Wydział Dyscypliny LZPN anulował czerwoną kartkę dla bramkarza Wisły Sandomierz

Jak informuje SKS Wisła Sandomierz Wydział Dyscypliny Lubelskiego Związku Piłki Nożnej anulował czerwoną kartkę dla  zawodnika sandomierskiej drużyny Szymona Pietrasa, którą ten otrzymał w meczu z Motorem Lublin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Lublina 2:0, a obie bramki goście strzelili grając w przewadze.

Klub odwołał się od niezrozumiałej decyzji sędziego i załączył szczegółowy opis sytuacji oraz nagranie. Komisja była zszokowana decyzją sędziego i jego zachowaniem.

Jeden z członków komisji obiecał że już wystąpił o ukaranie sędziego i pozytywnie odniósł się do prośby klubu aby ten sędzia nie był już obsadzany w meczach z udziałem SKS Wisła Sandomierz.

źródło: SKS Wisła Sandomierz

video: Piotr Morawski (sytuacja w materiale video od 3:52)

2
Dodaj komentarz

1 Wątków komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tarnobrzeżanin

Brawo Wisła Sandomierz! Warto walczyć o swoje racje! Tak jak wcześniej pisałem, to co zrobił ten arbiter było skandaliczne i dobrze, że został skierowany protest do Lubelskiego ZPN.
Pytanie, dlaczego analogicznej skargi na tego arbitra nie złożyła Siarka Tarnobrzeg po meczu z Koroną II Kielce? Przecież to co ten Pan wyczynia powinno skutkować zawieszeniem na co najmniej rok.

j. pzpn

Trzech punktów po uczciwej grze PZPN Wiśle nie wróci. A zanosiło się, że Wisła ograła by słabiutki Motorek. Oj słabiutki ten motorek