ENET – bezpłatny projekt Twojej strony internetowej

Jeśli prowadzisz działalność, a nie masz jeszcze strony internetowej, to projekt ENET jest właśnie dla Ciebie! Jego założyciel i wykonawca, Mateusz Pawłowski, jest osobą niewidomą – absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Wbrew swoim ograniczeniom a zgodnie ze swoją pasją, wykonuje nieodpłatnie strony internetowe.

Celem projektu jest tworzenie stron internetowych dla działalności, które z różnych względów ich nie posiadają.

Kto może skorzystać z tej bezpłatnej oferty? Każdy! Jedynym warunkiem jest prowadzenie firmy, fundacji, instytucji czy jakiejkolwiek innej działalności, która nie ma jeszcze własnej strony internetowej.

Po zakończeniu projektowania strony, można zgłosić do pana Mateusza swoje uwagi, które postara się on uwzględnić. Każdy element szablonu można też modyfikować według własnych potrzeb. W ramach projektu ENET można też liczyć na bezpłatne wykonanie bloga.

Z projektem współpracuje Katowicka firma Lingua-IT, która udostępnia bezpłatnie serwer, dzięki czemu utrzymanie strony też nic nie kosztuje.

Poza projektowaniem stron internetowych, Mateusz Pawłowski prowadzi też bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży na temat funkcjonowania osób niewidomych w społeczeństwie, na które wspólnie z nim serdecznie Państwa zapraszamy!

Strona projektu to www.enet.ovh
Dane kontaktowe:
Tel.: 505904182
E-mail: info@enet.ovh

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
7x24h strony www
4 lat temu

Przeczytałem w dzienniku o Mateuszu, życzę jak najwięcej projektów i radości z wykonywanego zawodu! Jesteś WIELKI!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content