Tarnobrzeg: Ruszyły konsultacje dotyczące aktualizacji Lokalnego Program Rewitalizacji

Gmina Tarnobrzeg zaprasza wszystkie grupy interesariuszy, w tym szczególnie społeczność obszarów rewitalizacji oraz wszystkich użytkowników, przedsiębiorców i organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych, dotyczących aktualizacji „Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Tarnobrzega na lata 2016-2023”.

Konsultacje mają na celu zapoznanie mieszkańców z propozycją zmian kart projektowych oraz przedstawienie zawartych w nim założeń, zebranie opinii i uwag do ww. dokumentów. Zmiany w dokumencie zostały zaznaczone kolorem zielonym.

  • Opinie, uwagi i nowe propozycje można zgłaszać w terminie od dnia 13.09.2019 r. – 18.09.2019 r. do godz. 10:00,

Wypełniony formularz można składać w następujący sposób:

  • osobiście lub listownie na adres: Prezydent Miasta Tarnobrzega, ul. Kościuszki 32, 39-400 Tarnobrzeg ,
  • drogą elektroniczną (bez konieczności opatrywania korespondencji elektronicznej bezpiecznym podpisem elektronicznym, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym) na adres e-mail: fundusze@um.tarnobrzeg.pl

Załączniki:

źródło: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
1 rok temu

Apeluję do każdego świadomego mieszkańca Tarnobrzega o zaangażowanie się i zgłoszenie swoich uwag. W ten sposób władza dostanie na piśmie czego ludzie oczekują i nie będzie miała potem wymówki, że nie wiedziała o tym czy o tamtym.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x