Tarnobrzeg: W weekend Jarmark Bożonarodzeniowy i Parada Mikołajów

Już w najbliższy weekend, 7-8 grudnia, prezydent miasta oraz Stowarzyszenie ESTEKA zapraszają na Tarnobrzeski Jarmark Bożonarodzeniowy.

Do udziału w jarmarku zgłosili się nie tylko rodzimi wystawcy, producenci rękodzieła i wytwórcy świątecznych łakoci. W tym roku spodziewamy się kupców, rękodzielników i z Białej Podlaskiej, z Jarosławia, Kielc, Skarżyska Kamiennej czy Wolbromia. Zapraszamy na ich stoiska w najbliższą sobotę i niedzielę od godz. 10.00 do 18.00.

Wzorem lat poprzednich jarmark ubogaci Parada Mikołajów, która na plac Bartosza Głowackiego dotrze w niedzielne wczesne popołudnie. Szczegóły Parady oraz imprez towarzyszących na plakacie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych klimatycznych przedświątecznych wydarzeniach.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nolan
2 lat temu

Jarmark Bożonarodzeniowy powinien trwać co najmniej tydzień. W innych miastach można kupić tradycyjne wyroby wędliniarskie, piekarnicze, ciasta, słodycze itp. Wszystko to czego nie można kupić w sklepach od lokalnych producentów i spółdzielni Na jarmarkach świątecznych pachnie świętami. Niestety u nas będzie to co zwykle niby oscypki itp

faul
2 lat temu
Reply to  Nolan

nie przesadziłeś? to się nazywa mieć uprzedzenia, najpierw zobacz potem opisz!!!bo prawdziwy obraz topisz!!!

Tarnobrzeżanka
1 rok temu

Ludzie czy kiedykolwiek coś pochwalicie?! Wszystko jest be…! Idź, zobacz- oceń. A A może podpowiedz jeśli Ci się nie podoba co zrobić żeby bylo lepiej. Ech tylko krytykować potraficie. Co za ludzie?!

Sg
1 rok temu

co zrobic by bylo lepiej?wybrac prezydenta z pisu tak jak w stalowej,kasa jest na wszystko,a tu kupa

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content