Tarnobrzeg patronuje Podkarpackiemu Kongresowi Gospodarczemu

Już w najbliższy czwartek, 28 listopada, w Jasionce k. Rzeszowa Podkarpacki Kongres Gospodarczy. Patronat honorowy nad wydarzeniem, które zgromadzi samorządowców oraz przedstawicieli biznesu z regionu, ale też gości z kraju objął Prezydent Miasta Tarnobrzega.

Podczas Kongresu omawiane będą bieżące i strategiczne tematy około-gospodarcze regionu południowo-wschodniej Polski. Głównymi osiami tematycznymi będą rozwój największych miast regionu, strefy ekonomiczne oraz inteligentne specjalizacje a także rynek pracy, urbanistyka i turystyka.

Gospodarczy kontekst wydarzenia da możliwość spotkania się przedstawicielom różnych biznesowych obszarów z regionu oraz nawiązania relacji z gośćmi Kongresu z kraju.

Nie można także zapomnieć o ważnej funkcji jaką będzie próba pierwszych podsumowań strategicznych działań biznesowych podjętych w roku bieżącym oraz planów na rok przyszły.

Ważnym elementem tego wydarzenia jest wręczane Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Jest to nagroda wręczana laureatom konkursu, którego organizatorem jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego. W konkursie mogą brać udział firmy prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego przynajmniej dwa lata bez względu na ich wielkość czy formę prawną.

Dodatkowym wydarzeniem odbywającym się w ramach Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego będzie prezentacja produktów na targach spożywczych „Smaczne bo Podkarpackie”.

Równolegle do PKG jako niezależne wydarzenia odbędzie się Future Energy Forum. Jest to kongres poświęcony strategicznym zmianom zachodzącym w polskim sektorze energii. Wydarzenie ma na celu wspieranie inicjatyw i działań wpływających na zmiany w sektorze energetycznym, gazowym i paliwowym.

Info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
matian
1 rok temu

Naprawdę robi wrażenie 🙂

Zdziwiony
1 rok temu

Patronat honorowy pełni co roku inne miasto podkarpackie W tym roku Tarnobrzeg Ot wielki sukces Bozka Wow.

a453777
1 rok temu

darmowy catering ? To jak u Pyszniaka i Necka ?? nie ma co , to nas wzmocni ))

Tuhajbej
1 rok temu

Patronat ocenimy po tym ile miodu przywiezie stamtąd prezydent. Bo jeżdżenie, słuchanie i picie kawy zagryzanej ciastkiem bez efektów jest zupełnie bez sensu.

maciek
1 rok temu

Jak zwykle łupami podzielą się Rzeszów – Mielec i Stalowa a Tbg ze swoim patronatem honorowym dostanie wielkie G… No ale poczekajmy (może się mylę) na ogłoszenie przez PDB wielkiego sukcesu w postaci konkretnych korzyści dla miasta, ja trzymam kciuki za sukces i czekam na wieści od Prezydenta.

Tarnobrzezanin
1 rok temu

Jedno pewne prezydent przywiezie przysmaki podkarpackie Oczywiście Gmina za nie zapłaci.

yy
1 rok temu
Reply to  Tarnobrzezanin

ino szkoda służbowego paliwa i niepotrzebnego zanieczyszczenia powietrza

yy
1 rok temu

a skutekiem będzie „rozmawialiśmy, mamy pewne pomysły”

Mar
1 rok temu
Reply to  yy

Trafnie podsumowałeś. Oni czasami mówią tak, jakby dane zjawisko nigdy nie wystąpiło we wszechświecie, podczas gdy zazwyczaj wystąpiło nie raz i to w Polsce, a nawet na terenie naszego województwa.

Gość
1 rok temu

Po powrocie pewnie tradycyjnie. Zero knkretów , masa frazesów.

Pies z Woli
1 rok temu

Nie no aleś ty mi zaimponił Dariuszu mieszkańcu Krosna. Objąłeś patronat nad imprezą wspólnie ze swoim miastem Krosnem, dodatkowo zrobił to Rzeszów, Mielec i Przemyśl. Jesteś taki oryginalny i niepowtarzalny…
Do tego twoje biuro propagandy nawet nie zadało sobie trudu żeby zredagować własny tekst, tylko skopiowało ze strony organizatora i podało jako swoje. Congratulations cieniasy.
https://g2aarena.pl/wydarzenie/pkg/

Tarnobrzezanin
1 rok temu
Reply to  Pies z Woli

Żenada Po co tak oszukiwać Honorowy patronat ma nie tylko Tarnobrzeg Maja tez inne Gminy
Autor tego tekstu z urzędy miasta natychmiast do zwolnienia Jakie są kompetencje w tym urzędzie Wiedzą co to plagiat Podają jako własne źródło z u. m.
Może ktoś to zgosi do urzędu Marszałkowskiego o plagiat

boa
1 rok temu
Reply to  Pies z Woli

To jest wyrazem nie tylko próżniactwa urzędniczego to też wyraz jak traktują mieszkańców (jako tępe ,ciemne masy)

obywatel
1 rok temu
Reply to  boa

Dobra okazja aby się nażreć i nachlać nie za swoje – ot kolejny lans za publiczną kasę. Bożek szkoda czasu na te beznadziejne pierdoły ale żeby jeszcze taką ciemnotę wciskać mieszkańcom miasto jakoby to zaszczyt, splendor
oho ho trzeba chyba było skończyć jakąś specjalną szkołę propagandy bolszewickiej.
Nie ma sukcesów to każda okazja dobra aby się pochwalić – choćby nie było czym.
Inwestorzy to już są (zwiększenie zatrudnienia w wodociągach swoich)
a sponsorzy to mieszkańcy miasta.

ciekawy
1 rok temu
Reply to  obywatel

To kto został w Wodociągach viceprezesem. To chyba jest spółka miejska to nie jest tajemnica . Ale Bożek jak zwykle zaciemni jak przy mecenasie z komornikiem.

mirabelka&szczaw
1 rok temu

Krosno, Rzeszów, Przemyśl, Mielec to pozostali patroni wydarzenia.
Wiec drogi papo smerfie po co ta ściema o wyjątkowości naszego grajdoła. Przykleiło się gówno Tarnobrzeg do okrętu Podkarpacie i krzyczy PŁYNIEMY – a kapitan Darek rozpaczliwie szuka jakiegokolwiek sukcesiku.

Proszę sprawdzić https://g2aarena.pl/wydarzenie/pkg/.

Alek
1 rok temu

No jak Ty tak piszesz to powiem Ci wstyd mi za to że jesteś mieszkańcem Tarnobrzega. No ale cóż kultury nie nauczyli

mieszkaniec
1 rok temu

Twoj ograniczony umysł zero jedynkowy nie potrafi docenić pół pozytywny w takiej incjatywie. Smutnę ale prawdziwę. Szkoda mi Ciebie

kern
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

pół pozytywny, pół-główek ,pół-głupek — wybierz sam , dopasuj i nie umartwiaj się trudnościami ze zrozumieniem , tacy też są w społeczeństwie

artur
1 rok temu

Proszę mi podać choćby jeden punkt w tym tekście gdzie wymieniony jest Tarnobrzeg.Z reszta żadne miasto nie jest tam wymienione a loga patronow to tylko loga naiwniaków którzy wyłożyli kasę na wódeczkę i zakąski a wiem ze ani grosza nie daje a uczestniczyć będzie także Stalowa Wola.Tak sie załatwia interesy .

Kako
1 rok temu

Będzie kolejny wielki sukces tzn fotka uśmiechniętego i zadowolonego z siebie prezydenta.

Ss
1 rok temu

Przecież jak się płaci, to nagroda zawsze jest … żarty ?

L74
1 rok temu

Mam wrażenie, graniczące z pewnością, że co by ktoś (w tym przypadku PDB) nie zrobił, to i tak się znajdzie grono głupich troli i malkontentów, którym coś nie będzie pasowało. Poprzedni PGK siedział na miejscu – żle, obecny PDB jeździ – też żle, nie dogodzisz.

yy
1 rok temu
Reply to  L74

nawet jak jeździ to ponoć maksymalnie do korytarza wchodzi, tu trzeba próbować jak nie drzwiami to oknami, kominem. Nie dziw się ludziom, bo jedynie słyszymy tylko o planach (nie wiadomo jakich), pomysłach (nie wiadomo jakich) i rozmowach (nie wiadomo o czym)

Mar
1 rok temu
Reply to  L74

Bieżąca robota w urzędzie, taka jak np. rejestrowanie pojazdów, czy wydawanie aktów urodzenia, jest wykonywana raczej dobrze. Ale to jest chyba normalne i byłoby robione przez szeregowych pracowników nawet za najgorszego prezydenta, sekretarza itd. Zadaniem prezydenta jest przede wszystkim kreowanie rozwoju – nie deklarowanego, planowanego czy przemyśliwanego, ale rzeczywistego i wymiernego, a nie stagnacji na dotychczasowym poziomie, która w rzeczywistości oznacza cofanie się, bo inne gminy idą przez ten czas do przodu.

25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content