W sprawie obwodnicy gmina czeka na stanowisko Urzędu Marszałkowskiego, urząd zaś czeka na stanowisko tarnobrzeskiego magistratu

Dwa dni temu opublikowaliśmy informację pt.” Tarnobrzeg: W sprawie obwodnicy magistrat czeka na stanowisko Urzędu Marszałkowskiego „, w której zacytowaliśmy komunikat otrzymany przez nasz portal w sprawie dalszych losów budowy obwodnicy Tarnobrzega.

– Dalsze kroki Urzędu Miasta, szczególnie w przedmiocie wyłonienia nowego wykonawcy czy terminu realizacji inwestycji, są uwarunkowane stanowiskiem m.in. Urzędu Marszałkowskiego, udzielającego dofinansowania – informował portal NadWisłą24.pl rzecznik UM Tarnobrzeg.

Z kolei dzisiaj na pytanie o dalszy los obwodnicy z Urzędu Marszałkowskiego otrzymaliśmy informację następującej treści:

– Oczekujemy na stanowisko beneficjenta czyli gminy Tarnobrzeg, z którą Zarząd Województwa Podkarpackiego ma podpisaną umowę na dofinansowanie projektu w ramach RPO WP 2014-2020. Po otrzymaniu tego stanowiska będziemy je analizować – wyjaśnia NW24.pl  Aleksandra Gorzelak-Nieduży, z biura prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ROMAN
2 lat temu

Ale, że jak. Dwa dni temu bożkowe dały głos, że czekają na stanowisko marszałkowni, a dziś ta odpowiada, że nic nie wie o sprawie? Czyli marszałka urzędniki nie czytają NW24, naiwnie czekając na pismo z miasta upadłego. Jest moc 🙂

bozkowy
2 lat temu
Reply to  ROMAN

Nie zawracaj głowy Romanie,choinkę trzeba ubrać na placu.

podpis
2 lat temu
Reply to  ROMAN

tak maja czytać

mowa
2 lat temu
Reply to  ROMAN

Tak ?powinni czytać NW24 i jeszcze wykonywać pomysły takich rozgarniętych forumowiczów jak ty . Litości dla was samych!!!!

Mieszkaniec
2 lat temu

Jezus Maria Czt w tym urzędzie maja nas za glupkow.
Pisza ze a dalszych losach zdecyduje marszałek który nie ma dokumentów w oparcie o które ma podjac decyzję.

Bożek z elipa dalej myśli że jakoś to będzie i nikt nie poniesie szkody
To jest ewidentnie nieudolnosc Bozka i Kalinki
To Kalinka miał ten wiadukt otwierać

podpis
2 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

takim rozeznaniem sprawy sam takie świadectwo sobie wystawiasz a ja to potwierdzam.

Do podpis
2 lat temu
Reply to  podpis

Czego ty nie rozumiesz Tego że komunikaty świadczą o niekompetencji naszych władz Brak wiedzy może dużo kosztować urzędników

parafka
2 lat temu
Reply to  Do podpis

Troskę to ty wykaż o swoje rozumowanie- (bo wykazujesz doły i łykasz jak małpa banana to co zgramzolił redaktor NW24). -a nie o koszty urzędników.

Mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  parafka

Parafka do roboty bo jeszcze czas pracy w czwartek w urzędzie nie minął.

parafka
2 lat temu
Reply to  parafka

Merytorycznie? chciałeś? a jak zwykle się wygłupiłeś! Ty z tych co to z prezydentem rozmawiają na forum,z treścią tu się polemizuje nie z osobami urojonymi.

Mar
2 lat temu

Jak powiadam: teatr trwa 😀 I mam wrażenie, że ktoś tutaj coś ukrywa przed opinią publiczną.

Kako
2 lat temu

Jest super, jest super więc o co Wam chodz? Przecież są ważniejsze sprawy np. ubieranie choinki. Tam wystarczy stać, ładnie się uśmiechać i pstryknąć parę fotek.
Dariuszu z Krosna, kończ waść wstydu oszczędź.

Lusia
2 lat temu

Tego nie da się wytłumaczyć To nieudolnosc i głupota

kelo
2 lat temu

Gmina i gmina… Chyba bardziej miasto, nie? Trochę to dziwne że urzędnicy też używają „gmina”. Ktoś sobie wyobraża, żeby jakiś urzędnik z Rzeszowa powiedział/napisał „gmina czeka”?

Mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  kelo

Nieuk nie wie że gmina to to samo co miasto w świetle prawa.

John
2 lat temu

Mały Fiat zaciera ręce. A Stasiu znowu się tutaj produkuje. Brawo

Murzynek
2 lat temu

Proponuję dziś obejrzeć Telewizję Trwam o 18.50.

Dzordż Majkel
2 lat temu

A ja wszystkim życzę Wesołych Świąt. Wiem, że nieco wcześnie, ale lubię „Last Christmes”.

Dzokiejka Sabrina
2 lat temu

Lubię jeździć konno. Polecam Klub Jeździecki Kamyk. Patataj!

Balwanek
2 lat temu

Bożek ograł wyborców. Jest niekompetentnymi i nieudolny w zarządzaniu.
Najgorsze ze tego nie wie i wyrządza miastu szkody

pro
2 lat temu
Reply to  Balwanek

zapomiałeś do twojej opinii dorzucić -konkret- byłbyś wiarygodny a nie opluwaczem pustym.

adi
2 lat temu

Po prostu jaja jak u Bareji w komediach . Panie Prezydencie są takie wynalazki jak telefony wystarczy zadzwonić do Marszałka Województwa umówić się na spotkanie …..

Mikolaj
2 lat temu

Panie Prezydencie Proszę się zatrzymać w urzędzie na chwilę. Przeczytać kwity dotyczące obwodnicy. Sprawdzić. skompletować Napisać wyjaśnienie i przedstawić wnioski do urzędu marszalkowskiego
Pan bagatelizuje sprawę uważając że to Pana nie dotyczy.
Dotyczy Pana i mieszkańców
A choinka na placu jakoś goła.

renifer
2 lat temu
Reply to  Mikolaj

Ty z tych co to z prezydentem rozmawiają na forum.Tu nie Laponia z treścią się Tu polemizuje nie z osobami urojonymi.

Mar
2 lat temu

Tak w ogóle to dobrze, że NW24 poruszyło temat, bo miejscowa kadra urzędnicza być może nie skojarzyłaby sama z siebie, że wypada poinformować Marszałka, iż nastąpiła istotna zmiana we współfinansowanej przez niego inwestycji 😉

Sławek
2 lat temu

Jest jeszcze jedno wyjaśnienie tej komedii. Być może rzecznik prezydenta nieudolnie odpisuje na pytania tego portalu. Wiele nie trzeba aby zamieszać. Niby sami fachowcy w dziale promocji plus doradca na umowę zlecenia ale kwas okropny. Czas leci…

Maciek
2 lat temu

Nieudolnosc działu promocji. PO co ten belkot. Od dawna się mówi że Bożek powinien wymienić kadrę Ale to jego sprawa

gość
2 lat temu

Z tego co pamiętam , umowa z wykonawcą opiewała na 61 baniek. Rzeszów miał dołożyć 42 bańki.Nie było zabezpieczone brakujące 19….Żeby nie wyszło to co z TBS. Samorząd nie może zaczynać inwestycji nie mając zapewnionego jej finansowania chyba….

flisak
2 lat temu
Reply to  gość

Tak właśnie wyjdzie przecież ta są te same ludziki ,te same mechanizmy POwskie , będą się 3 razy się topić ale ciągle włażą do tej samy wody.

Mar
2 lat temu
Reply to  gość

Pieniądze na obwodnicę w budżecie na 2019 rok (przynajmniej w pierwotnej wersji) są w kwocie 14 106 742,00, a w projekcie budżetu na 2020 są w kwocie 41 524 468,00
http://www.tarnobrzeg.eobip.pl/_gAllery/52/87/52879/Projekt_Uchwaly_Budzetowej_2020.pdf (strona 206).

Mar
2 lat temu

Pieniądze na obwodnicę w budżecie na 2019 rok (przynajmniej w pierwotnej wersji) są w kwocie ok. 14,1 mln-a, a w projekcie budżetu na 2020 są w kwocie ok. 41,5 mln-a (BIP Miasta Tarnobrzega > Menu > Budżet)

Pies z Woli
2 lat temu

Jestem spokojny, naczelniczka Trzeciakowa z Nowej Dęby, oznajmiła w tvp rzeszów, że będzie rozmawiać z… Zarządem Urzędu Marszałkowskiego. Fachura ???? Swoją drogą toną aż miło, do wywiadu nie wyszedł ani historyk, ani kitka, ani nawet rzecznik. Chętnych do firmowania porażek co raz mniej…

Kubutek
2 lat temu
Reply to  Pies z Woli

Nie wierzę. Dwa materiały w Tvp Rzeszów. Jeden o obwodnicy i żenujący występ naczelnika wydziału. Drugi o ubieraniu choinki przez przedszkolaków i tu już Dariusz mieszkaniec Krosna znalazł czas dla dziennikarza i oznajmił, że warto być razem. Priorytety…

Mar
2 lat temu

Dla przypomnienia tym, którzy nie przejrzeli jeszcze na oczy, albo udają, że wszystko jest ok:
https://www.youtube.com/channel/UCjFBXFo9GW05B8q0zsIYl6w

Paweł
2 lat temu

Trzeba zdać sobie sprawę kto pracuje w Urzędzie i jakie ma kompetencje….Przyjmowani są ludzie kompletnie mający pojęcia o inwestycjach….

Piotr
2 lat temu

A Pan z kitka bawi się naszym miastem Ludzie nie jego wybierali.

Sgh
2 lat temu

Kpina, tragedia, zamiast szybko działać oni mają czas na działanie. Czas ucieka a oni nie wiedzą co zrobić, ja wiem co zrobić w trybie natychmiastowym, nie czekając na rozstrzygnięcie sądu. Gorzej jak miasto ukrywa przed nami inne fakty, o których na ten czas nie mamy pojęcia i firmie zapłaci kary. Bo i tak może być, dlatego trzeba działać – jest sztab ludzi dobrze opłacanych niech podejmuje decyzje.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
37
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content