Dr Paradowska – klinika medycyny estetycznej, której możesz zaufać

Chcesz pozbyć się na dobre owłosienia z konkretnych miejsc Twojego ciała? Pragniesz odmłodzić skórę swojej twarzy? Te i wiele innych zabiegów oferuje Dr Paradowska – wyjątkowa klinika medycyny estetycznej, w której zadbamy o Twoje ciało. W naszej klinice przeprowadzane są między innymi takie zabiegi, jak:

1. Depilacja laserowa
2. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Depilacja laserowa

Masz już dość szybko odrastających włosków na Twoim ciele oraz nieprzyjemnych podrażnień w trakcie depilacji? Skończ z tym! W klinice medycyny estetycznej Dr Paradowska przeprowadzamy profesjonalną depilację laserową, która jest nie tylko zupełnie bezbolesna, ale także na trwałe usuwa zbędne owłosienie. Do tego celu wykorzystujemy najnowszy na rynku laser diodowy firmy Palomar VECTUS, który jest zdecydowanie najskuteczniejszym urządzeniem do przeprowadzania tego typu zabiegów. Poradzi sobie z każdym owłosieniem i to niezależnie od grubości oraz koloru włosków. Co ważne, bezpieczeństwo jego użycia zostało potwierdzone wydaniem certyfikatu przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA. Dzięki wbudowanemu czytnikowi poziomu melaniny o nazwie Skintel urządzenie dostosuje okno pracy do Twojej karnacji. Poradzi sobie nawet z pozbyciem nieestetycznych przebarwień. Warto dodać, że można zupełnie swobodnie dostosowywać powierzchnię jego pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić depilację praktycznej każdej części ciała. W przeciwieństwie do innych urządzeń, z Palomar VECTUS zabieg trwa zdecydowanie krócej! Więcej informacji na temat tej rewelacyjnej metody dowiesz się na stronie internetowej: https://drparadowska.pl/zabiegi/depilacja-laserowa-laser-diodowy-palomar-vectus/.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

W klinice medycyny estetycznej Dr Paradowska przywrócimy skórze Twojej twarzy, szyi oraz dłoni dawną młodość i blask. Czemu jesteśmy tego pewni? Ponieważ wykorzystujemy do tego celu jedną z najbardziej skutecznych metod na rynku – mezoterapię osoczem bogatopłytkowym. Na czym polega? Otóż wykorzystujemy do tego celu Twoją krew, która następnie zostaje odwirowana w taki sposób, aby uzyskać wyłącznie osocze i płytki krwi. To właśnie te składniki naszego płynu ustrojowego stanowią znakomite źródło do odnowy i regeneracji Twojej skóry. A, że przy tym jest całkowicie naturalne, stanowi produkt zupełnie bezpieczny w stosowaniu dla organizmu. Wytworzony materiał wstrzykiwany jest w okolice znieczulone odpowiednią maścią, które wymagają procesu rewitalizacji. Metoda ta okaże się także nieoceniona w redukcji wypadania włosów z głowy, eliminacji cieni i opuchnięć pod oczami, a także redukcji blizn. Więcej o tej wyjątkowej metodzie dowiesz się na stronie internetowej: https://drparadowska.pl/zabiegi/mezoterapia-osoczem-bogatoplytkowym/.

Dr Paradowska to klinika medycyny estetycznej to miejsce, któremu możesz zaufać. Posiadamy wysoko wykwalifikowane grono specjalistów, które posiada ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów odnowy estetycznej. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz skuteczność stosowanych przez nas metod. Skończ z nieskuteczną i bolesną depilacją oraz odejmij sobie wieku już teraz! Wejdź na naszą stronę internetową https://drparadowska.pl/ i skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!

artykuł sponsorowany
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content