Tarnobrzeg: Trwa Jarmark Dominikański (fotoreportaż)

W Tarnobrzegu trwa XXI edycja Jarmarku Dominikańskiego. Jak co roku jarmark odbywa się na placu Bartosza Głowackiego.

Największe zainteresowanie na tegorocznym jarmarku wzbudza stoisko Browaru Tarnobrzeg, oferujące trzy gatunki piwa. Browar został oficjalnie otwarty wczoraj – materiał foto oraz video z tego wydarzenia znajduje się tutaj.

Muzyczną gwiazdą soboty jest Liber&Ino Ros, których koncert rozpocznie się o godz.19. Wcześniej na scenie wystąpili: Ludowy Zespół Artystyczny Dwikozianie oraz Kalina i KGW Róża z Grębowa. Niedzielne koncerty rozpoczną się o godz. 15.30. Zagrają: Wojtek Akordeonista, Klub Nowoczesnych Kobiet KGW Olbięcin – GOK Trzydnik Duży, Zespół Ludowy Cyganianki, Jazz Band Niebylec oraz gwiazda – Krzikopa (początek godz.19).

Jarmark Dominikański w Tarnobrzegu jest lokalną wersją imprezy kulturalno-handlowej w miastach związanych z Zakonem Kaznodziejskim – na cześć jego założyciela Dominika Guzmana, którego liturgiczne święto przypada 8 sierpnia. Najsłynniejszy i największy Jarmark Dominikański odbywa się od 1260 roku w Gdańsku.

 foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
misio
3 lat temu

Ale to już było!

aneta
3 lat temu

Koncert Inoros zarąbisty !!!!!!!!!!!! na takim w Tarnobrzegu jeszcze nie byłam, podobno ta kapela jutro też świetna. Przyjdę a może też kolejka po piwo będzie mniejsza 🙂

jusek
3 lat temu
Reply to  aneta

dlaczego jakis debil napisal na ogloszeniach ze koncert ino ros rozpocznie sie o 19.30 a rozpoczol sie o 19.00,gratuluje organizacji,przez was debile spuznilem sie pol godz na koncert!

Beno
3 lat temu
Reply to  jusek

Przecież na plakacie jest napisane ze o 19.00

PABLO
3 lat temu
Reply to  aneta

WITAM ANETKA SAMA BYLAS NA TYM KONCERCIE?

Ewa
3 lat temu

Co roku to samo badziewie

Maciek
3 lat temu

Jedną z atrakcji był samochód z napisami „KONTROLA SKARBOWA”. Wyglądał jak prawdziwy, ale chyba nie był, bo przecież teraz mamy państwo służące obywatelom.

gość
3 lat temu

Teraz chyba mamy państwo socjalne na kredyt

poko
3 lat temu
Reply to  gość

Tak ci „bankowcy” co nakradli przez 8 lat teraz dają kredyt strasząc spłacaniem.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content