Tarnobrzeg: Mistrzostwa Polski dziennikarzy w tenisie stołowym

W Tarnobrzegu, stolicy królowych tenisa stołowego – zawodniczek Enea Siarka Tarnobrzeg, w dniach 27-28 listopada odbędą się Mistrzostwa Polski dziennikarzy w tym popularnym sporcie.

Zamienią klawiatury komputerów, mikrofony na tenisowe rakietki, zamiast ciętym językiem popiszą się mocnym serwisem! Doskonale radzą sobie z zawiłymi tematami, trudnymi rozmówcami, czy podobnie okiełznają piłeczki pingpongowe?

– Do rywalizacji stanie 11 reprezentantów redakcji z całej Polski. Do udziału zgłosili się dziennikarze prasowi, radiowi i telewizyjni. Z Tarnobrzega zobaczymy reprezentantów Tygodnika Nadwiślańskiego i Radia Leliwa. Spodziewamy się pasjonującego widowiska – do kibicowania dziennikarzom zaprasza Bogusław Szwedo, prezes Radia Leliwa, który wraz ze Zbigniewem Nęckiem, szkoleniowcem zawodniczek KTS Enea Siarka Tarnobrzeg, podjęli się organizacji mistrzostw. Organizację wydarzenia wspierają też: Miasto Tarnobrzeg, Enea, Polski Związek Tenisa Stołowego.

Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym rozegrane zostaną w dniach 27-28 listopada, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Godziny rozgrywek na plakacie.

Info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
yy
2 lat temu

„Doskonale radzą sobie z zawiłymi tematami, trudnymi rozmówcami” czyli będzie ktoś z poza miasta?

siarkop
2 lat temu

I Wojciech sponsor też zagra???

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content