W sobotę całonocna impreza “Hip hop – Reggae – URO CAMP 2019” w Piwnej Chatce nad Jeziorem Tarnobrzeskim

W sobotę 3 sierpnia br. w Piwnej Chatce nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbędzie się całonocna impreza “Hip hop – Reggae – URO CAMP 2019”. Początek godz.20.

W koncercie wystąpią Rapadub Soundsystem oraz Spooky. W ramach wydarzenia odbędzie się również taneczne show grupy “Flash” pod kierownictwem Ewy Pluty – który zaprezentuje nam spektakl taneczny z koncertu Spooky Wooky Wooky “Kontrasty”. Kacpra wspomoga wokalistki : Idzi i Solara.

Po koncercie zabawę przy muzyce zapewni nam w roli DJ’a – niezawodny Piętuch Selector.

– Zachęcamy do rozbijania namiotów za Piwną Chatką lub w niedalekim lasku za boiskiem do siatkówki. Już paru chętnych się zapowiedziało – także wschód słońca witamy w “urodzinowym campingu” który tam powstanie. Imprezę zakończy niedzielny “plażing- smażing”. Na barze piwnej chatki będzie stała puszeczka – do której będzie można wrzucać pieniążki na operację mózgu – 6 letniej Tosi Woźniak z Nowej Dęby – informują organizatorzy.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ciekawski
3 lat temu

Zgoda administratora jak rozumiem uzyskana?

” Regulamin Porządkowy Jeziora Tarnobrzeskiego

§ 2.
[…]
2. Zabrania się:
[…]
-organizowania jakichkolwiek imprez bez zgody administratora i biwakowania (rozkładania namiotów) poza miejscami do tego wyznaczonymi
[…]

Mieszkaniec
3 lat temu

Teren piwjej chatki nie jest terenem Jeziora bo tam jest inny właściciel niż gmina i tym oto sposobem Twoja ciekawość została zaspokojona jak mniemam

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content