Tarnobrzeg: Wspólnie ubrano choinkę

Na miejskiej choince rosnącej  na Placu Bartosza Głowackiego wiszą już ozdoby. Na zaproszenie prezydenta Dariusza Bożka do włączenia się w dekorowanie miejskiej choinki odpowiedziały m.in. maluszki ze żłobka nr 2, reprezentacje tarnobrzeskich przedszkoli, uczniowie „trójki”, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowych,  Domu dziennego Pobytu, Środowiskowego Domu Samopomocy, Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego.

Wydarzenie odbyło się w miniony czwartek.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
57 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kako
1 rok temu

I to jest wielki sukces Dariusza z Krosna, powód do dumy i samozadowolenia. Na miarę jego nieudolnej prezydentury. Można się uśmiechnąć i pstryknąć parę fotek. Jest super, jest super więc o co Wam chodzi?
Co tam obwodnica i inne problemy miasta?

Bozo
1 rok temu
Reply to  Kako
Mieszkaniec
1 rok temu

Bożek pokazał się wtedy kiedy była prasa
Byłam o godz 12 pusciutko
Farsa

mirek
1 rok temu

Dzisiaj rano sięgnąłem do lodówki po wędlinę, a tu ….?
Wyskoczył z niej Dariusz z Krosna.

Dario
1 rok temu
Reply to  mirek

oj to biduśnie masz w tej lodówce, a co poza wyskakującym Prezydentem można spotkać ?

Dodu
1 rok temu
Reply to  Dario

No bidniusio,bo chleba nie ma tylko same igrzyska. Dario dobrze, że pan ma pełną lodówkę, inni nie muszą.Chyba panu odpowiedź nie wyszła tym razem.

dodu
1 rok temu
Reply to  Dodu

pogadałeś z prezydentem – tumanie?

Zosia
1 rok temu

Bardzo fajna inicjatywa. Było nas bardzo dużo. Mieszkańcy nie zawiedli. Natomiast na tym portalu tradycyjna ekipa frustratow nie mających nic więcej do roboty oprócz hejtowania.

widz
1 rok temu
Reply to  Zosia

Ośmieszasz siebie i tego obywatela który potrafi tylko takie „akcje” jak z tą choinką – pajacowanie to się nazywa.

Zosia
1 rok temu
Reply to  widz

Ja to widzę inaczej. Buźka.

mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Zosia

Zosia Według Ciebie tłumy są jak jesteś Ty i prezydent Bożek

Dario
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

Istnieje coś w tym Twoim smutnym życiu cos w ogóle sprawia Ci radość ?

Fotograf alimenciarz pijak
1 rok temu
Reply to  Zosia

Zosiu istnieje , jak sie wywalisz i se ten glupi ryj rozwalisz

Rodzic
1 rok temu

Z dziećmi fotografować to się chce, a na żłobki to nie ma. W miejskim tylko miejsca dla „swoich”. Panie Bożek – wszyscy płacimy podatki – a nie wszyscy rodzice mają dostęp do miejskich żłobków. Niepubliczne żłobki ponad 700 zł za miesiąc! Ale kogo to obchodzi?
W centrum miasta ulice łata na łacie. Nieudolność!!! Rusz Pan swój Szanowny tyłek z tego stołka nie tylko do zdjęć, ale po pieniądze do Województwa!!!
Masz Pan wymówkę, że nie ma inwestycji bo nie ma środków, a nie ma środków bo? Bo słabo się ktoś stara? Inne miasta wokół kwitną, jest piękny wzrost gospodarczy – inni to wykorzystują i to wcale nie z PISu, bo są gospodarzami.
Wybrali Pana uczniowie którzy siedzą poza Tarnobrzegiem – pamiętam jaka była nagonka żeby na Pana głosować. To proszę teraz zaprosić tych mądrych i wykształconych, wręczymy im łopaty i będziemy kopać pod obwodnicę – taki los temu miastu zaserwowali.
Prowadzenie inwestycji nad Jeziorem to żal na poziomie zalewu w Koprzywnicy bez urazy dla tej gminy.
Te same uwagi tyczą się radnych, to nie hejt – to wołanie o litość dla mieszkańców i naszego miasta – nie niszczcie go i nie ośmieszajcie nas dłużej.

Anna
1 rok temu
Reply to  Rodzic

Ależ Ty zmieniasz kolego co chwile nicki, już nawet kosztem dzieci i wszystkich grup społecznych, przez ich pryzmat będziesz wyrzucał swoją frustrację.
Pytanie zasadnicze czy jestem sfrustrowanym urzednikiem, czy poporstu w ostatnich wyborach coś poszło nie tak?

a może…. byleś beneficjentem cudownych i błyszczących lat 2010 – 2014 🙂 🙂 🙂 ?

Mar
1 rok temu

Ludzie zaczynają się budzić z powyborczego letargu obietnic i „nowego”. Bardzo dobrze, bo to czas leci – już 1 rok.

Zosia
1 rok temu
Reply to  Mar

Mar, co innego opinia na temat działań, a co innego czepianie się osoby. Hejt jest atakiem na osobę. Wiem, że kulturowo dla niektórych nie jest to do zrozumienia. Co innego ocena działań, a co innego totalny atak. Powiedz szczerze.. To nie ma nic wspólnego z dobrem ogólnym, czy miasta. Chodzi o atak na osobę. Doskonale wiesz, że działania są podejmowane. Jest trudno, ale jest skutecznie. Powoli, bo nie da się inaczej, ale jest działanie. Nie chcesz tego widzieć. Trudno

Mar
1 rok temu
Reply to  Zosia

Tak uważasz? No to nie wiem na co czekasz, bo wedle Twojego rozumienia hejtu komentarz „Pilota helikoptera” stanowi hejt pod moim adresem. Dlaczego nie stanęłaś jeszcze w mojej obronie i nie zwróciłaś uwagi Pilotowi? 😉

Mar
1 rok temu
Reply to  Zosia

Zosiu, no i do tej pory nie zaprotestowałaś przeciwko hejtowi pod moim adresem w wykonaniu Pilota helikoptera. Wychodzi na to, że według ciebie nieprzychylne komentarze względem twoich bohaterów to hejt, ale nieprzychylne komentarze względem innych osób to już tylko opinie. Zatem skoro konsekwencja i równe traktowanie każdego są ci obce, to proszę: nie kompromituj się i nie pisz głupot opartych na podwójnych standardach.

Do Anny
1 rok temu

Chciałabym też tak zarabiać z kasy miejskiej

Zosia
1 rok temu
Reply to  Do Anny

To zarabiaj. Od kogo to zależy ile, zarabiasz? Czas wziąć odpowiedzialność za siebie, zdjąć pampersa i zabrać się do roboty. Potrafisz radzić innym, to zacznij od siebie. Ja nie zaglądam innym do kieszeni, tylko biorę Odpowiedzialnośc za siebie. I nie siedź codziennie na tym dennym portalu dla frustratow, to od razu Ci się poprawi.

wujek
1 rok temu
Reply to  Zosia

Zamilcz lepiej bo pogrążasz siebie i „tego” który jest tu oceniany bardzo żle a takimi argumentami przyspieszasz referendum, bo to chyba nieuniknione.

Zosia
1 rok temu
Reply to  wujek

Ależ masz argumenty.. Śmiech na sali.. Robaczku, weź się do pracy..

wujek
1 rok temu
Reply to  Zosia

bez wstydu ,bez zażenowania ,bez refleksji- władza się szybko kończy

Zosia
1 rok temu
Reply to  wujek

To źle oceniany jest przez kilka osób.. Zrób referendum.. No proszę cię zrób.. Wtedy się okaże, jak to jest z tym niezadowoleniem…Wyjdzie prawda o ekipie w okolicach 40 roku życia i jeden Pan starszy.. Hahaha..

Zosia
1 rok temu
Reply to  wujek

Wstydź się ty, bo najłatwiej kogoś obrażać nie pokazując twarzy.. Myślę, że się wstydzisz, bo piszesz kłamstwa. Nie stać cię na to, aby napisać publicznie i się podpisać..

żenada
1 rok temu
Reply to  Zosia

Nie rób z siebie głupa z tym publicznym podpisem

Mar
1 rok temu
Reply to  Zosia

No no, niezależnie od stopnia obłudy trzeba przyznać, że solidnie pracujesz na nagrodę w II półroczu 😉

Nauczyciel
1 rok temu
Reply to  Zosia

Zosia masz pełną rację w tym co piszesz. No niestety co do poniektórych argumenty nie dotrą. Niestety potwierdzają sie przypuszczenia użytkownika Anna że muszą to być osoby dla których postać Prezydenta jest jest postacią akceptowalną. Zapewnę ich bardzo boli że to nie ich kandydat wygrał wybory. Cóż pozostaje: uraczanie się sensacjami z portalu, anonimowy hejt i opluwanie byle za ale aby było – dla Zasady.

No cóż Zosia w swoim życiu za dużo nic nie zrobią bo to kosztuje wysiłku zmiany nawyków, a niedaj boże przestania czytania tego forum…
Jak żyć Panie premierze ???

żenada
1 rok temu
Reply to  Zosia

dlaczego nie zabrałeś dzieci ze szkoły i nie ubierałeś choinki na placu z „prezydentem który wygrał wybory”to po pierwsze a po drugie nauczycielu twoja argumentacja w obronie propagandowego występku prezydenta dyskwalifikuje cię z tego zawodu

Zosia
1 rok temu
Reply to  wujek

Do mar i żenada.. Przykro mi, ale nagród to ja raczej nie dostanę.. A szkoda.. Ale Was pozdrawiam serdecznie. Dobrze chyba zarabiacie na tym hejcie. Buźka

żenada
1 rok temu
Reply to  Zosia

nagroda ? jak ty nawet nie wiesz co to hejt

Zosia
1 rok temu
Reply to  Zosia

Może frustraci posłuchajcie wywiadu z Bozkiem na tvl, to coś więcej do was dotrze, bo na tym portalu dostępu do rzetelnej informacji brak. Ponadto o nagrodzie to moja odp na wasze sugestie. Nie wiesz już sam co piszesz. No tak bywa.. A hejt to jest obrażanie, pisanie i mówienie po to, aby komuś zaszkodzić. Definicje poczytajcie..

kuku
1 rok temu
Reply to  Zosia

„Definicje poczytajcie”.” obrażanie, pisanie i mówienie po to, aby komuś zaszkodzić ” ha ha ha powiedz że nie wiesz tak będzie prawdziwie, chociaż raz, spróbuj

Mar
1 rok temu
Reply to  Zosia

Zosiu, przecież w ostatnim wywiadzie dla TVL Pan Prezydent zaraz na początku zaakceptował to, że jest oceniany – sprawdź sobie. Czyli skoro Twój guru sam nie problemu z tym, żeby go oceniać, to ty też nie miej 😉

Co do hejtu, czy ja piszę cokolwiek o ubiorze Pana Prezydenta, o tym w jakich sklepach robi zakupy itp., nie mówiąc już o jego rodzinie? To byłby hejt, ale ocena jego działań jako prezydenta to rzecz normalna i potrzebna, żeby nie czuł się zbyt beztrosko na urzędzie.

Podsumowując możesz piać peany na cześć Pana Prezydenta, ale proszę, zachowaj choć minimum obiektywizmu i logiki.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Zosia

Szanowna Pani Zosiu – skąd takie zaangażowanie w obronie Bożka
czyżby Pani była w komitecie wyborczym tego gościa a skoro tak go broni to może jakiś przykład sukcesu (taki prawdziwy) a nie robiony dla lansu.
Tłumów tam nie ma – przyszli wybrańcy i spędzono trochę dzieciaków pod opieką nauczycieli – czy kilkanaście czy też kilkadziesiąt osób z Tarnobrzega biorących udział można uznać za SUKCES BOŻKA – absolutnie nie, raczej za kolejna porażkę swoich głupawych pomysłów.
Ciekawe czy ci nauczyciele będą przy najbliższej okazji wyróżnieni przez Bożka a i czy ktoś dostanie premie (za tzw. wyjątkowe zaangażowanie).

Ptys
1 rok temu

Nie ma chłop kiedy pracować bo ciągle musi grymasy do zdjęć na imprezach robić ????

tymo
1 rok temu
Reply to  Ptys

Może i komuś sprawia przyjemność bieganie po imprezach, ale wierzę, że może to być nawet męczące i uciążliwe. Szkoda jednak, że niektórym tu piszącym trudno pojąć, że to też jest praca prezydenta, nawet w dni teoretycznie wolne od pracy. Ci, co go zapraszają oczekują, że będzie. Dlatego zanim ocenicie chodzenie po tak zwanych imprezach pomyślcie i może zaapelujcie do organizatorów imprezek, żeby prezydenta nie zapraszali, a z pewnością wyświadczycie mu przysługę i nie będzie narażony na waszą głupią głupią krytykę.

Pilot helikoptera
1 rok temu

Ja to myslę ze użytkownik Mar to tak jak wspomniał przedmówca chyba beneficjent lat 2010 – 2014 🙂 🙂 🙂

takt
1 rok temu

do treści się odnosi nie do wyimaginowanych osób – bo to takie małe, prostackie zachowanie

Mar
1 rok temu

Ty i tobie podobni i tak mi nie uwierzą, ale dla waszej informacji nie jestem związany z żadną grupą, która rozdawała kiedykolwiek karty w mieście. Pieniędzy za pisanie komentarzy też nie biorę, szczerze, to nie wiem jak miałbym to robić, skoro piszę jako osoba prywatna na czyimś portalu. Piszę to co piszę, bo oprócz troski o własnę dvpę jest coś takiego jak interes społeczny, dobro miasta. Dla was widocznie są to rzeczy obce, ale każdy wierzy w co chce – w koryto też można wierzyć.

Zygmunt Prawdomówny
1 rok temu

żenada ta „”choinka””
– jakie miasto – taka i choinka
\

tymo
1 rok temu

Pretensje do poprzednika, bo to on kazała wkopać takie badziewie. Proszę odświeżyć pamięć.Wtedy była piękna?

Zygmunt Prawdomówny
1 rok temu

kiedy referendum
W KWESTII ODWOŁANIA NIEUDACZNIKA??

Zosia
1 rok temu

Świetny pomysł,Dopiero będzie kłopot. Hejtowaliscie zanim wygrał wybory. Super. Po referendum dopiero mielibyście problem. Róbcie. Już długopis trzymam w rękach.

o co c'mon
1 rok temu

Definicja słowa 'Bożek’ ze słownika:

Określenie nazewnicze zwyczajowo stosowane do:

1. istot lub wizerunków przedstawiających idoli będących przedmiotem kultu
religijnego
2. mniej ważnego bóstwa w panteonie
3. określenia nowożytnego idola, celebryty *

*niepotrzebne skreślić

I mały quiz.
Które z w/w określeń najlepiej opisuje miłościwie nam panującego???
Zachęcam do głosowania!

Zosia
1 rok temu
Reply to  o co c'mon

Quiz. Podaj definicje pampersa. To około 40letni nieudacznik i nierob. Wszystkiego oczekuje od innych, nie bierze odpowiedzialności za siebie. Wiecznie niezadowolony. Buźka

rozsądek
1 rok temu
Reply to  o co c'mon

po co? w jakim celu? przecież to głupia błazenada

Zosia
1 rok temu
Reply to  rozsądek

Dokładnie tak. Jest to bez sensu. To co ja napisałam też. Nie powinno się schodzić z ę swojego poziomu. Tak sobie też myślę, że zrobiono coś fajnego. Próbowano połączyć ludzi we wspólnym działaniu. Łączyć, nie dzielić, a to co tu się odbywa jest poniżej wszelkich poziomów. Powiem tak. To bardzo nie ok, kiedy się używa czyjegoś nazwiska, aby kogoś osmieszyć. Jest to tandeta.. Dałam się ponieść z tymi pampersami. Przepraszam.. Masz rację „rozsądku”.. To było bez klasy i bez sensu..

popular
1 rok temu
Reply to  Zosia

Jakie wspólne działanie zgonił „maluszki ze żłobka nr 2, reprezentacje tarnobrzeskich przedszkoli, uczniowie „trójki”, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowych, Domu dziennego Pobytu, Środowiskowego Domu Samopomocy, Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego”.w sumie ~20 ludzi i odstawił szopkę przed mediami.Komusza propaganda nie wspólne działanie, hańba.

obywatel
1 rok temu
Reply to  popular

Czego się nie robi dla poklasku a przy okazji wyszło prawdziwe oblicze Bożka
– spędzić wszystkich którzy wykonają polecenie kolegi (nauczyciele) oraz namówić (wezwać jak PZPR na czyny społeczne) wszystkich z podległych mu instytucji (szkoły, przedszkola) no i tak wyszła mentalność nauczycieli którzy spędzali dzieci na czerwony plac – dla lansu , aby apel nie okazał się klapą
A TAK NAPRAWDĘ GDZIE MIESZAŃCY MAJĄ GŁUPAWE APELE PREZYDENTO.
Niech się chłop weźmie do roboty a nie jak błazen lata od zdjęcia do zdjęcia.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Zosia

Wolność słowa i myśli – dla kogo fajnego to fajne,
dla kogo głupawe to głupawe – ale niech Pani nie wmawia wszystkim że to jest fajne – tak Pani zachowuje się jakby była Pani członkiem PZPR i wszyscy mają myśleć tak jak członek PZPR – dzieciństwo Pani ma już za sobą i czas zapomnieć
o nim.

mieszkaniec z TSM
1 rok temu

Pani Zosia odsyła nas do wywiadu z prezydentem Bożkiem w tvl. Do tej rzetelnej telewizji, która za swój rzetelny przekaz informacyjny zgarnia odmiasta 9 000zł miesięcznie?. Za Kiełba dostawała 10 tys ale prezydent Bożek tupnął nóżką na sesji RM i powiedział że to za dużo i dał im 9 😀 Tygodnik Nadwiślański dostaje zapewne też ok 100 000zł rocznie. Kolejne lokalne niezależne media. Tam też dowiemy się prawdy? W Leliwie i Echu Dnia mężowie dziennikarek pracują na wysokich stołkach w UM. Cała prawda całą dobę? Pani Zosia uważa, że tak powinno być? Największe głowy gadają że mając media w garści można robić wszystko. Dlatego PiS zawłaszczył TVP i Polskie Radio. Dziękujmy że ktoś w tym mieście zadaje nie uzgadniane pytania władzy bo inaczej nic mieszkańcy by nie wiedzieli. Zastanówcie się dlaczego Bożek nie zorganizował konferencji prasowej i nie wyjaśni całej sprawy z obwodnicą. Czego się boi? Chba że uważa iż to mało ważna sprawa dla opinii publicznej

obywatel
1 rok temu

Propagandę w mediach wymyślili bolszewicy i dobrze wiedzieli czemu ma służyć (praniu mózgów) – teraz za kasiorę to samo mamy w lokalnych mediach (niby niezależnych jedyny szkopuł w tym że są niezależne za kasiorę dawaną z publicznych pieniędzy w celu zapewnienia sobie lansu a że mamy do czynienia
z ludźmi z tzw Partii Oszustów którzy jako pierwsi zrobili skok na media
w najlepszym bolszewickim stylu – wiedzą jak to się robi i co należy zrobić
, to tak jak ze słynną gazetą kiedy dostawało hojnie kasiorę z publicznych pieniędzy ( przez swoich na urzędach) to było dobrze a jak państwowe instytucje przestał dawać to trzeba było zwolnić tzw. niezależnych dziennikarzy a ci wszyscy obarczali za wszystko nowo wybrany rząd.
Takie właśnie mamy media w Tarnobrzegu – takie niezależne,
takich mamy dziennikarzy – takich niezależnych.
Zresztą jeden z poprzedników (chyba Mastalerz) promował jedynie słuszną telewizje za swojej kadencji przy pomocy kasiory także ze SM Siarkowiec (gdzie zasiadał były członek egzekutywy PZPR – ten co sztandar PZPR wyprowadzał).
Miasto w którym ludzie okradają ludzi – nawet z prawdy.
i promował się w niej za publiczną kasiorę

...
1 rok temu

Odwalcie się od Dariusza mieszkańca Krosna!

HEH
1 rok temu

Ten patyk choinką nazywać? z roku na rok coraz bidniejsza …

łoś
1 rok temu
Reply to  HEH

No bo ekolodzy „dbają” tylko o te drzewa w lesie i na cmentarzach

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
57
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content