Wybory parlamentarne 2019. Lider Konfederacji Grzegorz Braun w Tarnobrzegu (zdjęcia oraz video HD)

Grzegorz Braun, lider Konfederacji w okręgu wyborczym nr 23 obejmującym m.in. Tarnobrzeg, spotkał się w minioną środę z mieszkańcami miasta. – Idziemy z programem dobrej zmiany plus – przekonywał.

Oddanie Polakom ich własnych pieniędzy – to jedno z założeń programu Konfederacji, którego główne punkty to powszechna ulga podatkowa, bon edukacyjny, bon podatkowy, poszanowanie władzy rodzicielskiej, szeroko pojmowane bezpieczeństwo narodowe, zdrowe życie oraz realne uzdrowienie sądownictwa. Tłumacząc zmiany jakie według Konfederacji powinny zajść w sądownictwie G. Braun przywołał przykład tarnobrzeskiego sądu.

– Tutaj w Tarnobrzegu mamy, jak to niektórzy żartują „Sąd Najwyższy”. Samo rezydowanie w jednym gmachu tylu różnych instytucji jest balansowaniem na granicy bezprawia, bo przecież nie przypadkiem instytucje mają swoje specjalności, także i sądy i powinny rozstrzygać niezależnie i niezawiśle. Obawiam się że, że jeśli wszyscy tutaj jedzą w jednej stołówce, policjanci, prokuratorzy i sędziowie, to mogą być z tym kłopoty – tłumaczył.

W dalszej wypowiedzi, G. Braun nawiązując do Tarnobrzega mówił m.in. o niewykorzystanym potencjale jeziora i wykluczeniu komunikacyjnym.

– Skoro już siarka została zalana, to dlaczego to morze w środku Polski nie jest eksploatowane w przemyśle turystycznym. To powinno być jednym z głównych atutów tego regionu a nie jest (…)
Dworzec widmo. Tarnobrzeg to miasto z którego nie sposób się wydostać, do którego nie sposób dotrzeć (…) Nie przypadkiem jak już ludzie wyjeżdżają stąd, to mało kto wraca (…) Brak tutaj woli politycznej, (…) Układ polityczny od Burego do Kuchcińskiego zbyt zajęty jest konsumowaniem owoców własnych ciemnych interesów, żeby skupić się na tym, co jest ważne dla mieszkańców – tłumaczył G. Braun.

Szczegóły w materiale video

foto&video: Piotr Morawski

SPOTKANIE G.BRAUNA Z MIESZKAŃCAMI TARNOBRZEGA (video: Grzegorz Braun)

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bozo
2 lat temu

Dzięki za materiał

Będę głosował na Konfederacje na prawdziwych patriotów.
2 lat temu

Tutaj jeden z przykładów traktoania Konfederacji przez TVPreżimową.
Wybory parlamentarne 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Jeden z ostatnich sondaży wykazał, że Konfederacja ma szansę na to, by wejść do Sejmu. „Wiadomości TVP” postanowiły ten fakt przemilczeć.
W czwartkowym głównym wydaniu „Wiadomości TVP” omówiono wyniki tego badania. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że zestawiono słupki PiS, KO, Lewicy i PSL. Zabrakło Konfederacji, co zostało wypomniane przez Krzysztofa Bosaka.
Krzysztof Bosak oskarża o kłamstwo oraz straszy pozwem. Prawnicy z Konfederacji już pracują nad pozwem w trybie wyborczym przeciw dezinformacji zawłaszczenej przez PIS stacji tv.

K O N F E D E R A C J A - WOLNY WYBÓR WOLNYCH LUDZI
2 lat temu

Spot wyborczy Konfederacji nr 1 https://www.youtube.com/watch?v=TUOJxeaDvqQ

Konfederacja jest za życiem i normalnością
2 lat temu

Podczas spotkania z mieszkańcami Tarnobrzega Grzegorz Braun mówił, że Konfederacja jest wolnościową, narodową, konserwatywną i katolicką alternatywą dla obecnego układu władzy. Jej kandydaci to patrioci, obrońcy polskiej własności, wszyscy, dla których ważna jest suwerenność państwa polskiego oraz bezpieczeństwo wiary, rodziny, własności i polskiej tradycji.

O co walczy Konfederacja? Wśród postulatów jest powszechna ulga podatkowa, czyli PIT zero procent, dobrowolne składki ZUS, benzyna po 3 złote. – Precz z podatkami ukrytymi, precz z akcyzą – mówi Braun.

Jan
2 lat temu

Benzyna po 3 zł,w sklepie berbelucha i ocet.A Polska zmieniona w Nadwiślański kraj.

Roman
2 lat temu
Reply to  Jan

Jan = pies bełkot, Do budy!

Jan
2 lat temu

Konfederacja targowicka.

cenzor
2 lat temu

wiadomo,że pis chce ich wyciąć by nie było nikogo na prawo od pisuaru,stąd zabiegi dezinformacji narodowej zwanej też kurską tv czy w radiu polskim.
nie zmienia to faktu,że braun to jest niezły obłąkaniec i ultrakonserwa oraz katotalib.tym niemniej facet ma ten żar,że fajnie się go słucha,choć opowiada zwykle bzdury.

OBYWATEL
2 lat temu

Jeszcze jak by się ogolił to byłoby ok.

resFT
2 lat temu

Aż miło posłuchać, jak człowiek z zewnątrz widzi sprawy których radni od 30 lat istnienia samorządu nie zauważyli, przemilczeli. Gdyby tacy ludzie zaczęli tu rządzić,to miasto odzyskałoby dawny blask

Roman
2 lat temu

Dzięki takim ludziom jak Grzegorz Braun, normalni ludzie mogą żyć nadzieją, że jeszcze w Polsce będzie normalnie.
Kiedy nieudaczni i leniwi oglądacze TVP/TVN – bzdur, myślący że demokracja polega na tym żeby wybrać sobie ciemiężyciela z magdalenkowej bandy czworga: PO/PiS/PSL/SLD, odejdą w niepamięć.

cenzor
2 lat temu

brałn nadzieją na normalność 🙂 dobre

Mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  cenzor

Większą nadzieją niż Schetyna, Kuchciński czy Biedroń.

Jan
2 lat temu

Dzisiaj Korwin odkrył karty.Odsylam do wywiadu.Sojusz z Rosja.Ja proponuje z KRLD,przynajmniej dostaniemy rakiety.Panie Zych w co pan wdepnal.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content