Tarnobrzeg: 18-letni kierowca nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z kią (fotoreportaż)

39-letni kierowca osobowej kii trafił do szpitala po zderzeniu się z volkswagenem golfem. Do groźnego wypadku doszło wczoraj po godz. 22, na skrzyżowaniu ulicy Dekutowskiego i Targowej w Tarnobrzegu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 18-letni kierowca volkswagena golfa, jadąc ul. Dekutowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z osobową kią. Siła uderzenia pojazdów zepchnęła kię z jedni w latarnię uliczną.

39-letni kierowca kii z obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca golfa oraz czterech jego pasażerów nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Policjanci ustalili, że kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny pojazdów, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków zdarzenia. Postępowanie wyjaśniające prowadzi Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

źródło: Policja
foto: Mateusz Chmielowiec

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
yyy
3 lat temu

stop wariatom w starych golfach i betach

kamil
3 lat temu

o a ile publicznosci sie zebralo hahaha

Flek
3 lat temu

Na tej ulicy wieczorami ludzie zasuwają bez umiaru…

Jerzy
3 lat temu
Reply to  Flek

Nie tylko na tej ale i Mickiewicza,Sikorskiego,Kwiatkowskiego.Szczególnie na Sikorskiego powinna być kładka na wysokości wieżowców bo strach tamtędy przechodzić przez jezdnię.

okno
3 lat temu
Reply to  Jerzy

Kładki i to na wysokości budowali komuniści- nigdzie się nie sprawdziły(inwalidzi, matki z wózkiem) tak jak tamten ustrój. Weż sie przebudż mamy XXI w.

Jerzy
3 lat temu
Reply to  okno

Co ty człowieku pierd…Kładki ratują życie pieszym na tak ruchliwych trasach.

Maciek
3 lat temu

Jak widać nie można czuć się bezpiecznie na jakiejkolwiek drodze, skoro znak ustąp pierwszeństwa nic nie znaczy dla niektórych. Ograniczone zaufanie do każdego to podstawa – lepiej dać na sobie wymusić pierwszeństwo, niż potem się męczyć.

bi em dablju
3 lat temu

1. Postawienie progów zwalniających

2. Postawienie znaków STOP

3. Bi em dablju zamiast szarżować po wiślanej autostradzie, niech przejedzie się czasem po mieście – w końcu jedną z podstawowych funkcji prawa, jest funkcja kontrolna. Jak posypią się mandaty za brak zatrzymania na STOPIE, to wtedy nie będzie takich przykrych akcji.

Flek
3 lat temu
Reply to  bi em dablju

Akurat progi zwalniające na ulicy, gdzie znajduje się jednostka Straży Pożarnej, mogą nie być najlepszym pomysłem. Tu może pomóc tylko większa uwaga kierowców, również w nocy, gdy miasto pustoszeje.

Ewa
3 lat temu

Taaaaaa same stopy !!!!a i tak mają to w 4 literach Głupiemu zakazy nie pomoga

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content