Konsorcjum firm z Łoniowa i Tarnobrzega przebuduje ul. Zakładową w Tarnobrzegu

Konsorcjum firm z Łoniowa i Tarnobrzega wygrało przetarg na przebudowę ul. Zakładowej w Tarnobrzegu etap 1. W postępowaniu ogłoszonym przez tarnobrzeski magistrat udział wzięło pięć podmiotów, zwycięzca uzyskał 100% punktów.

Całkowity koszt projektu zgłoszonego przez gminę pn. „Przebudowa ul. Zakładowej w Tarnobrzegu – Etap I” wynosi 3 940 734,72 zł, z czego 1 576 294,72 zł to wkład własny a 2 364 440,00 zł to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Cena brutto wykonania zamówienia wskazana przez konsorcjum z Łoniowa i Tarnobrzega, wyniosła zaś 2 810 550,00 zł.

W ramach ww. inwestycji zaplanowany do przebudowy został odcinek ulicy Zakładowej o długości 700m, rozpoczynający się od skrzyżowania z ul. Chemiczną i stanowiący kontynuację przebudowanej ze środków własnych drogi gminnej 122165R. W ramach wnioskowanego zakresu Gmina Tarnobrzeg zamierza wykonać jednojezdniową dwupasmową drogę o kategorii ruchu KR4 wraz z przyległym na całej długości chodnikiem zlokalizowanym po prawej stronie oraz chodnikiem o długości 137m po stronie lewej. Ponadto w ramach projektu zaplanowano budowę zatoki autobusowej oraz opaski o długości 102m i szerokości 1m – zlokalizowanie przy planowanym w ramach oznakowania przejściu dla pieszych. Przedmiotowa inwestycja obejmuje również przebudowę odwodnienia, kanalizacji teletechnicznej, zabezpieczenie sieci podziemnych oraz budowę oświetlenia ulicznego.

Na wykonanie inwestycji gmina ma rok czasu, liczony od momentu podpisana umowy z wykonawcą.

zawiadomienie_o_wyborze_oferty_WYKONAWCY__BIP

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
John
2 lat temu

Hejty w internecie i w sieci jest czymś nieporzondanym. Razem z redkacją . prosimy nie pisać brzytko na forum a starać sie być kultularnym.

Fotograf alimenciarz pijak
2 lat temu
Reply to  John

Ja pijak i alimenciarz wynajety przez moich mocodawcow w celu podszywania sie pod niki innych uzytkownikow tego forum rowniez zwracam sie z taka prosba . fotograf ze mnie jak z koziej dupy traba ale juz mi sie nie chce w godzinach pracy podszywac sie pod kazdego i obrazac wszystkich wiec raz jeszcze przestancie

John
2 lat temu

Hejt w internecie i w sieci jest czymś nieporzondanym. Razem z redkacją . prosimy nie pisać brzytko na forum a starać sie być kultularnym.

Budowlaniec
2 lat temu

Jak konsorcjum z Loniowa to będą poślizg i reklamację A wykonawstwo do poprawki Najtańsza firma to zawsze ryzyko No ale zobaczymy Może będzie jeden sukces bo do tej pory to tylko maleńkie sukcesiki z komarami.

a453777
2 lat temu

a co to za tajemnicze firmy ze nawet nie można podac ich nazwy ?? To tak jak z ta znakomitą prawniczką co napisała te kompromitujące opinie dla Bożka ??!!

Prawnik
2 lat temu
Reply to  a453777

Tajemnicza prawnicza to może pisać wszystko bo należy do kręgu tzw dworu.

obywatel
2 lat temu
Reply to  Prawnik

Ciekawe czy na pewno to „dwór” a może zwykły „chlew” mieszczący się w pałacu.
Tak na marginesie dwór to żaden bo to większość z postkomunistycznym rodowodem
(nie szlachta) lub ich potomstwo.

abc
2 lat temu
Reply to  a453777

a moze klik i umysl sie rozjasni.Pani mecenas tez winna ze ty nieogarniety ha ha ha

roberto
2 lat temu

Drokam to stare dziady i ich muzealny sprzet razem z walnietym kierownikiem dareczkiem

Mieszkaniec
2 lat temu

Jezu Maria to urzędnicy nie znają tego wykonawcy.????

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content