Derby na remis. OKS Mokrzyszów – Wspólnota Serbinów 2:2 (fotoreportaż oraz video HD)

Podziałem punktów zakończyło się derbowe starcie w klasie A, pomiędzy OKS Mokrzyszów a Wspólnotą Serbinów. Z wyniku bardziej zadowoleni mogą być goście, którzy bramkę na 2:2 zdobyli w 90 minucie meczu.

OKS MOKRZYSZÓW – WSPÓLNOTA SERBINÓW 2:2 (2:0)

1:0 – Adrian STADNIK 21′
2:0 – Tomasz WOLAK 39′
2:1 – Dawid BANIK 52′
2:2 – Dawid BANIK 90′

Drugie w sezonie zwycięstwo odniósł zaś OKS Wielowieś, który wygrał z LZS w Woli Rzeczyckiej 5:2. W następnej kolejce Wspólnota podejmie San Wrzawy, OKS Mokrzyszów pojedzie do Baranowa Sandomierskiego do Wisanu Skopanie, OKS Wielowieś zaś do Woli Baranowskiej.

KLASA OKRĘGOWA

Porażkę 0:5 poniosły rezerwy Siarki w Ździarach, które po trzech kolejkach mają tylko punkt na koncie. W następnej kolejce rezerwy podejmą Stal Gorzyce.

KLASA B

Imponujące zwycięstwo na inaugurację sezonu odniosła Koniczynka Ocice, która pokonała WKS w Zabrniu aż 8:3. Wygrał również Junior Zakrzów, z Płomieniem Chmielów 4:1, przegrała za to Iskra, z Płomieniem Trześń aż 0:6. W następnej kolejce Koniczynka podejmie Płomień Chmielów, Junior pojedzie do KS Cygany, Iskra zaś do LZS Furmany.

foto&video: Piotr Morawski

 

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
słab druzyna
2 lat temu

tyle gra klubów w okergu stalowowolskim a ich druzyna w drugiej lidze pokazuje swoje dno nawet karnego nie strzelili na remis i przegrali 0:1 u siebie

Kopernika
2 lat temu
Reply to  słab druzyna

problem jest w dzialaczach ale Nadberezny przejżał na oczy i za namową kibiców Wtorek pozegnał się z piłkarzami w szatni

hutnik
2 lat temu
Reply to  Kopernika

Rafix daunie dlaczego odpisujesz sam sobie, do tego na tarnobrzeskiej a nie na pławskiej stronie że już o bajkowej treści nie wspomnę?

OKS
2 lat temu
Reply to  Wazne

Raczej śmieszne, tak trzymać sralówka 😀

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content