nie pozwolić nikomu wyjaśnić, że policja się tym nie zajmuje. A potem napisać: „widać, że rodziny policjantów śledzą forum. Sprawdzimy i Atlantydę”.
Chcąc krytykować działania poszczególnych urzędników, wypadałoby zapoznać się ze statutem/regulaminem (czy co tam określa zasady działania urzędu), a także sprawdzić fakty dotyczące spraw, za które się krytykuje. Bez sensu jest krytykowanie sekretarz za projekty uchwał, w których przygotowaniu i zatwierdzaniu nie ma udziału.
Tyle, że większość komentujących ma w doopie jakość zarządzania miastem. Ich krytykancie wpisy biorą się z czystej niechęci i osobistej urazy. To wewnętrzne wojenki urzędników i osób z kręgów władzy z obecnej i kilku poprzednich kadencji.

stalowiak
3 lat temu

Prezydent Bozek moze wzorem tego pana sam obnizyc sobie pensję o 3 tyś i po godzinach pracy wyjsc do mieszkancow porozmawiac czego im trzeba ale pewnie sie nie odwarzy takie wyzwanie rzucam https://www.portalsamorzadowy.pl/komunikacja-spoleczna/prezydent-na-hulajnodze-patroluje-miasto,127057.html moze być na rowerze zeby nie kopiować

Tarnobrzezanin
3 lat temu

https://www.portalsamorzadowy.pl/komunikacja-spoleczna/prezydent-na-hulajnodze-patroluje-miasto,127057.html panie prezydencie Bozek Dariuszu rzucam panu wyzwanie wzorem PANA NADBEREZNEGO wyjsc za biurka i porozmawiac o codziennych problemach mieszkanców i wzorem tego pana w artykule obnizyc sobie pensję o 3 tys o on robi to z dobrego serca a nie dla kasy prosze się uczyć i nasladowac

Tarnobrzezanin
3 lat temu

https://wiadomosci.wp.pl/stalowa-wola-prezydencki-objazd-miasta-na-hulajnodze-6389425310897793a panie prezydencie Bozek Dariuszu rzucam panu wyzwanie wzorem PANA NADBEREZNEGO wyjsc za biurka i porozmawiac o codziennych problemach mieszkanców i wzorem tego pana w artykule obnizyc sobie pensję o 3 tys o on robi to z dobrego serca a nie dla kasy prosze się uczyć i nasladowac moze pan wykonac wyzwanie na rowerze pozdrawiam

Obserwator
3 lat temu

W Stalowej Woli to decyzję i uchwały podejmujevprezydent Wbpraktycevoznacza to że każda sprawdzą i decyduje Nie ma żadnych uchylonych i odrzuconych.
Sekretarz i prawnicy odpowiadają za zgodność z prawem Dlaczego tam nie ma Biblia prawnych A u nas na każdej sesji.
Można dobrać dobra ekipę można Ale trzeba umieć ocenić kompetencje urzędników.A u nas każdy robi jak chce i co chce Nikt nad tym nie panuje.
Panie prezydencie tak dalej to miasto i urzad tak nie pociągnie

W końcu to się musi wywrócić Pan postępuje jak prezydent Kielc Wente.bez wniosków i zmian czeka Pana taki sam koniec.
Poczytajcie jak rada Kielc się zachowała Bez litości dla nieudacznika.

Krajan
3 lat temu

Jest jeden plus. Jak Pluta siedzi w Tarnobrzegu, to w Baranowie mamy z nim spokój. Przypomnijcie sobie jak popieraliście go hojnie w drodze do parlamentu, to dzięki głosom Tarnobrzega chciał was zagonić do pracy do 67. Gratulacje dla Tarnobrzeżan. Macie na co zasługujecie.

z Woli Baranowskiej
3 lat temu
Reply to  Krajan

Pełna zgoda. Baranów przejrzał na oczy a Tarnobrzeg zgłupiał co cna.

Tylko jeszcze Mazureczka przeskoczyć .Ale to już niedługo.

kibic
3 lat temu

TO w Tbg wybieracie totalnych biada wam oni tylko dbaja o swoje stołki i koryto Pis przynajmniej pomaga obywatelom dajac 500 plus nie zabiera przywilejow rodzinom wielodzietnym

maniek
3 lat temu

Z wypowiedzi widać, ze wiele osób jest przejęta tymi podchodami z zabieraniem , nie ma co śledzić prasy lokalnej , przecież ci którzy krytykowali władzę są uhonorowani stołkami w urzędzie , który jest tak przyjazny dla petenta że wcześniej trzeba zażyć coś na uspokojenie i pójść załatwiać sprawę. tu nic w tym mieście nie będzie nowego oprócz tych , którzy dostali zezwolenie na budowę jak ten przy krzyżówce bezkolizyjnej , po co zabudowywać takie miejsca , do czego dochodzimy , tylko do nagrupowania SMRODU I SPALIN. Miała być obwodnica a jest co łatanie dziur asfaltem przyklepywanym łopatą / na tyle nas stać/ , Kiedy skończy się wyprowadzanie psów na trawniki / tam spacerują matki z małymi dziećmi/, WSTYD WŁADZO MIASTA , miał być porządek z psiarzami a wyszło znów CO, płacimy duże pieniądze za śmieci a tych podrzucających innym / śmietniki blokowe/ czy ta Straż Miejska nie może namierzyć i poczęstować karą , niech ruszy z dupą w teren bo ich w ogóle nie widać , a forsę biorą tylko za CO, czy ktoś sprawdza firmę sprzątającą miasto , oni czynią dodatkowy SYF tym co robią / koszenie , dmuchanie odkurzaczem / , kiedy skończy się wyrzucanie śmieci przez mieszkających… Czytaj więcej »

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
70
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content