Tarnobrzeg: 19-latek niszczył samochody kuchennym tłuczkiem

Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 19-latka, który kuchennym tłuczkiem zdewastował 9 samochodów. Najprawdopodobniej był pod działaniem narkotyków. Młody mężczyzna usłyszał 10 zarzutów. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany listem gończym.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w nocy, na ul. Kopernika w Tarnobrzegu. Z przekazanych informacji wynikało, że agresywny młody mężczyzna, bez żadnego racjonalnego powodu, przy pomocy kuchennego tłuczka, zdewastował zaparkowane na parkingach samochody. Następnie uciekł w nieznanym kierunku. Sygnał o zachowaniu mężczyzny, policjanci otrzymali od świadka.

Po otrzymaniu zgłoszenia, na jednej z ulic, policjanci zauważyli odpowiadającego rysopisowi mężczyznę, który na widok oznakowanego radiowozu zaczął uciekać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali wandala. Sprawcą okazał się 19-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna najprawdopodobniej był pod działaniem narkotyków. Trafił do policyjnego aresztu. Podczas sprawdzania okazało się, że jest poszukiwany listem gończym, który został wydany przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie.

Efektem działania wandala były wybite przednie szyby samochodów, urwane i uszkodzone lusterka oraz uszkodzone elementy karoserii m.in. pokrywy silnika i drzwi pojazdów. Prowadzący sprawę policjanci ustalili, że 19-latek uszkodził 9 samochodów, a wartość strat oszacowano na ponad 7 tys. zł.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie 10 zarzutów popełnienia przestępstw. Niewykluczone, że 19-latek usłyszy kolejne zarzuty dotyczące dewastacji mienia.

Podejrzany mężczyzna trafił do aresztu śledczego. Teraz grozić mu może kara do 5 lat pozbawienia wolności. 19-latek musi się również liczyć z obowiązkiem naprawy wyrządzonych szkód.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
yyy
2 lat temu

nie dość, że ludzie będą musieli za swoje naprawić (bo z czego zapłaci) to jeszcze pójdzie na wczasy na koszt państwa, za takie coś powinna być kara śmierci a przynajmniej obcinać ręce i puścić wolno co by nie nadwyrężać publicznych pieniędzy

cenzor
2 lat temu

jakby miał 17cie to rodzice mogliby oddać z 500 plus 🙂

swoją drogą urocze,że do niedawna się na tego pasożyta wszyscy zrzucaliśmy 🙂

Bozo
2 lat temu

Najodpowiedniejsza kara to 100 uderzeń tłuczkiem w ten jego pusty caban

yyy
2 lat temu
Reply to  Bozo

resztki szarych komórek byś wybił, w naturze chore osobniki się likwiduje

owen
2 lat temu

Ani likwidować ani bić tylko wysłać na przymusowe nieodpłatne ciężkie roboty.
Najlepiej w kamieniołomach.

Moon
2 lat temu

Zima idzie to sobie załatwił bezpłatny hotel 🙂

anon
2 lat temu

niech teraz płaci za wszystko i jego bic prac tłuczkiem w ten pusty łeb jak wszystkich dzikusy chołota gnoje zachowac sie nie potrafia cpuny za kraty z nim z nimi patole takie wychowanie do wojska z nimi tam sie naucza wszystkiego .

car
2 lat temu

9 samochodów i 7 tyś strat ? chyba wybierał tylko niskobudżetowe

ciekawski
2 lat temu

Zostawcie w spokoju. To Dobry Chłopak.

Paris Hilton
2 lat temu

ja go przytulę za 500+

Br.
2 lat temu

Sędziowie OTUA go uniewinnią, bo te samochody są własnością PiS-owców i ich zwolenników.

resFT
2 lat temu

Pewnie go uniewinnią bo nie wiedział co robił, miał wizję że właśnie ubija kotlety schabowe ,a potem się okazało że to karoseria samochodu a nie kotlet i że nie był w kuchni tylko na ulicy. Mogło się każdemu pomylić,dajcie spokój chłopakowi

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content