Tarnobrzeg: Finał 24. Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES

Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza na Finał 24. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Celem konkursu jest prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego solistów instruktorów. Uczestnicy konkursu finałowego wystąpią w czterech kategoriach wiekowych.

20 września 2019 r. o godz. 10.00 (piątek) w Koncercie Konkursowym na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury wystąpi 127 finalistów z całej Polski. Soliści od 6 do 19 lat zaśpiewają jedną piosenkę konkursową, walcząc tym samym o główną nagrodę 24. edycji Konkursu „Wygraj Sukces” , którą jest wycieczka do Eurodisneylandu pod Paryżem.

21 września 2019r. o godz. 16.00 (sobota) rozpocznie się Koncert Finałowy 24. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, w którym wystąpią laureaci festiwalu. Natomiast o godz. 17.30 zapraszamy na specjalny koncert „The best film songs” – w wykonaniu Sylwii Przetak i Karoliny Warchoł – wokalistek, które przed laty prezentowały piosenki na płytach „Wygraj Sukces” jak również uczestniczyły w konkursie. Wiele piosenek zaśpiewały także dla Studia ACCANTUS. Obecnie związane są z muzycznym środowiskiem Warszawy. Po koncercie nastąpi ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród.

Do 24 edycji konkursu zgłosiło się prawie 2500 uczestników, którzy prezentowali swoje umiejętności podczas kwalifikacji wstępnych i regionalnych w ponad 50 ośrodkach i domach kultury w całej Polsce. Jednym ze 127 finalistów będzie zwycięzca konkursu internetowego, który po opublikowaniu w serwisie You Tube samodzielnie zaśpiewanej piosenki wybranej z dotychczas wydanych 24 płyt Wygraj Sukces, dzięki głosowaniu internautów otrzymał największą ilość głosów. Przypominamy, że nasz festiwal od kilku lat jest transmitowany przez internet na stronie www.wygrajsukces.com.pl

Zapraszamy tarnobrzeżan i gości przyjezdnych, starszych i młodszych do wspólnej zabawy podczas największego w Polsce Festiwalu Piosenki „WYGRAJ SUKCES”. Zapraszamy do oglądania i kibicowania naszym wspaniałym finalistom z całej Polski.

Na wszystkie koncerty wstęp bezpłatny.

Organizatorami konkursu są: Tarnobrzeski Dom Kultury i Studio Pro-Media w Tarnobrzegu. Patronat objął Prezydent Miasta Tarnobrzega.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content