Tarnobrzeg: Siłownia w MOSiR po remoncie (fotoreportaż)

Od dzisiaj, tj od poniedziałku 15 lipca br., można korzystać z siłowni w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Od kwietnia br siłownia była nieczynna, z powodu przeprowadzanego tam remontu.

W ramach prac w pomieszczeniach siłowni zostały przeprowadzone roboty budowlane, ocieplono i wyremontowano dach, w środku wymieniono wykładziny, odmalowano ściany i zamontowano lustra. Gruntownie odremontowano toalety oraz szatnie. Prace te kosztowały łącznie 478 470,00 brutto, przy czym dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki wyniosło 223 500, 00 zł.

Z kolei za kwotę 137 391,00 zł kupiony zostanie nowy sprzęt do ćwiczeń, który według harmonogramu pojawić ma się w połowie sierpnia. Nowy sprzęt z którego będzie można korzystać to: bieżnia (2 szt.), orbitrek (2 szt.), rower magnetyczny (2 szt.), rower sprinterski (2 szt.), wioślarz (1 szt.), atlas wielofunkcyjny na 4 stanowiska (1 szt.)

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Siarkowiec
1 rok temu

wzorem kolegów ze Stalowej bedziemy tam cwiczyć nasze miesnie chociaz oni mają za darmo bo są przyjaciolmi miasta

pershing
1 rok temu

nic nie jest za darmo , oddajesz cos za cos , zawsze

Johny Rocky Horror
1 rok temu

Super. remont pełną gębą a z tego co widać na zdjęciach nie ma nawet drążka do podciągania!!!
K***a nie chce się czepiać ale siłka bez drążka?!
Czy w tym mieście można coś zrobić/zmienić/wyremontować i przy okazji tego nie sp****ć ????????!!!!!!

anna
1 rok temu

Idż i sprawdż te zdjecia nie pokazują wszystkiego.
Mi sie podoba ładna kolorystyka

dramat
1 rok temu

Super remont… dalej widać te brudne pokrzywione sztangi i rozpadające się hantle którymi ledwo da się ćwiczyć, bo zaraz się rozlecą, ale lepiej kupić jakiś rowerek i „sprzęt do ćwiczeń” wymieniony…

maniek
1 rok temu

Siłownia wyremontowana a do kiedy będzie straszył kościotrup wspinaczkowy , który był chyba potrzebny tylko dla tych co startowali w wyborach ,żeby zaistnieć . forsa wyrzucona w błoto i kupa betonu , taki obraz Tarnobrzega .

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x