3-4.08 (sobota-niedziela) XXI Jarmark Dominikański w Tarnobrzegu

Prezydent Miasta Tarnobrzega i Tarnobrzeski Dom Kultury zapraszają już po raz 21 na JARMARK DOMINIKAŃSKI. W pierwszy weekend sierpnia Plac Bartosza Głowackiego wypełnią rzemieślnicy, rękodzielnicy, twórcy ludowi, którzy będą promować swoje produkty.

Tradycyjnie na jarmarku pojawią się numizmatycy, miłośnicy staroci i ogrodowych kwiatów. Z różnych zakątków Polski przyjadą producenci serów, nalewek i innych domowych przetworów. Nie zabraknie niespodzianek dla najmłodszych. Będą dmuchane zjeżdżalnie, stoiska z balonami i watą cukrową oraz innymi smakołykami.

Jarmark to także muzyczna scena. Gwiazdami tegorocznego jarmarku będą: Liber & InoRos oraz Krzikopa – kapela śląska.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Doda
3 lat temu

Gorzej niż na dożynkach w Pcimiu ,choć nie wiem czy przypadkiem w tym momencie nie obrażam Pcimia. InoRos piąty ros ,Ocicanki też,ja wiem że impreza ludowa, folkowa ale zupełnie bez pomysłu .Jeśli dodać do tego stoiska też monotonnie te same – szkoda wychodzić z domu.

Mieszczanin
3 lat temu

Nie dało rady zaprosić jakiegoś zespołu wykonującego muzykę bałkańską,cygańską albo żydowską ? Ciągle te ludowe przyśpiewki.

Elza
3 lat temu

Zespoly z Białorusi, Ukrainy, w końcu coraz więcej ich obywateli mieszka w naszym mieście. Ale żeby zrobić coś ciekawego szanowna dyrekcja TDK musiała by się ruszyć że stołkow i pojechać gdzieś coś podpatrzec i posłuchać a jak już chyba wszyscy zauważyli Panowie nie mają takiej potrzeby.

Ewa
3 lat temu

A właśnie ze idzcie na jarmark Wiecznie nic nikomu nie pasuje i na imprezy garsta ludzi przychodzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content