Prezydent D. Bożek zaprasza mieszkańców do wspólnego ubierania choinki

Chcesz mieć udział w upiększaniu tarnobrzeskiego świątecznego drzewka? Prezydent miasta zaprasza mieszkańców do wspólnego ubierania choinki.

– Poczujmy, że to nasze miasto. Nie moje, nie spółki, która od lat dba o zawieszenie świątecznych dekoracji, ale każdego z nas. Ubierzmy razem naszą choinkę – do udziału we wspólnym ubieraniu miejskiej choinki zaprasza prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Zaproszenie kierujemy do starszych i młodszych mieszkańców miasta, do każdego indywidualnie, ale też do uczestników Domu Dziennego Pobytu, Domu Pomocy Społecznej, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy, słuchaczy UTW, do tarnobrzeskich przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, średnich, ale też studentów!

Wystarczy przygotować odpowiednio dużą (minimum 30 cm wysokości), ale też trwałą i odporną na warunki atmosferyczne ozdobę. Na pewno naszej tarnobrzeskiej choince będzie w niej do twarzy! Ozdoby zawiesimy w czwartek, 5 grudnia na naszej miejskiej choince na placu Bartosza Głowackiego. Na dekoracje czekać będziemy już od godziny 9.00. Zapewniamy świąteczną atmosferę i miłe niespodzianki!

Info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
1 rok temu

Popieram – ci, którzy zachwalali dekorowanie miasta na święta za gruby hajs, niech przygotują ozdoby i przybędą ubierać choinkę. Ciekawe ile będzie osób oprócz urzędników, kolegów i dzieciaków.

Mar
1 rok temu
Reply to  Mar

i jeszcze zapomniałem dodać że mam gdzieś że Stalowa, Mielec i Rzeszów ładnie udekorowane. U Nas musi być gorzej bo inaczej musiał bym jeszcze coś pochwalić.

Mar
1 rok temu
Reply to  Mar

Posłuchaj podszywaczu. Wymyśl sobie inny nick i pisz łaskawie pod nim. Wiem że Ci płacą za sianie fermentu ale wysil się chociaż trochę.

Mar
1 rok temu
Reply to  Mar

Gdybyś był jakkolwiek spostrzegawczy, to zobaczyłbyś słowo „popieram” w moim komentarzu, na który odpowiedziałeś uzurpatorze. A poparcie czegoś wyraża aprobatę dla tego, w uproszczeniu pochwałę. Logika poziom podstawowy.

ciekawy
1 rok temu
Reply to  Mar

No właśnie Mar zdecyduj się co Ty tak naprawdę popierasz ?

Arnold
1 rok temu
Reply to  ciekawy

A popiera wszystkich byle nie Bożka, narzekąc każdy potrafi. Mnie też trafia jak widzę co sie w mieście dzieje.

Mar
1 rok temu
Reply to  ciekawy

Nie moja wina, że ktoś podszywa się pode mnie używając mojego nicku – użyjcie inteligencji i odsiejcie ziarna od plew ;). A co popieram? Ogólnie rzecz biorąc prawdę, mądrość, uczciwość i sprawiedliwość. Wiem wiem, wartości niezbyt dzisiaj popularne, bo nie opłaca się do nich stosować, ale to już kwestia tego kto w co wierzy oraz ile ma honoru i godności.

obywatel
1 rok temu

A co kasy zabrakło, że mieszkańcy muszą społecznie ubierać choinkę
– jak jej brak to zrezygnować – miasto zaoszczędzi na kosztach .

analiza
1 rok temu
Reply to  obywatel

NIE „muszą społecznie” tylko są ZAPROSZENI jeśli ze zrozumieniem takiego słowa masz trudności to jesteś analfabetą i złośliwym tępakiem .

obywatel
1 rok temu
Reply to  analiza

Zapewne piszesz o sobie – a o zrozumieniu nawet nie myśl bo to przekracza twoje zdolności intelektualne.

Bozo
1 rok temu
Reply to  analiza

Grzecznej urzędasie

ROMAN
1 rok temu

Dariuszu mieszkańcu Krosna, za robotę się wreszcie weź i skończ to pajacowanie. Kiedy ty wreszcie zrozumiesz, że nie o estetykę w tym mieście upadłym chodzi ale o atrakcyjne miejsca pracy. A choinkę to se ubierz w Krośnie albo najlepiej w Woli Baranowskiej.
Pozdro dla zajebiszczego wydziału propagandy, coś czuje że w następnym naborze do was będzie wymagany absolwent infantylizmu ze specjalizacją zadęcie.

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

Mówiłem, było wybrać Kalinkę, to by się miasto rozwijało, a tak to ch*j bombki strzelił. Do zobaczenia na pokazie laserów w sylwestra.

Tarnobrzezanin II
1 rok temu

Będziesz miał laser u siebie na balkonie

Zenek
1 rok temu

A zabawa trwa.
Kto to Bozkowi podpowiada Pprzy świecie niepodległości mieszkańcy tort kroili a teraz ubierają choinkę
Poziom Przedszkola.

Mietek
1 rok temu
Reply to  Zenek

Sam żes wsuwał aż Ci sie uszy częsły pamietam !!!. Jeszcze sie pchałeś pod ten tort jak ta chyrta baba po oranżadę w Radomiu

yy
1 rok temu

a czy będzie jakiś mikołaj w tym roku, jak to było dotychczas co roku?

yy
1 rok temu
Reply to  yy

ok, już wiem

analiza
1 rok temu

Sam se w domu zrób taką choinkę i pozbądż się maniakalnych i subiektywnych skojarzeń z władzami ,bo to objaw psychicznych dołów spowodowanych pochodzeniem .

mieszkaniec
1 rok temu

Jak rozumiem komunikat to 5 grudnia od godz. 9- tej sam Bożek będzie stał przy choince do 22 -giej i odbierał ozdoby i wspólnie z darczyńcą wieszał na choince. A wszystko to przy pełnej transmisji lokalnych mediów.

A ja idę na gapia. Chcę tę szopkę zobaczyć naocznie, bo nikt z mojej rodziny w Polsce w to nie uwierzy.

Fotograf alimenciarz pijak
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

A jak choinka bedzie juz gotowa to obywatele drodzy wladza ma plan dwuletnie bierzemy lopaty w dlon i sami zbudujemy obwodnice . Obywatele pomozecie ?

Mar
1 rok temu

Obwodnica chyba jeszcze niezaprojektowana, także na kopanie za wcześnie 😉 Ale popieram tego typu akcje i już teraz proponuję kolejną: Posprzątajmy Tarnobrzeg. Dorosłych mieszkańców bez znajomości w kręgach władzy raczej wielu nie przyjdzie, ale przynajmniej zwolennicy Pana Prezydenta posprzątaliby szkła z chodników itp., bo odpowiedzialne podmioty średnio sobie z tym radzą.

mieszkaniec
1 rok temu

Cyrulik zapomniałeś dodać ,że ozdobą tej choinki winien być Kalinka z członkami rad nadzorczych spółek miejskich oraz niejaki Pana Wojtuś ze swoja sekretarką.
Wtedy nie trzeba światełek sami będą błyszczeć.

Kako
1 rok temu

Kolejna okazja dla Drariusza z Krosna do uśmiechów i fotek. Brawo prawdziwy wódz i prezydent.
Grudzień i styczeń to dopiero będzie okazja do uśmiechów i fotografii. Wszelkiej maści spotkania opłatkowe, choinki, msze, jasełka itd.
Żeby tylko Dariuszowi z Krosna starczyło na to wszystko czasu.

Stanisław
1 rok temu

Gdzie jest prokurator, gdzie są organy ścigania???????
To co sie wyprawia na tym forum to skandal w biały dzień. Post uzytkownika: Cyrulik to hańba w biały dzień. Obraża wszystkich szkalując dobre imię !!!!!

Pytam się gdzie jest redakcja i moderacja forum ???

Mam nadzieję że wkrótce zajmię się tym PROKURATOR !!!!!

spoko
1 rok temu
Reply to  Stanisław

Sieroto co drzesz jape- prokuratura jest w budynku sądu a organy w koścciele już od lat. Mnie tu nikt nie obraził, więc o co ten raban dla wszystkich a nadzieja matką głupich.

owen
1 rok temu
Reply to  spoko

Spoko, zapomniałeś dodać, że wyremontowane organy (nie mylić z zamienne!) 🙂

obywatel
1 rok temu
Reply to  Stanisław

Zadzwoń do politycznego cenzora jak za dawnych lat.

Bozo
1 rok temu
Reply to  Stanisław

Oj Stanisław, Stanisław… Do…eś teraz jak dzik w sosne

Heja
1 rok temu

Teraz czekam na hasło: zapraszam do wspólnego budowania obwodnicy – będą oszczędności. Jak wszyscy pójdziemy to obwodnica wybudowana będzie zgodnie z planem w 2020 roku – tylko co będzie z oszczędnościami??? Na co je wydamy???

Mar
1 rok temu
Reply to  Heja

Raczej na co wyda je władza – oczywiście w naszym imieniu i dla dobra wspólnego, żeby wszystkim żyło się lepiej itd.

Robert
1 rok temu

Czy może być ozdoba w tęczowych kolorach LGBT ?

Wspólnota Tarnobrzeg
1 rok temu

Ludzie co wy robicie sracie na wszystko i wszystkich – czy tej obstrukcji nie da się powstrzymać???? Bądźcie dobrzy i wyrozumiali dla siebie. Walczymy o lepszy Tarnobrzeg – nie dla hejtu i niszczenia innych, zanim krytykujesz zrób coś za co inni będą cię szanować.

Robert
1 rok temu

Pytam jeszcze raz czy mogę przynieść tęczową ozdobę ?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
34
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content