Ruszają bezpłatne badania profilaktyczne – zbadaj układ krążenia, prostatę i wątrobę.

Prezydent Miasta Tarnobrzega wraz z Przychodnią Specjalistyczną oraz Laboratorium ALAB zaprasza mieszkańców na bezpłatne badania profilaktyczne. Tym razem pod lupę bierzemy układ krążenia, wątrobę i prostatę.

Jesienna akcja bezpłatnych badań nakierowana będzie na profilaktykę kardiologiczną, wirusowe zapalenie wątroby typu C oraz profilaktykę raka prostaty. Wszystkie badania odbywać się będą w przychodni Specjalistycznej w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza 34.

Akcję rozpocznie 16 listopada Biała sobota kardiologiczna adresowana do osób 50+, czyli urodzonych przed rokiem 1969. W dniu badania w godzinach 8.00 – 12.00 będzie można wykonać lipidogram, pomiar ciśnienia tętniczego, EKG, a także skorzystać z konsultacji kardiologicznej. WAŻNE: obowiązuje wcześniejsza rejestracja – tel. 504 692 100.

Bez wcześniejszych zapisów i bez ograniczeń wiekowych, czyli do wszystkich mieszkańców Tarnobrzega kierujemy zaproszenie na bezpłatne testy anty-HCV w kierunku wirusowego zapalenia wątroby typu C. Z badania będzie można skorzystać w dniach pracy przychodni i laboratorium przez cały miesiąc, od 18 listopada do 18 grudnia 2019 r., w godz. 10.00 – 11.00.

Kolejna propozycja bezpłatnych badań adresowana jest do mężczyzn w wieku 50+ (urodzonych przed 1969 r.). W dniach 25-29 listopada 2019 r. w godzinach 10.00 – 11.00 w ramach profilaktyki raka prostaty wykonywane będą bezpłatne pomiary stężenia PSA we krwi. Rejestracja na pomiary nie obowiązuje.

Info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
John
2 lat temu

Przemyślałem sprawę, nie będę postepował źle. Hejt jest czymś strasznym i przepraszam za swoje zachowanie.

ANNA
2 lat temu

NIE POLECAM TEJ PRZYCHODNI NAJGORSZEMU WROGOWI,LEKARZE TAM PRACUJĄ CHYBA ZA KARE,NIEPRZESTRZEGAJĄ GODZIN PRACY,CIĄGŁE SPUŻNIENIA,NP.LUDZIE CZEKAJĄ Z MALYMI DZIEĆMI W KOLEJCE OKOLO GODZINY,ŻEBY SIĘ DOWIEDZIEĆ ŻE LEKARZA NIEBĘDZIE BO SOBIE WOLNE WZIĄŁ.TAK SIĘ POSTEPUJE Z NIEMOWLĘTAMI?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content