Prezydent D. Bożek odnosi się do materiału wyemitowanego przez TVN Fakty

We wtorkowych Faktach TVN, w materiale dotyczącym braku mandatu poselskiego dla Stanisława Piotrowicza, prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek przedstawiony został jako „wyborca PiS-u, mieszkaniec Krosna – szczegóły tutaj.

O komentarz do tego materiału poprosiliśmy za pośrednictwem rzecznika, prezydenta Dariusza Bożka:

– Krosno, urokliwe miasteczko, a czego doświadczyłem, także otwarte na nowych mieszkańców. Wystarczył zaledwie trzygodzinny pobyt w Krośnie, by cały kraj mógł mnie poznać jako jego mieszkańca. Też byłem zaskoczony. Komentarz do zaistniałej, skądinąd zabawnej sytuacji, musiałby dotyczyć rzetelności dziennikarskiej. W tym przypadku chyba tego, niestety, zabrakło – komentuje prezydent Tarnobrzega.

foto: print screen

Subskrybuj
Powiadom o
44 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HEH
2 lat temu

Niby jest tym prezydentem a tak jak by go nie było więc co to za różnica.

żydokomuna
2 lat temu
Reply to  HEH

tefałen to telewizja POlszewików co chcieli POLSKE sprzedać niemcom!

ROMAN
2 lat temu

O rzetelności dziennikarskiej bredzi gość, który zatrudnił na stanowiskach kierowniczych w urzędzie za ponad 6 koła, mężów dziennikarek z Leliwy i Echa. Do tego płaci 9 koła miesięcznie TVL. I co, słyszeliście kiedyś z tych mediów coś krytycznego o Bożku…?

yyy
2 lat temu
Reply to  ROMAN

też mi się zagotował jak wspomniał o rzetelności, cóż za hipokryzja, ma tarnobrzeskie „media” w garści jak jarek tvp, no prócz NW24 oczywiście (szacun, bo nikt nic by nie pytał).
Mam nadzieję, że nikt z rodziny NW24, nie dostanie stanowiska w UM ani jakichś „zleceń”:)

obywatel
2 lat temu
Reply to  ROMAN

Każdy poprzednik tak robił – dać mediom, dziennikarzom
A LANS ZAWSZE I NA ZAWOŁANIE – ale niech pamięta jedynie słuszną kiedyś telewizje lokalną (nie pomogła Mastalerzowi). Jeśli chodzi o dziennikarzy
(z niektórych mediów Lokalnych) to wszystko widać (po ilości nakładu).

dokładny
2 lat temu
Reply to  ROMAN

Do listy mediów zależnych od władzy dodaj Tygodnik Nadwiślański(spółka miejska) corocznie dofinansowywany 50 tysiączkami oraz zleceniami z UM oraz iTVpisła, który również przytula niemałe samorządowe pieniążki

Tarnobrzeżanin
2 lat temu

Nie powinien być Pan wtedy w pracy? Przy tak fatalnej sytuacji w Tarnobrzegu robi sobie Pan wycieczkę do innego miasta w niewiadomym celu? Chyba, że to była oficjalna wizyta i coś Pan załatwił dla miasta, jednak nic na to nie wskazuje…Ja sobie nie wyobrażam takiego prezydenta do 2023 roku…

Gość
2 lat temu

I jak tam po wyborach? Może czas dać sobie spokój z polityką?

sympatyk
2 lat temu

W tym samym dniu nastąpiło otwarcie dużego parkingu dla ciężarówek w Tarnobrzegu – Machowie. Pana Prezydenta zastąpił Pan Wiceprezydent, lecz uważam, że na otwarciu tak ogromnej inwestycji, która de facto ma być początkiem wielu w tamtych rejonach, powinien uczestniczyć Pan Prezydent, ale wolał sobie pojechać na wycieczkę…

Mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  sympatyk

I to z żoną na wycieczce służbowej bo zapewne służbowym samochodem pojechal

Mar
2 lat temu

Pan Prezydent ma chyba wolne poniedziałki, bo dzisiaj widziałem faceta wyglądającego jak on, który śmigał rowerem po mieście przed 15:30.

mieszkaniec
2 lat temu

Wyobraźcie sobie teraz ogólnopolskie media po zapowiadanej „reformie” pIsu a’la Węgry, wszystkie stacje i serwisy będą powielały materiały TVP, Trwam i Republiki. Żadne media nie zapytają rządzących o niewygodne fakty, nikt im nie będzie patrzył na ręce itp.

helena
2 lat temu
Reply to  mieszkaniec

Czyli wychodzi na to, że Bożek jest jednak z pisu, bo skolonizował wszystkie media w Tarnobrzegu i tylko na NW24 możemy przeczytać jak jest naprawdę…

żydokomuna
2 lat temu
Reply to  helena

tylko zastepca jest z peło

Michał
2 lat temu

Życzę Tarnobrzegowi takiego rozwoju jakie ma „miasteczko” Krosno.

Pies z Woli
2 lat temu
Reply to  Michał

Bo jedynym „miastem” jakie on zna jest Wola Baranowska.

bez sensu
2 lat temu

Też tak macie, że czasem słuchając radia albo oglądając wywiad w TV albo nawet film w kinie mielibyście ochotę potrząsnąć bohaterem i powiedzieć mu „Ogarnij się i zacznij zadawać oczywiste pytania”?
Tu np. narzuca mi się pytanie: „Jakie naprawdę było pytanie, na które odpowiada reporterowi Bożek?”. W materiale jest sama odpowiedź, a komentarz ani zapowiedź ze studia tego pytania nie zawierają. Materiał jest niby o braku mandatu dla towarzysza Piotrowicza, ale Bożek odnosi się do czegoś/kogoś rodzaju żeńskiego. Zresztą podobnie jest z następną kobietą, która odpowiada w podobny sposób.
Autor tego materiału naprawdę się nie popisał i całość jest bez sensu. Pan rzecznik też powinien (przygotowując się do udzielenia odpowiedzi) obejrzeć filmik i spytać o tę oczywistą nieścisłość. Więc rzeczniku „Ogarnij się…”

Mar
2 lat temu

Dzień jak co dzień w PRL 2.0.

Xxx
2 lat temu

Czy ten rzecznik nie powinien coś madrzejszego wymyślę na zadufanie swojego szefa.

Wyborca Bozka
2 lat temu

Wstydzę się za Pana To co Pan zrobił świadczy o niedojrzalosvi zarozumiali sci i tzw lekkiego podejścia do tematu i życia w ogół ości. Człowiek na stanowisku obowiązany jest ponosić odpowiedzialność za czyny słowa i zaniechanie.
Jak widać Pan Bożek na razie tylko się bawi.
A najważniejsza inwrstycja w mieście to ścianka i zakup samochodow dla urzędu.
Tylko nie ma po ich używać

balwan
2 lat temu
Reply to  Wyborca Bozka

polska trudna jezyk

Pupil
2 lat temu
Reply to  Wyborca Bozka

Nie przesadzajmy. Każdy może nieumyślnie strzelić gafę. Kolejną sprawą są idiotyczne rządy w kraju, które dzielą Polaków i miasta na te pisowskie i nie pisowskie. Były wybory, wybraliście darmową kasę z własnych kieszeni i ograniczyliście rozwój następnych pokoleń pozbawionych godziwych emerytur. Zejdźmy z niego i wesprzyjmy wspólny interes. Kamilka nie wykazała się zaradnością.

balwan
2 lat temu
Reply to  Pupil

emerytur pozbawil nas tusk i peło wyprowadzając miliardy z ofe i podnosząc wiek emerytalny i podatek vat,precz z peło pacholkami angeli i helmuta,precz z peło!głosuj na peło to wiek emerytalny bedzie 95 lat,odpowiada ci?

Pupil
2 lat temu
Reply to  balwan

A teraz robotę dokończy twój psis. Będziesz zapie…..ł na patologię i czarnych przez 4 lata i w przyszłości

Ano
2 lat temu

Grunt to mieć wysoką samoocenę.

Jak do tej pory Pan prezydent każda sprawę odpycha od siebie. Za nic nie odpowiada, wszystko czyjas wina. Z uśmiechem i do przodu. I tak do końca kadencji?

Wincenty
2 lat temu

Był taki Andrzej 10 tys + VAT,uciekł do Krakowa,Darek ucieknie do Krosna?

Mar
2 lat temu

Zarobki dyrektora liceum nie są małe, a zarobki prezydenta miasta już w ogóle, także można odłożyć co miesiąc. Emerytura też będzie dobra. Nieruchomości można sprzedać. Także doczekać do wieku, a potem opuścić skansen, który się stworzyło, udając się w ciekawsze miejsce na spokojną starość.

Prawda
2 lat temu

Taki był cel tej prezydentury jak opisał wyżej Mar
To się widzi to się czuję.

Takie malostkowe Jedzie do Krosna z żoną Jakiś tam z sitkiem do niego a to nasze bóstwo i żona bóstwa wpatrzona gada głupoty. A później twierdzi że nie jest z pisu.
Tarnobrzeski zawrót głowy.

owen
2 lat temu

Tylko kto nam wybrał tego prezydenta?….

Mar
2 lat temu
Reply to  owen

Jak to kto? Wyborcy. Jak dobrze mieć czyste sumienie, że nie głosowało się na obecną plejadę. Że nie przyłożyło się do tego ręki.

Kasta
2 lat temu
Reply to  Mar

Otóż to. A kto w ogóle głosu nie oddał niech siedzi cicho.

Mar
2 lat temu
Reply to  Kasta

Racja. Ja akurat głos oddałem i nie na obecną plejadę, także mam pełne prawo do krytyki, rzecz jasna konstruktywnej. Więc żeby było konstruktywnie, to zachęcam Pana Prezydenta do spaceru po sypiących się, w przenośni i dosłownie, chodnikach na ulicy Konopnickiej – może Pan Dariusz wyciągnie jakieś sensowne wnioski.

okolica
2 lat temu
Reply to  Mar

Powiedz tym, na których głosowałeś, żeby kasę dawali samorządom – będziesz miał drogi. A tak to pieniądze na socjal idą, często gęsto, dla nierobów.

John
2 lat temu
Reply to  Mar

Wlasnie ci o ktorych mowisz kase dali tylko ta malointeligentna banda tarnobrzeskich decydentow jest na etapie projektowania obwodnicy ktora juz powinna byc w budowie wiec dodam ze takim debilom kasy sie nie daje bo dajac stwarzasz im problem bo wskazujesz cel jej wydatkowania i okreslasz warunki a to juz dla nich za duzo . Gdyby tak mogli sobie na jakies nagrody lub imprezki przeznaczyc to cos innego . Ludzie naciskaja bozek ruszajcie z obwodnica bo za rok staniemy w jednym wielkim korku a bozek sobie bredzi cos o sciance wspinaczkowej . niebawem minie rok jego urzedowania milo bedzie posluchac bredni o tym czego to oni nie zrobia i jakiez to trudnosci napotykaja wiec nie chodzi o to ze kasy nie dostajemy jako miasto chodzi o to ze bozek i jego swita nie maja pojecia co wogole robic

Mar
2 lat temu
Reply to  Mar

„Okolica”, jak prezydent i radni miasta na prawach powiatu mają dawać kasę na samorząd? Przecież oni z definicji operują na poziomie samorządu. Chyba pomyliły ci się wybory – mi chodziło o samorządowe, bo przecież w nich wybiera się władze miasta.

Janusz
2 lat temu

Facet nie zdaje sobie chyba sprawy z powagi urzędu prezydenta miasta bo ja rozumiem jak by spytali przypadkowego przechodnia który jest mieszkańcem Krosna ale ja na miejscu prezydenta Tarnobrzega unikałbym kamery i nie odpowiadałbym na jakiekolwiek pytania związane z polityką – zwłaszcza telewizji tvn.

a453777
2 lat temu

niezręczny przypadek ale i misja naszego prezydenta trochę niezrozumiała , a otwieranie parkingu to chyba nic szczególnego , wystarczy wiceprezydent z PO , a nasz Prezydent kamil Bozek widocznie musial być w Krosnie …

Ksywka
2 lat temu

Od dzisiaj Nasz prezydent dostaje ksywka Kamil Bożek

resFT
2 lat temu

To że ludzie tak chętnie komentują ten materiał i oglądają TVN24 w Tarnobrzegu świadczy tylko o tym że to miasto ma najgłupszą społeczność na całym Podkarpaciu. Szkoda wielka. Ludzie na poziomie przełączają na TVP Info albo Polsat news i wybierają wyższy poziom merytoryczny i materiały z wyższej półki. Dno zawsze będzie dnem, tyle w temacie

sara
2 lat temu

Jak Wam ludzie nie szkoda czasu na bicie piany na tym najrzetelniejszym i bezstronnym portalu.

Ara
2 lat temu
Reply to  sara

Nie broń Bozka atakując portal Czy otoczenie Bozka zrozumie że podlega krytyce a władzy należy patrzeć na ręce.
To że krytyki dużo to nie wina chyba portalu
Jak Prezydent nie przewidział że udzielając wywiadu czy nawet odpowiedzi na pytania nie wiedział że to będzie w stacji. Co powiedział to powiedział Nie wszystkim to się musi podobać.

Mieszkaniec
2 lat temu

Ciemny lud tbg teraz narzeka. Na wyborach wybrali bozka i ciagle zle to zapyziale miasto nie odbije sie od dna jak bedzie taki ciemnogród

Też mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

To był wybór przeciwko Kalince Tylko że Bożek dopuścił się manipulacji zawierając pakt onie agresji z tym Kali ka
Mamy więc dobry kogel mogel na miarę zapyzialego miasta. JUŻ KLIMONTOW CZY KOPRZYWNICA NIE MÓWIĄC O BARANOWIE LIPEIJ SIĘ RZĄDZĄ
5 LAT NARCYZMU I WYWIADÓW O NICZYM

Bozo
2 lat temu

Sami sobie zrobiliście na złość, a nie Kalince nasza ciemny ludu tarnobrzeski

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
44
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content