Tarkon – lider w branży konstrukcji stalowych poszukuje pracowników

Tarkon Spółka z o.o. to jeden z największych producentów i dostawców konstrukcji stalowych. Spółka powstała w 2000 roku i wkrótce będzie świętowała swoje 20-lecie aktywnej działalności na rynku. Dzięki trafnym inwestycjom i nowoczesnemu zarządzaniu w krótkim czasie rozwinęła się w grupę spółek o zasięgu europejskim. Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród m. in.: Dziesiąty Diament Forbes w 2018 oraz wielokrotnym zdobywcą Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej, co potwierdza silną pozycję na rynku.

Trzonem działalności firmy Tarkon jest produkcja wyrobów metalowych i konstrukcji stalowych oraz instalacji przemysłowych na potrzeby wielu branż: budownictwa infrastruktury m.in. mostów, sektora energetycznego, naftowego oraz morskiego (offshore), ale także tzw. budownictwa pod klucz, m.in.: hale przemysłowe.

Tarkon Sp. z o.o. jest obecnie w trakcie rozbudowy zakładu produkcyjnego w Tarnobrzegu który mieści się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Powierzchnia nowej hali to ok 3500 m2 plus zaplecze biurowo -socjalne. Według założeń inwestycja zostanie oddana do użytku w połowie 2020 roku. Plany zakładają umieszczenie na terenie nowej hali parku maszynowego, niezbędne też będzie doposażenie firmy. Przewidywany jest zakup m.in.: robotów spawalniczych, maszyn CNC, nowoczesnego systemu wentylacji.

Realizacja planów produkcyjnych, które określą przyszłość naszego zakładu na następne lata oraz realizację zamówień dla naszych kontrahentów krajowych oraz zagranicznych wymaga zwiększenia zatrudnienia pracowników na stanowiska: spawacz, monter, operatorów maszyn CNC. Obecnie prowadzona jest rekrutacja pracowników, którzy wniosą do firmy nowa jakość. Tarkon pokłada nadzieję w osobach ambitnych, energicznych, które chcą wykorzystać swoją wiedzę oraz kompetencje w pracy przy realizacji ciekawych projektów zarówno w Polsce jak i za granicą (Belgia ,Holandia).

Tarkon to solidny pracodawca, oferujący swoim pracownikom atrakcyjne warunki zatrudnienia, bogaty system świadczeń pozapłacowych, podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez system szkoleń, dofinansowanie do kursów językowych oraz studiów podyplomowych. Pracownikom delegowanym oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenia, w pełni wyposażone mieszkania, samochody służbowe (flota ok 150 aut), prace przy realizacji ciekawych, ambitnych projektów, pomoc polskiego koordynatora oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Tarkon to świetna wizytówka naszego regionu i Polski, jest przykładem na to, że można skutecznie rozwinąć działalność w wysoko wyspecjalizowanych branżach, a oferowane produkty i świadczone usługi cieszą się uznaniem i szacunkiem nie tylko wśród klientów w całej Europie, ale także wśród konkurencji.

Szczegółowe informacje dotyczące obecnie prowadzonych procesów rekrutacyjnych można znaleźć na stronie internetowej www. tarkon.pl w zakładce „Praca” oraz pod numerem tel. 502 116 233, 786 864 385.

Aplikacje można przesyłać na adres: rekrutacja@tarkon.pl lub tradycyjnie na adres:
Tarkon Sp. z o.o.
ul. Mechaniczna 5, 39-400 Tarnobrzeg

materiał partnera
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> Skip to content