13.12 (piątek) Koncert Tomasza Błasiaka pt. „Serca Biciem” w Sandomierzu

Fundacja Kultury Ziemi Sandomierskiej, Sandomierskie Centrum Kultury oraz Muzeum Okręgowe w Sandomierzu zapraszają na koncert Tomasza Błasiaka pt. „Serca Biciem”.

W piątek 13 grudnia 2019 r. o godz. 20.00 w Sali Rycerskiej Muzeum Okręgowego w Sandomierzu (Zamkowa 12), wystąpi znany aktor filmowy, serialowy i dubbingowy – Tomasz Błasiak, w repertuarze wyjątkowego wokalisty, cenionego muzyka nazywanego geniuszem – Andrzeja Zauchy.

BILETY: 20 zł (ulgowy)/30 zł (normalny)*

*Bilety do nabycia codziennie w Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu (Rynek 20), tel. 15 644 61 05, e-mail: informacja@sandomierz.travel oraz za pomocą serwisu www.kupbilecik.pl lub (w miarę dostępności) bezpośrednio przed koncertem.

Ulgi przysługują posiadaczom karty mieszkańca, karty dużej rodziny, karty seniora oraz dzieciom, młodzieży szkolnej, studentom, emerytom i rencistom.

Ulgi nie łączą się.

***

TOMASZ BŁASIAK

Ukończył warszawską Akademię Teatralną w roku 2004. Uczył się w Szkole muzycznej II stopnia w Elblągu, gra na gitarze i pianinie. Głos szkolił pod kierunkiem znanej z telewizyjnych programów muzycznych, pani Agnieszki Hekiert. Występował w musicalach „Złe zachowanie” (reż. Andrzej Strzelecki) oraz „ Abba Klub” na deskach Teatru Palladium.

Współpracował z Teatrami: Scena Prezentacje oraz Teatrem Powszechny w Warszawie. Szerszej widowni znany jest z serialu „Samo życie”, „Czas Honoru”, „Barwy Szczęścia, i inne.

W Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera zadebiutował w gościnnym spektaklu „Kwiaty dla Algernona”, za który otrzymał pierwszą nagrodę na 36. Wrocławskich Spotkaniach Teatrów Jednego Aktora. Do zespołu Teatru Powszechnego dołączył w kwietniu 2008 roku.

Jest cenionym aktorem dubbingowym.

W 2012 roku brał udział w nowatorskim projekcie „Teatr w klasie”, w ramach którego przygotował monodram Sebastian X (reżyseria Grażyna Kania).

Obecnie jest aktorem Teatru Polskiego w Warszawie.

Tomasz Błasiak
„Serca Biciem”
piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy

PREMIERA 28 lutego 2019
PROM Kultury Saska Kępa, Warszawa

Mówiono o nim: geniusz, niesamowicie muzykalny i wrażliwy, serdeczny człowiek, obdarzony wielkim talentem i dużym poczuciem humoru. Niezwykle barwna osobowość. Andrzej Zaucha. Ten wyjątkowy wokalista, jazzman, bluesman wykonywał piosenki porywające pokolenia i po dziś dzień chwytające za serca.

W recitalu Tomasza Błasiaka pt. „Serca Biciem”, spotkacie się Państwo ze znanym wszystkim przebojami, ale też (być może) zostaniecie zaskoczeni mniej znanymi utworami z repertuaru Andrzeja Zauchy. Interpretacje wokalne Tomasza Błasiaka poruszą najwrażliwsze struny Państwa dusz. Piękne nuty, smaczne aranżacje i muzyka na żywo sprawiają, że artysta wciąga słuchaczy w swój świat, a koncert mija błyskawicznie. Ten ciepły, nieco nostalgiczny program zapada w pamięć i, co sugeruje już sam tytuł, przyprawia o mocniejsze serca bicie…

Śpiew – Tomasz Błasiak
Aranżacje – Tomasz Krezymon
Zespół muzyczny
Tomasz Krezymon – piano
Paweł Bomert – bas
Szymon Linette – perkusja

info: SCK

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content