Tarnobrzeg: Nie żyje 84-letni rowerzysta. Wyjechał wprost pod koła toyoty

Nie żyje 84-letni rowerzysta, który uczestniczył w wypadku drogowym, do którego doszło na ul. Jachowicza w Tarnobrzegu. Rowerzysta wyjechał na drogę główną wprost pod toyotę yaris. Mimo wysiłków lekarzy, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Wczoraj przed godz. 16, dyżurny jednostki policji został powiadomiony o wypadku drogowym. Doszło do niego na ul. Jachowicza w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 84-letni mężczyzna wyjeżdżając rowerem z bocznego wyjazdu, przylegającego do ul. Kościuszki, zderzył się z toyotą yaris, która jechała w tym czasie ul. Jachowicza.

W wyniku wypadku mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy zmarł. Pozostali uczestnicy zdarzenia – kierująca toyotą 61-letnia kobieta i pasażer – nie odnieśli obrażeń.

Policjanci ustalili, że kierująca pojazdem była trzeźwa. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg zdarzenia.

foto&info: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marchef
11 miesięcy temu

Bardzo dobrze napisane. Inne redakcje zapewne napiszą o śmiertelnym potrąceniu rowerzysty przez samochód.

Maanu
11 miesięcy temu
Reply to  marchef

Już tak napisał jakiś c.WEL na tyna.info.pl

Roman
11 miesięcy temu

W Tarno-pipidówie przepisy ruchu drogowego są olewane przez wszystkich, w tym przez policję.
Rowerzyści zawsze mają „pierszeństwo”. Sam widziałem jak samochód policyjny ustąpił „pierwszeństwa” rowerzyście popierdalającemu po przejściu dla pieszych (nie było tam ścieżki rowerowej).

W innych miastach byłby stop i mandat 500 zł.

W Tarnobrzegu jedyne co potrafi drogówka to stać z suszareczką na Warszawskiej albo podpuszczać kierowców nieoznakowanym BMW za pół miliona. Dramat!

Antek
11 miesięcy temu

W Tarnobrzegu z rowerzystami jest poważny problem. Jeżeli chcecie się przekonać proponuję zrobić kółko, albo dwa w południe, samochodem po Tarnobrzegu. Mało który rowerzysta zsiada z roweru przekraczając przyjście dla pieszych. Nagminnie łamią przepisy przejeżdżając , powtarzam przejeżdżając PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH jadąc na rowerze. Dziadek, Babcia, młodzież , dzieci, ba , nawet całe rodziny przejeżdżają przejścia dla pieszych na rowerach. I taki rowerzysta później jest mocno zdziwiony ,że samochód mu na przejściu dla pieszych zrobił mu z d.py jesień średniowiecza. No rowerzyści !!! Niech tu który UCZCIWY rowerzysta napisze tutaj , że schodzi z roweru przed przejściem dla pieszych.

Ja
11 miesięcy temu

Zginął człowiek, może choć odrobinę szacunku poza wszechobecnym hejtem?

Marek
11 miesięcy temu

policja tak przestrzega przepisów, że wczoraj mimo zablokowanego skrzyżowania koło czerwonego banku oni wjechali i zablokowali ruch na krzyżówce! mało tego mimo zmiany świateł i zielonego dla nas za nimi jeszcze przejechało kilka samochodów i mimo trąbienia na tych co jeszcze na czerwonym wjeżdżali policja nie zareagowała. Gdyby ciebie tak zauważyli, że blokuje się krzyżówkę to od razu mandat.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x