Tarnobrzeski radny Kamil Kalinka kandydatem PiS do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło dziś pełny skład list wyborczych do Sejmu i Senatu. Kandydatem do Sejmu z okręgu Rzeszów jest Kamil Kalinka, tarnobrzeski radny oraz szef struktur PiS w Tarnobrzegu.

Dla Kamila Kalinki to drugi start w wyborach do Sejmu. W poprzednich tarnobrzeski radny otrzymał 7 tysięcy 341 głosów.

Z liczącej 30 osób listy Kamil Kalinka startuje z 17 miejsca.

Subskrybuj
Powiadom o
163 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gość
2 lat temu

Miejsce może świadczyć o pozycji w partii

mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  gość

nie świadczy np pupil prezesa niejaki Weber ze Stalowej Woli jest 10 bo sam chciał z tego miejsca startować bo 4 lata temu to miejsce było dla niego szczesliwe

Pies z Woli
2 lat temu
Reply to  gość

Biorąc pod uwagę, że pierwsze 15 miejsc to obecni posłowie plus wojewoda i człon zarządu województwa, trzeba uczciwie przyznać, że 17 pozycja jest wysoka i świadczy o perspektywiczności kandydata Kalinki.

mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  Pies z Woli

plus 1 wiceminister infrastruktury od sasiadów plus na 25 miejscu radna Stalowej Woli dyrektorka jednej ze szkół miejsce Kalinki nie jest złe ale czy ma szanse nie wiem najbardziej popularnym poza 2 Sobolewski Leniart jest Weber myslę że najwiecej lansować bedą Krzek i Kalinkę właśnie sasiadom zależy na 2 posłów z tego co mi kolega mowił to samo dlaczego dlaczego na liscie nie ma prezydenta Stalowej Woli bo zwykły szeregowy poseł go nie interesuje plotki o wyborach prezydenckich w 2025 odnosnie startu Nadbereznego za Dudę są realne i sam prezes robiacy ochy i achy do tego w niedzielę na piknik do STW przyjezdza premier prezydent prezes Kaczynski europosłowie i najważniejsi w partii to znaczy że plany odmosnie pana Nadbereznego są duże w PIS

Tarnobrzeżanin
2 lat temu

Kto by nie był, to trzeba w końcu powalczyć o to by Tarnobrzeg miał swojego przedstawiciela w Sejmie. Przez ostatnie kadencje to nie przypominam sobie by ktoś w Warszawie walczył o sprawy Tarnobrzega, nasi sąsiedzi ze Stalowej Woli zawsze pod tym względem potrafili się jakoś zabezpieczyć i teraz to się przekłada na inwestycje. Jakimś wielkim fanem Pana Kalinki nie jestem, ale chodzi o to, by jednak nasze miasto miało „swojego człowieka” w Parlamencie. Ciekawe kto jeszcze z Tarnobrzega będzie startował w wyborach.

czytelniczka
2 lat temu

Z tego co wiem to jeszcze Krzysztof Pitra będzie startował, może on byłby odpowiednim kandydatem do reprezentowania naszych lokalnych spraw, młody , ambitny , może on?

helena
2 lat temu
Reply to  czytelniczka

Wystarczy, że prezydent Tarnobrzega jest z Woli Baranowskiej. Dość farbowanych przybłęd z wiosek, którym zależy wyłącznie na ciepłej posadce kosztem rozwoju Tarnobrzega!

yyy
2 lat temu

no i chu…, niech bedzie, pisowiec ale swój

Lasowiak
2 lat temu

Najwyższy czas, żeby Tarnobrzeg miał swojego reprezentanta w Sejmie, ktokolwiek by to nie był. Jeżeli będzie to radny Kalinka też będzie ok. Wystarczy popatrzeć na miasta, które mają swoich posłów i senatorów ile na tym zyskują.

Janusz
2 lat temu
Reply to  Lasowiak

Poza tym Kalinka jest młody chłop to też jest ważne.

nostalgia
2 lat temu

Jak zwykle ci sami ćwoki rozpisują się na tematy o których pojęcia nie mają a te „madrości” już sto razy pisali .

Pracownik
2 lat temu

Ja na niego nie zagłosuję. Po tym co się dzieje w Siarkopolu, spółkach i mieście nawet nie ma szans. Jeszcze 2,5 mln przepadło na remont Mickiewicza. Ciekawe dzięki komu. Sorry, nie mój wybór ani moich znajomych.

Tarnobrzeżanin
2 lat temu
Reply to  Pracownik

A to nie głosuj. Będziesz miał co masz.
W miastach gdzie są posłowie czy prezydenci z opcji rządzącej z całą pewnością pieniądze nie przepadają. A co do spółek miejskich, czy samego miasta ludzie wybrali swoje władze i szkoda do tego wracać. Póki co miasto stacza się po równi pochyłej.

gość
2 lat temu

Podziękuj mlecznemu jankowi i malemu fiatowi za to co obecnie jest

John
2 lat temu
Reply to  gość

Czepiles sie czlowieku tego tekstu jak mucha gowna , powiedz mi jaka cegielke do tego wspanialego rozwoju bozek doklada , mlecznego i giata juz nie ma , i co idziemy do przodu ?

Jaaaaa
2 lat temu

Ludzie darujcie sobie te pobożne życzenia z Kalinką. Facet jest na drugim miejscu po Kołku pod względem antypatii w mieście, do tego żelazny elektorat PiS-u w Tbg, czyli 60+paciorki głosuje na wysokie miejsca na liście!

propaganda
2 lat temu
Reply to  Jaaaaa

Znawco życzeń zwłaszcza tych pobożnych nie kompromituj się komuchu znastwem PiS-u tarnobrzeskiego.

Jaaa
2 lat temu
Reply to  propaganda

Pisze się znawców analfabeto.

kompromitacja
2 lat temu
Reply to  Jaaa

ukończyłeś szkołę ćwoków to wiesz i czy pisać w l.mnogiej czy poj.

obywatel
2 lat temu
Reply to  Jaaaaa

Nawet elektorat Pis z Tarnobrzega – nie zagłosuje na niego.
Przestali by już się ośmieszać z forowaniem Tego gościa – Kalinki.
Nie miał, ma ma , nie będzie miał szans – wystarczą jego obecne dokonania.

Qzzz
2 lat temu

Na 23 pozycja niejaka Tłusta z Nowej Dęby od LGBT ????

Mieszkaniec
2 lat temu

Komu zależy na rozwoju w naszym mieście Powinien na Niego Zagłosować !!!
Powodzenia.

Qzzz
2 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Już się narozwijaliśmy gdy był p.o. Prezydenta a później zastępcą zastępcy wykonującego zastępcze funkcje i niekompetencje Prezydenta Miasta Tarnobrzega.

to on
2 lat temu
Reply to  Qzzz

komusze racje to kłamstwa i totalna negacja nawet najlepszych dokonań przeciwników nieudolnościby przykryć z swoje złodziejstwo i .

to on
2 lat temu
Reply to  Qzzz

komusze racje to kłamstwa i totalna negacja nawet najlepszych dokonań przeciwników by przykryć z swoje złodziejstwo i nieudolności.

gość
2 lat temu
Reply to  to on

Zamiast się tu bez sensu pluć , napisz co dobrego w tym czasie zrobił jak tak go bronisz

Zatroskany
2 lat temu

Ja również nie jestem jego wielkim fanem, ale patrząc na sytuację jaką jest to jedyna opcja żebyśmy mieli posła. Ma 15 miejsc w Warszawie pis bierze 12-13 mandatów czyli szansa są bardzo duże aby Kalinka do tej 12 wskoczył. Opozycja bierze 2 – 3 mandaty nie ma co liczyć że go ktoś z Tbg zgarnie… Jeżeli chcemy aby ktoś walczył o nasze sprawy to trzeba na niego głosować i nie patrzeć kto to i z jakiej opcji, ważne że będzie ściągnął pieniądze do miasta. Ja na niego zagłosuje!!!

obywatel
2 lat temu
Reply to  Zatroskany

Ha Ha Ha – nawet kompletne moralne zero – aby tylko był z TBG – gratuluje poczucia humoru.

SFC
2 lat temu

Głosować na Kalinkę, jeżeli zależy ci na mieście – potrzeba 12000 głosów i mamy posła, posła ziemii tarnobrzeskiej – dwóch powiatów miasta Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego, razem 100000 ludzi- musimy mieć co najmniej 1 posła, który pomoże zdobyć środki na rozwój. Dobrze, że Dziubiński nie startuje bo różniłby głosy.

Ranking
2 lat temu

Jeżeli na tym forum 17 miejsce jest do wzięcia to gratuluję pomyslu
Po wyborach pogadamy Nie sądzę aby ludzie o braku empatii zarozumiali i wojownicy do całego miasta wygrali Ale zobaczymy może się mylę

Lasowiak
2 lat temu
Reply to  Ranking

Ostatnim razem Jerzy Paul wszedł z 20. miejsca na liście 😉

Anty pis
2 lat temu

Już od dawna znamy osoby które mają ovieplac wizerunek Kalonki Gratuluje skuteczności Ogrzać narcyza to zadanie na poziomie ocieplenia Himalajow

poko
2 lat temu
Reply to  Anty pis

analfabeta ,tow.-komuch(znamy widzimy) , znawca narcyzów i Himalajów -bufon bezkrytyczny

gość
2 lat temu
Reply to  poko

Masz nadzieję ,że obrażając innych pomożesz swemu chlebodawcy?

ty!
2 lat temu
Reply to  gość

świnia się nie obraża ,chlebodawcę masz ty

SFC
2 lat temu

Z takim podejściem jak niektórzy mają będzie ciężko, ale i tak będziemy mieli posła z 17 miejsca

Magura
2 lat temu

Pytam się co zrobił dla miasta, dla mieszkańców? Co osiągnął w życiu? Gdzie by był gdyby nie partia? Zwykły karierowicz. I nieudolny, niekompetenty, o czym mieszkańcy się przekonali podczas zastępstwa z nadania. Bufon, narcyz, bez szacunku dla innych. Nie ma szans zaistnieć, o czym się niedługo przekona.

SFC
2 lat temu
Reply to  Magura

Lepiej dać mu szansę swój to swój – chyba,że wolisz posła z Kolbuszowej lub że Stalowej, ktorzy nic nie wniosą dla Tarnobrzega. A chyba z Tobą coś nie tak, bo kieruje tobą zawiść.

araB
2 lat temu
Reply to  Magura

Komusze racje to kłamstwa i totalna negacja nawet najlepszych dokonań przeciwników by przykryć swoje złodziejstwo nieudolności i wykazać nienawiść .

obywatel
2 lat temu
Reply to  Magura

Jak to co – poobsadzał swoimi stołeczki – nie wyłączając tatusia (takie moralne zero)
i ktoś chce aby został posłem ????? Co za miasto , moralności zero, etyki zero (chociaż powinno się napisać dosadnie czyli wulgarnie) a wielu chce oddać głos na takie coś

  • super miasto – idealne dla politycznych idio….w.
anon
2 lat temu

świnia do koryta sie pcha mało mu pisior kalinka sralinka ale morda śmieszny jest nie potrafi rządzić śmieje sie tylko z ludzi nie nadaje sie na radnego ani na dyrektora nie głosowac na niego na pis sie nie głosuje to zło najgorsza partia i rząd kłamia kradna zniszczyli kraj

noty
2 lat temu
Reply to  anon

Komusze racje to kłamstwa i totalna negacja nawet najlepszych dokonań PiS-u by przykryć swoje 8-letnie złodziejstwo i nieudolności a przy tym wyć z nienawiścią za oderwanie od koryta .

Tutturu
2 lat temu

Widać tu, że mnóstwo ćwoków ma gdzieś losy miasta. Ja na KKalinkę zagłosuję na pewno.

obywatel
2 lat temu
Reply to  Tutturu

Te ćwoki zatroskane są losem miasta – ale dla takiego kandydata mówią „NIE”

  • proste , jasne i oczywiste,

bo wolą nie mieć nikogo niż takie ZERO moralne, etyczne, głosować na byle co to tak jak zmarnować swój głos i aż dziw , że ktoś promuje jeszcze Kalinke.

krokiet
2 lat temu

jeśli w najbliższych latach w Tarnobrzegu ma się coś zmienić, to myślę, że będzie do odpowiedni wybór. Patrząc zresztą na wystąpienia w radzie miasta, widzę że gość ma pojęcie i dużą wiedzę w temacie, także pan Kalinka ma mój głoś i lepiej żeby go nie zmarnował

obywatel
2 lat temu
Reply to  krokiet

Ha HA HA – gdyby nie działalność partyjna to ze swoim wykształceniem, doświadczeniem i wiedzą na kasę do biedronki się nie nadawałby. Masz poczucie humoru???

Wicek
2 lat temu

anon jesteś największym głupkiem,nienawiść kompletnie zdemolowała ci rozum.

SFC
2 lat temu

Mój głos ma również w dodatku mojej rodziny – sumie 11 głosów. Mam nadzieję, że nie zawiedzie – bo zawiedzie tylko raz. Wybieram Tarnobrzeg.

obywatel
2 lat temu
Reply to  SFC

A niby chcą zmian – poupadali na głowy ???

Mieszkaniec
2 lat temu

Nie ma innego lepszego kandydata nasz z PiSu na dodatek dobry kumpel młodych wilków ze Stalowej więc wypromować go w partii go pomogą nowy PiS będzie budowany na Nadbereznym a że ten podczas kampanii jeździł promować Kalinkę to znaczy że się lubią tylko same korzyści nawet Nisko ma swojego niby posła chociaż on raczej że STW politycznie tam działał mowa o Warchole Marcinie

psia mac
2 lat temu

psy szczekają karawana jedzie dalej, baj, baj

upadek Tarnobrzega
2 lat temu

Można różnie myśleć,ale musimy mieć w końcu posła z Tarnobrzega i głosować na kogoś kto ma realne szanse,a nie marnować głos tylko z przekory. Już utopiono miasto przy ostatnich wyborach. Czas włączyć myślenie-co dobre dla miasta

obywatel
2 lat temu

Był już słynny poseł Stępień z Tarnobrzega i co zrobił dla miasta – kompletnie nic a teraz wepchał swoje cztery litery do rady nadzorczej w KS Machów.
Podobnie będzie z Kalinką i aż dziw bierze że w Pis-ie jeszcze nie zauważyli że on i jemu podobni (obecnie w Radzie miasta) nie da im nigdy wygranej
w mieście a tym bardziej w najbliższych wyborach.
PIS ma szansę wygrywać w Tarnobrzegu ale nie z takimi ludźmi jak Kalinka,
Nowak, Pekar – to tylko wystarcza na wejście do rady miasta.

obywatel
2 lat temu
Reply to  obywatel

A Kalinka to co zrobił ze swomi z rodzinny.
Taki sam będzie Jak Stępień – nic nie zrobi. Stępień gdzie te zakłady w Jeziórku i Machowie (czyżbyś kłamał przez lata aby tylko dostać się do sejmu??????

Alex
2 lat temu

Bardzo dobrze, wiąże z nim nadzieję dla naszego miasta

Magura
2 lat temu

Głosować na kogoś, kto się nie nadaje i nie ma kompetencji?!Przecież będą z pewnością inni kandydaci, tylko co dla niektórych odrazu zostaną zanegowani, bo nie z tej partii wodzowskiej, co na pokaz za świętych robią, a ludzkie problemy tak naprawdę mają daleko. Za to swoją kieszeń widzą doskonale.

gaga
2 lat temu
Reply to  Magura

Komusze racje to kłamstwa(najbardziej kompetentny i merytoryczny radny z całej rady) i totalna negacja nawet najlepszych dokonań PiS-u by przykryć swoje 8-letnie złodziejstwo i nieudolności a przy tym wyć z nienawiścią za oderwanie od koryta .

Piesek
2 lat temu

Ale się pieski odezwaly. Chwalicie kali KE Wynik pewny Kto go wybierze oprócz paru wiernych kumpli od stoleczkow. Nie został prezydentem to tył y i drzwiami Sami pisowcy z Tanobrzegu nie wystarcza Tyle w temacie I nie podniecajcie się

miodzik
2 lat temu
Reply to  Piesek

Wybierze go każdy kto mniej głupszy od ciebie, bo ty wybrałeś oskarżonego łapownika i bałaganiarza od stołeczków.

obywatel
2 lat temu
Reply to  miodzik

Ja tu żadnej różnicy nie widzę – te same elementy co tylko do koryta się pchają,
nie chcą pracować uczciwie – takie typowe lewe rączki , obdarzone gadką,
prace mają dzięki znajomościom i tyle (słowem bezużyteczne elementy dla społeczństwa).

Tbg
2 lat temu

Dobra okazja dla miasta!!!
Wazne by miec kogos od siw ie w sejmie!!
Oby sie dostal????

waga
2 lat temu

Wybierze go każdy kto mniej głupszy od ciebie.

Pracownik
2 lat temu

Złego człowieka i zemstnego się nie wybiera!!! Katolicki narodzie.

TBG
2 lat temu

Spora cześć tarnobrzeżan , która przejżała na oczy po jesiennych wyborach samorządowych ma drugą szanse zrobić coś pozytywnego dla miasta i zagłosować na Kalinkę.

gość
2 lat temu
Reply to  TBG

Popatrz , kto tak zadłżył to miasto i sam przejrzyj na oczy.

Mieszkaniec
2 lat temu

A kto to niby ma przejrzeć na oczy. Bożek to nieudaczników ale przynajmniej nie denerwuje ludzi buta i arogancja a Kalinki to tak pewni siebie ze rozdają stołki dożywotnio

Zuzia
2 lat temu

A kto to niby ma wybrać Kalonke Razem z tatusiem już podzielili stołki Była radna pis Barbara k dyrektorem ZUS itd Jak nawet wygra wybory to co będzie dzielił jak już Bożek pozwolił mu zawlaszczyc wszystko A środków i tak nie zdobędzie bo nie umie

Kadrowy
2 lat temu

No właśnie o co kalinkom chodzi Już wszystko załatwił sobie i kumplom Chce się do Sejmu a później europarlamentu Braakdystansu i tyle A Bo, ek swoją drogą pomaga KLinkom bo jego zachowania powodują niezadowolenie

zxcv
2 lat temu
Reply to  Kadrowy

zrobi więcej dla miasta niż nie jeden z was, Tarnobrzeg musi mieć posła nie dzielić głosów – bo to sprawi, zę znowu będziemy zerami. Dziubek zmądrzał

obywatel
2 lat temu
Reply to  zxcv

Na razie to tylko kasiorę brał z podatków i nic się nie zmieni . Podaj przykłady
co takiego zrobił lub zrobi.

Lewicowiec
2 lat temu

Żeby zatrzymać największych szkodników, niszczących nasz kraj i rozkradających go z arogancją i butą nie spotykaną dotychczas po 89 roku trzeba najpierw zdiagnozować co myślą zwolennicy PISu i jego wyborcy. Wyjaśniam:zwolennicy i wyborcy to nie są rzeczy tożsame. Przedstawiam zatem diagnozę. Odpowiedzi powinna poszukać opozycja. NIEWAŻNE NA KOGO ZAGŁOSUJECIE. JEDNAK NIE MOŻE TO BYĆ PIS!!!! Ale ze smutkiem trzeba stwierdzić że społeczeństwo, w którym czubek własnego nosa i krotkowzroczność jest jego drugim imieniem to PIS wygra. I nie ma tutaj żadnych wątpliwości. Niestety. Opozycja nie umie odpowiedzieć na przedstawione przeze mnie poniżej myślenie zwolenników i wyborców PIS. Nawet chyba nie wie co myślą. Służę zatem: PIS rozegrał emocje Polaków na swoją korzyść wypaczając i zakłamując obraz Polski. Jakie? Oto sposób myślenia zwolennika i wyborcy PIS. Proszę: 1.PO przebierała nogami aby sprowadzić muzułmańskich imigrantów.A nikt w Polsce nie chce enklaw gdzie boi się wejść Policja i zamachów. PIS powiedział stanowcze nie i muzułmanów nie ma!Ukraińców nikt się nie boi, a nawet są pożądani. 2.PIS jest wiarygodny bo tak jak zapowiedział obniżył wiek emerytalny, przywrócił waliryzację emerytur i odmroził podwyżki w budżetówce. . Gdy wróci PO przywróci poprzednie przepisy. 3.I ci z PO kradli i ci z PIS kradną ale PIS się… Czytaj więcej »

obywatel
2 lat temu
Reply to  Lewicowiec

Szkodnikami to byli komuniści i ich poplecznicy i nic nie zmieni nazwa na SLD i tym podobne bolszewickie zagrywki.
Może i Pis- owcy kradną i są szkodnikami ale jako jedyni przynajmniej dzielą się z potrzebującymi (coś dadzą) a ta komunistyczna banda przyniesiona przez Stalina na bagnetach – za pomocą sierpa i młota – dalej podnosi głową ta czerwona zaraza, która tyle złego zrobiła w głowach Polaków pozbawiając ich samodzielnego myślenia, tyle zła moralnego i etycznego , wręcz zbydlęcenia.
Mówią, że komunizm upadł – brednie komuniści i ich potomkowie, uczniowie dalej siedzą na stołeczkach (choćby w Tarnobrzeskim sądzie) .

not possibile
2 lat temu
Reply to  Lewicowiec

No cóż zgupiałeś w swej „mądrości”, bo ta recepta dla twojej lewackiej ekipy ,dla tych złodziei jest niewykonalna !

Mieszkaniec
2 lat temu

Czerpach z filmu Ranczo ma jednak racje absolutną – polityka to czyste emocje i nic poza tym o czym świadczy liczba i treść powyższych komentarzy

Leniwiec
2 lat temu

A ja uważam że w Tarnobrzegu ludzie są leniwi zarówno intelektualnie. Od kiedy mają wpływ na to kto za nich będzie decydował to widać że ich to nie interesuje. Na wybory idą bo w telewizji mówią że wszyscy w Polsce idą Głosują bo coś tam coś tam słyszeli o danym kandydaci e. Bo moim zdaniem jakby myśleli to nigdy Bożek. Nie zostałby prezydentem Podobnie Kalinka po tym co wyprawia nigdy nie zostałby nawet radnym No cóż szyld pis pod dowództwem prezesa jest malowany i w Tarnobrzegu Ktoś rzuca hasło Wybierzcie Kalonke na prezydenta miasto będzie miodem płynące bo będzie kasa. Teraz wybierzcie Kalonke będzie kasa. Dalej 17 miejsce to cudowne miejsce dla Kalinki Wygra w cuglach tylko na niego zagłosujcie To ja się pytam moich mieszkańców PiS w naszym okręgu będzie miał 17 posłów czyli więcej niż z tej listy do Sejmu. Kto tutaj ludzi tumani Siedzi sobie tatuś w Mokrzyszowie pod grusza i wymyślił Jak wszyscy z Tarnobrzegu na mojego synusia to w rodzinie będzie pierwszy cudowny poseł I jak widzę na tym forum już cześć kupiła te narrację. U mnie budzi to przerażenie KALINKA TO CHĘĆ ZDOBYCIA WŁADZY ZA KAŻDĄ CENĘ PORAŻKA WZBUDZA JESZCZE WIĘKSZĄ BUTE I ZAROZUMIALOSC… Czytaj więcej »

obywatel
2 lat temu
Reply to  Leniwiec

W Tarnobrzegu jak widać jest wielu uczciwych ludzi co nie bierze udziału w wyborach bo niby dlaczego mają głosować na ćwoków karierowiczów co pchają się do koryta tylko po kasiorę i stołeczki dla siebie, znajomych , tatusiów i rodzin.
Po prostu może ci ludzie uważają, że nie ma uczciwego, porządnego kandydata
– i tyle.

Uwazny
2 lat temu

Piszcie sobie piszcie Strategia tych wyborów że strony pis jest taka Nie ważne kompetencje ważny jest szyld wyborczy Wystarczy że PiS wystawił człowieka Nieważne czy mądry czy głupi czy się nadaje czy nie Jest nasz a to wystarczy To przecież pis już wmowil Polakom że tylko. On ma rację a lud to kupił na długie lata Socjl u pokolenia siarkowcow jest decydujący przy wyborach Kalinka liczy na to że byli i obecni siarkowcy w powiecie i mieście tylko na niego zagłosuja Tak to wygląda.

gabi
2 lat temu
Reply to  Uwazny

Palancie napisz co sam myślisz jeśli potrafisz ,bo co myślą inni to to są niedorzeczności, twoje urojenia i psychozy!!

Ola
2 lat temu

Zostanie posłem przed telewizorem

Z Podkarpacia
2 lat temu

Zgadzam się z powyższymi uwagami że w tych wyborach liczy się pis z uwagi na rozdawanie kasy. Przykład Podkarpacia to potwierdza Podkarpacie to w całości pis Dlatego na listach są spadachroniarze Patrz Sobolewski i Hrynkiewicz SA z Warszawy i o jakiej kasie dla Podkarpacia mówimy Bajki to tylko na Podkarpaciu A w Tarnobrzegu to jeszcze straszony. Jako. Mieszkaniec Tarnobrzegu marzy misie to miasto bez Bozka Kalinkow i Potanskich Trzeba mieć marzenia że kiedyś znikną z tego miasta i ktoś na miarę Ferenca Nadbereznego czy innych będzie rządził miastem i będzie reprezentował mieszkańców

obywatel
2 lat temu
Reply to  Z Podkarpacia

Mi też się marzy aby ci wszyscy prowincjonalni, tarnobrzescy politycy (radni) znikli raz na zawsze ze sceny politycznej ale to tylko marzenia, bo ta zaraza bez honoru, godności , dla kasiory zrobi wszystko i wielu jest tak naiwnych że wierzy w bajki (brednie i kłamstwa ) przez nich wmawiane.

Szczery
2 lat temu

Wiedzcie wszyscy że inni członkowie klubu PiS mają za zadanie ocieplać wizerunek kandydata i o ile się to da,i powinni szczuć na opozycję? Stąd tyle głosów na tym forum…

abo
2 lat temu
Reply to  Szczery

Znowu dureń myśli po partyjnemu a swojego zdania nie umie sformuować!

gość
2 lat temu

Takie piepszenie, głosujmy na swojego to coś dostaniemy. Już na wyborach słyszałem taką narrację , że jak prezydentem nie zostanie ktoś z PIS to nie dostaniemy zewnętrznych środków. Trochę się to spełniło , bo potem Mickiewicza zdjęli chyba po złości. Teraz też ,że swój to kasę dla miasta pewnie załątwi. Pomijając pomysły tego magika , co zusów nie płacił bo drogi remontował i chciał zastawiać jedyne wartościowe już przedsiębiorstwo w mieście . Na całe szczęście nic z tego nie wyszło ,bo z pobudowanych dróg wokół jeziora kredytów by nie spłacil na pewno. Nikt nawet słowem się nie zająknie ,że miasto nie ma na wkład własny i nawet najlepsze programy i środki zewnętrzne na niewiele się tu zdadzą. Ceny na przetargach są obecnie kosmiczne i w najbliższym czasie nic tu pewnie nie będzie realizowane . Po prostu miasto jest biedne jak mysz kościelna. Trzeba zdać sobie z tego sprawę , a nie podobnie jak obecnie dzieje się w całvm kraju za sprawą partii rządzącej mieć mocarstwowe ambicje i plany.

bol
2 lat temu
Reply to  gość

Twoje piepszenie ; siedzmy cicho i niech weżmie nas licho ,bo jesteśmy za głupi by wymyśleć coś mądrego. Takich „mędrców” mam dość.Nawet nie potrafisz wskażać kogoś pozytywnego ale oczernić już wskazanego nie przepuści-zawistna miernota.

karol
2 lat temu

Facet nie z mojej bajki czysty karierowicz wyczuł procenty w pisie i chce uzyskać status pana Tarnobrzeskiego Boga i stwórcę nowego świata i nowych idei nie dla mnie chcecie to głosujcie aby potem nie było płaczu na forum!

shen
2 lat temu
Reply to  karol

Ty zapewne chcesz uzyskać statut „pana mądrego” a uzyskujesz tytuł „głupiś jak but”.

Pan to nie ja
2 lat temu

Bidok na targu podpisy zbiera za robotę niech się weźmie karierowicz j…… Y

mieszkaniec
2 lat temu

https://www.facebook.com/lucjusz.nadberezny/videos/2904909256192190/ start kampanii PiS w Stalowej Woli jutro odbedzie się piknik rodzinny z udziałem Premiera Mateusza Morawieckiego oraz prezesa Jarosława Kaczyńskiego i Beaty Sxydło oraz innych waażnych polityków PiS nie zabraknie zapewne i pana Kamila bądzcie razem od 12 jutro w parku miejskim w Stalowej Woli kto nie może transmisja w TVP info

TBG
2 lat temu

Ave Prezes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tentego
2 lat temu

Nigdy na listę PiS. Nigdy

Ja
2 lat temu
Reply to  Tentego

A co to za różnica czy zagłosujesz na PiS, po, SLD, PSL? Wszyscy to tacy sami złodzieje. Ogarnijcie się ludzie i zagłosujcie na konferencję

rola
2 lat temu
Reply to  Ja

Prostaku jak byś był inteligentny i coś kumał to wymienił byś powody dla których lepiej byłoby oddać głos na Konfederację a ty durniu nawet nie widzisz różnicy pomiędzy POKO a PiS-em wiec spadaj palancie.

Cwele
2 lat temu
Reply to  rola

Grzeczniej komunisto

rola
2 lat temu
Reply to  Cwele

..to nic nie zrozumiesz , takim typom to tylko nachajem wyłożyć coś można.

smile
2 lat temu

Powybijajcie się!…. 🙂 🙂 🙂

Obywatel
2 lat temu

PiS i Kalinka nigdy. Zadłużają kraj.

Ja
2 lat temu
Reply to  Obywatel

A kto nie zadłuża? Po? PSL? SLD? Ogarnij się człowieku i głosuj na konfederacje

gość
2 lat temu
Reply to  Ja

Konfederacja to przypadkiem nie skrajna prawica? Dziękuję.

lala
2 lat temu
Reply to  gość

przypadkiem to garbus garbusa położył na łopatki a głupich nie sieją sami się rodzą ,

gość
2 lat temu
Reply to  lala

Czyli jednak tak jak myślałem.

peku
2 lat temu
Reply to  lala

jak przypadkiem się myśli to głupkiem się już zostaje na zawsze.

Cwele
2 lat temu

Yebac PO, KOD i ich owieczki

bhig
2 lat temu
Reply to  Cwele

znów ćwok zabrał głos

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
163
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content