Zderzenie trzech aut na Wisłostradzie. Trzy osoby w szpitalu, utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Dzisiaj około godziny 15, SKKM w Tarnobrzegu otrzymało zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych i busa na Wisłostradzie obok zjazdu na Jezioro Tarnobrzeskie (przy palmach).

Na miejsce zadysponowane zostały 4 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z JRG Tarnobrzeg, trzy radiowozy policji z KMP Tarnobrzeg oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego ze szpitala wojewódzkiego w Tarnobrzegu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że pojazd marki Alfa Romeo i pojazd Honda jechali w stronę Tarnobrzega, w czasie jazdy jeden z pojazdów „przykleił” się do drugiego i w wyniku tego odbił na przeciwległy pas zderzając się z busem marki Iveco. Po przybyciu na miejsce służb, pojazdy znajdowały się na pasie w kierunku Mielca. Kierowca Hondy był uwięziony w swoim pojeździe, został on uwolniony przez strażaków za pomocą sprzętu hydraulicznego.

Do szpitala zostały przewieziony kierowca Hondy, kierowca Iveco oraz jeden z pasażerów. Policja wyznaczyła objazd przez Ocice, droga w kierunku Mielca może być zablokowana jeszcze przez parę godzin.

AKTUALIZACJA: Droga w kierunku Mielca jest już odblokowana!

foto&info: Mateusz Chmielowiec

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Słomka
1 rok temu

…i znowu wypadek na wieśkostradzie. Jak długo jeszcze buraczani mieszkańcy RTA i TSA będą powodować na tej drodze wypadki ?

Mieszkaniec Tbga
1 rok temu

Jakby zachowali odpowiednią odległość od siebie i nie ścigał sie, nie doszłoby do zderzenia.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x