Tarnobrzeg: Bezpłatny kurs komputerowy dla 100 mieszkańców

Prezydent Miasta Tarnobrzega zaprasza mieszkańców do udziału w bezpłatnym kursie komputerowym, realizowanym w ramach projektu pn.: „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Tarnobrzeg”. Celem projektu jest zwiększenie stopnia umiejętności korzystania z Internetu, w tym e-usług publicznych przez 100 mieszkańców Gminy Tarnobrzeg w wieku 25-74 lata.

Szkolenia zostaną przeprowadzone w wymiarze 16 godzin przez wykwalifikowanych instruktorów, w 10 osobowych grupach. Organizator zapewnia sprzęt komputerowy, salę oraz drobny poczęstunek.

Rekrutacja uczestników rozpocznie się 1 sierpnia w pokoju nr 53 Urzędu Miasta Tarnobrzega przy ul. Mickiewicza 7.

Deklaracja przystąpienia do projektu oraz regulamin rekrutacji i uczestnictwa dostępne są do pobrania na stronie internetowej miasta www.tarnobrzeg.pl oraz w Urzędzie Miasta Tarnobrzega przy ul. Mickiewicza 7 w pokoju nr 53.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020, Osi priorytetowej nr III „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa” Działanie 3.1: „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Banbryla
3 lat temu

To som jaja dinozaura

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content