Zrealizowane zadania, plany inwestycyjne, pozyskane dofinansowania, problemy z roszczeniami oraz z płatnościami dla ZUS – konferencja w tarnobrzeskim magistracie (zdjęcia oraz video HD)

Zrealizowane zadania, plany inwestycyjne, pozyskane dofinansowania, problemy z roszczeniami oraz z płatnościami dla ZUS – to główne tematy konferencji prasowej, która odbyła się dzisiaj w tarnobrzeskim magistracie.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

 

Subskrybuj
Powiadom o
48 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
John
1 rok temu

Podaj sie do dymisji

mieszkan
1 rok temu
Reply to  John

Tak jak Twój mocodawca?

Pies z Woli
1 rok temu

Darek trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Nie minął nawet rok jak zbyt pochopnie objąłeś stanowisko. Zrezygnuj, nikt nie będzie miał ci ze złe, wielu nawet tego nie zauważy. Daj szansę miastu!

Janusz
1 rok temu
Reply to  Pies z Woli

Dwa podstawowe pytania:
1.Ty byś zrezygnował jak byś zarabiał 10.000 miesięcznie ?
2.Kto za Darka ?

John
1 rok temu
Reply to  Janusz

Lump z okolic kauflanda bylby lepszy

yyy
1 rok temu

prosiłbym zapytać, dlaczego auto dla miasta ma mieć min. 185 koni i tak pojemny bagażnik. Może do wożenia suflera z woli?!
Jestem też ciekaw, czy wice prezydent nie mógłby być zatrudniony na np 3/4 etatu bo chyba zbytnio zarobiony to nie jest a jak rozumiem zastępca, przynajmniej u nas, potrzebny jest, jakby pierwszego (przynajmniej teoretycznie) np. aresztowali

zesrana kupa
1 rok temu
Reply to  yyy

z kamieni zupa

zesrana kupa
1 rok temu
Reply to  yyy

zajmij się robotą, albo spędź więcej czasu z rodziną najbliższymi.

Sanie fermentu i hejtu nikomu nie służy.

Każda normalna gmina i urząd ma samochód i to jest rzecz normalna, ale dla Ciebie najwidoczniej nie

John
1 rok temu
Reply to  zesrana kupa

Wlasnie chodzi o to zeby bylo u nas jak w kazdej normalnej gminie poprostu nie chcemy placic za auta dla klaunow i nierobow

zesrana kupa
1 rok temu
Reply to  John

Jaka Twoim zdaniem jest normalna gmina w okolicy ? – tylko błagam nie pisz Stalowa Wola ..

John
1 rok temu
Reply to  zesrana kupa

Mielec jrszcze kilka lat temu spiewane byly piosenki kibicowskie miasto kryzysu hej mielec miasto kryzysu a dzis autokary z tarnobrzega woza ludzi do mielca do pracy naprawde potrzebne ci sa przyklady zeby olsnilo twoja osone ze tarnobrzegiem zarzadzaja idioci

oko
1 rok temu
Reply to  John

Wygląda, że klaun i nierób podpisuje się John. Gdyby miał coś do roboty, nie miałby czasu na pisanie.

yyy
1 rok temu
Reply to  zesrana kupa

zesrana kupo, oczywiście, że każda gmina ma samochód i rozumiem, że dotychczasowy trzeba wymienić, zastanawia mnie tylko dlaczego ma mieć min. 185 koni a nie np 175

zesrana kupa
1 rok temu
Reply to  yyy

ale podaj proszę przykład gminy nad którą tak piejesz z zachwytu ?

Janusz
1 rok temu
Reply to  yyy

185 „koniów” to mają już auta z silnikami powyżej 2.0 więc podejrzewam że auto ma służyć do sprawnego przemieszczania się do stolicy w celu załatwiania ważnych spraw dla miasta bo raczej nie do jazdy po mieście…

Magda
1 rok temu
Reply to  Janusz

Załatwianie „ważnych” spraw dla miasta ……. buhahahaha

StaszekP
1 rok temu
Reply to  yyy

to to jest chore. po co komu tyle mocy w aucie służbowym dla miasta? Chyba że by więcej paliło a my za to płacić będziemy

Soloz
1 rok temu

Powiedz że rezygnujesz

alternatywa
1 rok temu
Reply to  Soloz

Niech nie mówi ale złoży dymisję, bo już dojrzewa czas na referendum
i pojedzie na taczkach .

Kołczan
1 rok temu

Auto pewnie dostarczy ktos z rodziny Panka,wedle zalecen PLUTY

ciekawski
1 rok temu

Niektórzy piszą że zastępca prezydenta nie jest potrzebny . Wróble ćwierkają ze ma być drugi zastępca. Może jutro to ogłosi prezydent.

John
1 rok temu
Reply to  ciekawski

Napisz kto a zyskasz na wiarygodnosci nie boj sie tych urzedniczych miernot

zesrana kupa
1 rok temu
Reply to  ciekawski

… też ćwierkajo że dwie wiewiórki pod drzewem srajo …

John
1 rok temu
Reply to  zesrana kupa

Busz zjezdzaj stad pijaku

Kolejny Bezimienny Bohater
1 rok temu

Do REDAKTORA, bardzo proszę zapytać o:
– ile osób w TTBS zajmuje się obsługą prawną? / ponoć nie było tam pieniędzy a obecnie jest mec. J. Pałcki i jeszcze zewnętrzna Kancelaria z Rzeszowa do jakiś bliżej nie określonych spraw – czyja? czy adw. P. Bała – który ma 2x mniejsze doświadczenie zawodowe od mec. Pąłackiego? /
– Jakie wykształcenie ma Pan Ł. Mędrykowski / dalej prokurent TTBS, mimo zapowiedzi odwołania, oraz zatrudniony tam na stanowisku DYREKTORA, tytułujący się nadto DORADCĄ PREZYDENTA – nie ma wykształcenia, poza średnim, a obecnie jest tam jeszcze nowy PREZES, skąd TTBS ma na to pieniądze? /
– Kto sprawował funkcje nadzorcy sądowego w TTBS i czy ta osoba była równocześnie zatrudniona w TARNOBRZESKICH WODOCIĄGACH celem obsługi prawnej tej spółki? / Ta Spółka jest własnością Miasta / Jak to rzutuje na opinię która wydał ten Pan w sprawie BRAKU PODSTAW DO OGŁOSZENIA UPADŁOŚCI TTBS?

Pozdrawiam i Dziękuję. Zmieniam nicka. Trybun Ludowy.

Stanisław
1 rok temu

Bezimienny Bohater? Raczej bezimienny hejter. Wniosek o upadłość został oddalony czyli obsługa prawna TTBS aż tak zła nie jest jak animowy hejter to sugeruje. W ogóle to ja rozumiem, że gdyby została ogłoszona upadłość TTBS wtedy pojawiłby się uśmiech, ale radość, super!

mkg
1 rok temu
Reply to  Stanisław

Dla ciebie nie-hejterze radością jest to zadłużenia które poczynił TBS a miasto uregulowało z podatków mieszkańców i że ta spółka ma gwarancje
u prezydenta bo zatrudnia w niej swoich pupili wyborczych . Więc takiej radości większość mieszkańców nie podziela

L74
1 rok temu
Reply to  Stanisław

Czy trudne pytania to hejt?

kolejny pytacz
1 rok temu

Prosze zapytać : Ile osób zajmuje się obsługa prawną urzędu i czy kancelaria zewnętrzna z Rzeszowa brała udział w przetargu na obsługe. Nazwisko mecenasa z Rzeszowa dużo mówi. Prosże pytać który z menenasów wydał opnie o zaskarżeniu prawomocnego wyroku i naraził miasto na koszty komornika. Prosże wymienić mecenasów którzy zasiadają w radach nadzorczych gminnych spółek. Nazwiska dużo powiedzą ,ze dotyczy to jedynej słusznej opcji. Przecież to nie jest tajemnica ?

A swoją drogą doszło do tego ,ze żaden szanujący się mecenas nie będzie pracował w naszym magistracie i powiem więcej żaden szanujący się polonista też nie przystąpi do konkursu.
Taką mamy rzeczywistość.

obywatel
1 rok temu
Reply to  kolejny pytacz

Zgoda w 100 % – żaden uczciwy i szanujący się adwokat nie będzie świadczył usług dla miasta jak i dla spółdzielni mieszkaniowej w tym mieście
– to są tylko cwaniacy chcący się dorobić a nic zrobić i za nic odpowiadać.
Najczęściej są to adwokaci, którzy tylko po znajomościach dostają fuchę aby okradać zwykłych ludzi – czyli krętacze pochodzenia (potomstwo) PZPR, komunistyczne.

obywatel 2
1 rok temu
Reply to  obywatel

Trzeba było się uczyć, też byś okradał…

porządek
1 rok temu
Reply to  obywatel 2

Pisiory zajmą się takimi okradającymi i zobaczą świat zza kratek tylko uporządkują tą kastę by nie sądzili sami siebie.

Pupil
1 rok temu

Na wstępie będzie przepraszał za siebie i poprzedników. Później odtrąbi sukcesy a na końcu zrezygnuje.

kalinka
1 rok temu

Konferencja prasowa prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka.

kalinka
1 rok temu
The end
1 rok temu

Mam dla was hipotetyczne światełko w tunelu:
1. Pluta zrezygnuje lub zostaje zwolniony
2. Prezydent wchodzi oficjalnie i hucznie w szeregi PiS
3. Nie natychmiast ale np. pod koniec kadencji miasto dostaje duży zastrzyk pieniędzy, tak jak powiat tarnobrzeski, gdzie z Rzeszowa płyną duże nominały. Np. scalanie gruntów w Woli Baranowskiej – całość inwestycji ok. 16 mln. zł. Zarząd powiatu tarnobrzeskiego na szczęście ściśle związany z PIS, a to tylko jedna z inwestycji i propozycji dla mieszkańców, która doszła do skutku w tak krótkim czasie (od ostatnich wyborów, czyli roku jeszcze nie ma). Chichot polega na tym, że jest to rodzinna miejscowość waszego wiceprezydenta (po). Chyba wam tarnobrzeżanie daje to do myślenia, zwłaszcza przed kolejnymi wyborami. W obecnym układzie politycznym nie widzę dla was większych perspektyw. To tylko będzie kosmetyka. Ktoś podważy???

Maciek
1 rok temu

No, już po konferencji. Plany ambitne. Żeby jeszcze coś z tego wyszło, a nie skończyło się np. na projektowaniu.

Nie obyło się jednak bez niespójności i oderwań, padło np.:
„Ale to od nas zależy, czy się nam będzie tutaj dobrze mieszkało. Tylko od nas. Wcale nie od prezydenta, wcale nie od tych fachowców, którzy tutaj ze mną siedzą. To od nas, każdego z nas.”.
Jeżeli tak, to po co nam prezydent i urząd? Poza tym ciekawe, czy gdyby tak np. wziąć narzędzia i samemu zacząć dłubać przy zjeździe do swojej posesji, to nie zostałoby to odebrane za karygodną samowolę.

uczeń
1 rok temu
Reply to  Maciek

jakie ambitne plany. boksy dla zawodników i półkochwyty to zadania wykonane mnin. ąmbicja na miarę miasta.

Maciek
1 rok temu
Reply to  uczeń

Wiadomo że nie wszystkie plany ambitne, a wiele spraw pominiętych, ale gdyby np. nad Jeziorem powstało to, co planują, to rzeczywiście byłaby nowa jakość. Chociaż tam…

obywatel
1 rok temu
Reply to  Maciek

Słowo „nas” nie wyklucza nikogo, prezydenta i fachowców też. Po co się zatem czepiać – dla idei, bo ten portal dzięki temu istnieje?

Maciek
1 rok temu
Reply to  obywatel

Z logiką widzę kiepsko. Skoro wyklucza prezydenta i fachowców mówiąc „Wcale nie od prezydenta, wcale nie od tych fachowców”, to w jego rozumieniu słowo „nas” ich nie obejmuje.

Co do czepiania się, to czepianiem się bym tego nie nazwał. Pan Prezydent mówił sam z nieprzymuszonej woli zwracając się do mieszkańców Miasta – co jest złego w przekazaniu wyrażanych przez niego publicznie poglądów Tarnobrzeżanom?

Co do niezależnych mediów, to dzięki nim nie żyjemy w cenzurze i propagandzie jedynej słusznej idei. Jeżeli którejś osobie nie podoba się wolność przekonań, słowa, prasy itp., to znajdzie się dla niej kilka krajów na świecie, gdzie są one mocno ograniczone.

Bo, że
1 rok temu

W sumie to lubię jego konferencje max. 15 minut i śpię jak zabity, szkoda że nie był prezydentem 10 lat temu jak dzieci były małe…

Kwiatek
1 rok temu

to żali się czy chwali?

Pupil
1 rok temu

Podsumowując. Prywatnie nic do niego nie mam, nie znam go. Prezydent z niego beznadziejny i na tym wyborze cierpią wszyscy. Cofamy się. Jedna kadencja dla rozwoju miasta to krok milowy w tył. My tego już nie nadrobimy.

Zosia
1 rok temu
Reply to  Pupil

To znaczy w czym Cię tak cofnął? Nie widzę powodu, aby myśleć, że jest złym prezydentem. Posłuchaj konferencji. Jeśli zaś sluchales, to nic nie zrozumiałeś. No ale czego tu oczekiwać?poziom piszących mówi wszystko.

oże
1 rok temu
Reply to  Zosia

” Posłuchaj konferencji”-to Twój jedyny argument na poziomie – ociemniałej(nie widzi) optymistki bożkowej

Zosia
1 rok temu
Reply to  oże

Twój argument, że beznadziejny jest bardzo logiczny i głęboki.. Haha.. Podaj przykład, dlatego posłuchaj.. Żebyś miał materiał.., bo na razie piszesz, bo piszesz.. Lepiej nie słuchać, bo sensownie facet mówi.

oko
1 rok temu

Sami frustraci piszą na tym tendencyjnym portalu? Tego bełkotu nie da się czytać. Wygląda na to, że nieomylni i najbardziej pracowici są ci, co wcale nic nie robią ( lub piszą na tym portalu być może w godzinach pracy – jak ma być dobrze?)

48
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x