Żaglówka wywróciła się na Jeziorze Tarnobrzeskim. Trzy osoby w tym dziecko wpadły do wody

W minioną sobotę policjanci z wydziału prewencji tarnobrzeskiej komendy, pełnili służbę w patrolu wodnym nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Tuż po godzinie 15, mundurowi zauważyli żaglówkę, która w trakcie wykonywanego manewru żeglarskiego, wywróciła się. Do wody wpadła cała załoga łodzi, łącznie 3 osoby, w tym 1 dziecko.

Policjanci natychmiast ruszyli w ich kierunku. Wspólnie z ratownikami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, wyciągnęli z wody całą załogę. Na szczęście osoby były w kamizelkach ratunkowych.

Dzięki szybkiej interwencji wodnego patrolu nikomu nic się nie stało. Cała trójka bezpiecznie została przetransportowana na ląd, a łódź odholowana na brzeg.

Sterujący żaglówką 43-letni mężczyzna posiadał patent żeglarski i był trzeźwy.

foto&info: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ToDobrze
3 lat temu

I co z tego? A może jak ktoś pierdnie nad jeziorem to też o tym napiszcie

Purpurpur
3 lat temu

Zwrot przez top.

flisak
3 lat temu

Czyżby patrol chciał się wykazać aktywnością ? O tóż ja też o tej porze do 18oo pływałem po jeziorze i widziałem tylko jeden patrol policyjny . Więc z tą aktywnością nie jest najlepiej, ale jeśli był pomocny i skuteczny to gratulacje.

wczasowicz
3 lat temu

Mam pytanie, czy aby to zdarzenie nie miało miejsca w niedzielę, a nie w sobotę? Takie małe doprecyzowanie może by się przydało

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content