Tarnobrzeg: Policjanci szukają tej kobiety. Brała udział w okradzeniu seniorki

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania 89-letniej kobiety. Do...

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania 89-letniej kobiety. Do przestępstwa doszło 16 września br. po godz. 10 przy ul. Kościuszki w Tarnobrzegu.

Z ustaleń policjantów wynika, że młoda kobieta, pod pretekstem rozmienienia banknotu 200 zł, weszła do mieszkania seniorki, następnie pozostawiając niedomknięte drzwi do mieszkania umożliwiła wejście innej osobie, doprowadzając do kradzieży gotówki.

Rysopis kobiety

  • Wiek około 25 lat, wzrost 160 – 165 cm, średniej budowy ciała, ciemnej karnacji skóry, włosy proste do ramion w czarnym kolorze, ciemne oczy.
  • W dniu popełnienia przestępstwa, kobieta ubrana była w sukienkę w żółtym kolorze z nadrukiem w kształcie brązowych liści, sięgającą do połowy łydki.

Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie lub znające miejsce pobytu poszukiwanej kobiety, proszone są o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój 207, lub telefoniczny pod numerami (15) 851 34 35, (15) 851 34 24, (15) 851 33 10.

foto&źródło: Policja

9
Dodaj komentarz

5 Wątków komentarzy
4 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
7 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lolek

Widziałem ją, kebapy sprzedaje

gość

Ładna babka nawet bez makijażu

Bozo

Typowa rumunia

Tarnobrzeżanin

1. Nazwy państw piszemy wielką literą.
2. Jaki to ma związek z artykułem?
3. Nie każdy Rom to Rumun, a nie każdy Rumun to Rom. Romowie pochodzą z Indii i żyją w wielu krajach (w tym w Polsce), Rumuni to naród wywodzący się od starożytnych Daków i Rzymian.

łysy

Raczej cyganka.

Dorian

w takiej Turcji zostałaby pozbawiona palców u rąk.Widziałem kiedyś filmik jak w którymś arabskim kraju złodziej ktory ukradł coś na bazarku grzecznie kładzie dłoń na pniu i ciach!

Tarnobrzeżanin

1. Bredzisz – tureckie prawo jest oparte o modele systemów prawnych państw europejskich (szczególnie niemiecki).
2. Sugerujesz, że Turcja jest krajem arabskim? xD
3. Nie surowość kary jest najistotniejsza, lecz jej nieuchronność. Lepiej karać 90% przestępców karą lżejszą, niż 10% karą surowszą. Sprawcy popełniają przestępstwa częściej, gdyż liczą na to, że w ogóle unikną kary, a nie dlatego, że jest ona za niska.

Mieszkaniec

Nie surowość kary jest najistotniejszą,lecz jej nieuchronność pisze Tarnobrzežanin to ja w swej beszczelność proponuję obniżyć kary za wszystkie przestępstwa do kary roku pozbawienia w wolności by było ciekawiej wykonanie jej proponuje zawiesić na rok.Zapewniam Cię że wszyscy przestępcy będą w kolejce stali by doświadczyć jej nieuchronnośći a nie surowości.Proponuje zejść na ziemię a nie powtarzać dyrdymało
w o nieuchronosci a nie surowości rzekomo oswieconych autorytetów prawniczych którzy jak doświadcza na własnej skórze bezwzględności przestępcøw to zejdą na ziemię z nieuchronniści do surowości

Mar

Nie no, rok za np. morderstwo to trochę mało, raczej chodziło o to, czy np. 25 lat czy dożywocie. I tak w ogóle po co kogoś więzić za przestępstwa finansowe? Konfiskata majątku o równowartości skradzionych lub przywłaszczonych dóbr + zadośćuczynienie i koszty sądowe, a jakby z konfiskaty nie wystarczyło na pokrycie tego, to dozór elektroniczny i niech odrabia gdzieś resztę.

Ikona

Czytaj również

Zobacz wszystko »

Nieodpłatna pomoc prawna, obywatelska i mediacja

Od dnia 1 stycznia 2020 r. w Tarnobrzegu, Gorzycach, Grębowie, Padwi Narodowej/Wadowicach Górnych, Nisku/Krzeszowie, Stalowej Woli, Bojanowie, Pysznicy, Zaklikowie, Radomyślu nad Sanem, Zaleszanach funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnej pomocy obywatelskiej prowadzone przez Fundację „Masz Prawo”.

7 najlepszych książek o biznesie

Jak stworzyć przynoszący dobry zysk biznes? Jak prawidłowo zarządzać zespołem pracowników? I jak zostać liderem? Na powyższe pytania odpowiedzi szuka...