Dary dotarły do Maniewicz

Udało się! Dzięki pomocy wielu osób dary od tarnobrzeżan dla mieszkańców Maniewicz szczęśliwie dotarły na Ukrainę. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę wyjątkową akcję charytatywną.

Hojność tarnobrzeżan liczona w tonach przekazanych darów. Olbrzymie i szczere zaangażowanie, a także wielkie serca osób, które nie tylko pomocą przy segregowaniu i pakowaniu darów wsparły akcję, ale też pomogły w zorganizowaniu transportu, czy wreszcie pojechały na Ukrainę, by w naszym imieniu przekazać rady – niemierzalne.

– Jesteście wspaniali. Nigdy nie przestanę wierzyć w ludzi – mówi Dariusz Bożek prezydent Tarnobrzega. – Dziękuję każdemu, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do powodzenia tej akcji charytatywnej. Serdeczne podziękowania składam przede wszystkim pani Marcie Woynarowskiej oraz panu Piotrowi Czepielowi, którzy w imieniu nas wszystkich, tarnobrzeżan osobiście dopilnowali transportu darów. Przekazali od nas wzruszonym mieszkańcom Maniewicz nie tylko dary rzeczowe, ale też ciepłe świąteczne życzenia.

Wraz z dobrymi wieściami z Maniewicz dotarł do nas filmik. Za wspaniały gest tarnobrzeżanom dziękuje pani Halina Pawluk, prezes Stowarzyszenia Kultury Polskiej im. E. Felińskiej w Maniewiczach oraz ks. Andrzej Kwiczala, proboszcz parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Maniewiczach w diecezji łuckiej:

https://drive.google.com/open?id=1TDnY8LEKnoeM7KlAIBsNvRaw-QHCJ9jK

O dobroczynnej ekspedycji na Ukrainę czytaj w relacji Marty Woynarowskiej:

https://sandomierz.gosc.pl/doc/6016773.Dary-dotarly-do-Maniewicz

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
witek
2 lat temu

To prawda ludzie są wspaniali.

A teraz czas na ciebie Dariuszu Bożek. Pokaż choć odrobinę wspaniałości jako prezydent.

Weź się do roboty i przestać pitolić, że prowadzisz rozmowy i masz pomysły.

Pokaż jakieś efekty swojego rządzenia, a nie tylko lans, lans, lans…

mol ksiązkowy
2 lat temu
Reply to  witek

Witku na terenie miasta funkcjonują poradnie zdrowia psychicznego. Czasami warto sie tam wybrać i zbadać aktualny stan zdrowia

witek
2 lat temu
Reply to  mol ksiązkowy

Jeśli krytycy nicnierobienia Bożka będą musieli odwiedzić poradnie zdrowia psychicznego to wkrótce zajdzie tam cały Tarnobrzeg

Oczywiście poza kilkunastoma klakierami, którzy skorzystali na dojściu celebryty do władzy i jego rodzinę.

HEJT _ STOP
2 lat temu
Reply to  witek

Hejtem drogi przyjacielu daleko nie zajedziesz. Wiem że to najłatwiejszy sposób wyzywać mową nienawiści Pana Prezydenta i jego otoczenie. Rodzinie swojego hejtu też nie oszczedziłeś. Znając zycię w ankiecie oczywiście wypełnił byś pole ( wiara – katolik )

witek
2 lat temu
Reply to  HEJT _ STOP

Człowieku, co ty bredzisz? Jaką mową nienawiści?

Ja nikogo nie obrażam, ani nie używam słów nienawistnych.

Ja nazywam sprawy po imieniu – bo nie widzę żadnych efektów pracy prezydenta Bożka a jedynie to, że „uświetnia” swoją osobą każdą miejską imprezę i ciągle powtarza, że „rozmawia i ma plany”.

Wzywam go do tego, żeby przestał być celebrytą, a wziął się do roboty nie w imię nienawiści do niego czy kogokolwiek tylko z troski o nasze biedne miasto i jego mieszkańców.

nik
2 lat temu
Reply to  HEJT _ STOP

do HEJT _ STOP z pewnością twoje rady musisz sam zastosować do siebie . Jesteś tak nie okrzesanym i ograniczonym że musisz znależ pomoc a w ankiecie wpisz chory ateista.

Ola
2 lat temu
Reply to  witek

To prawda Ludziom trzeba podać komu mogą pomóc a dobro samo przyjdzie A władza jest od stwarzanie warunków do rozwoju i pomocy Tego obecny prezydent ewidentnie nie rozumie
Lubi gadać i lans.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content