Tarnobrzeg: Nie będzie wody

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o.o. uprzejmie informuje, że z uwagi na  konieczność  wykonania niezbędnych przełączeń instalacji nowej pompowni wody uzdatnionej na Stacji Uzdatniania Wody  w Jeziórku, wykonanej w ramach realizowanego unijnego projektu gospodarki wodno-ściekowej – Etap II,  od godziny 1.00 do godziny 5.00 rano w dniu 12 grudnia br. ( czwartek ) nastąpi całkowita przerwa w dostawie wody dla wszystkich odbiorców na terenie miasta.

Ewentualne pilne potrzeby dowozu wody dla potrzeb sanitarnych należy zgłaszać telefonicznie na numer telefonu pogotowia wodociągowego  15 823 21 10.
Za powstałe utrudnienia serdecznie naszych odbiorców przepraszamy.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maruda
1 rok temu

Czy w tym roku Pan Wiceprezydent Pluta będzie promował karpia? Fajna akcja… karp za żart… A jak braknie wody…?
Nie cierpię karpi
https://echodnia.eu/podkarpackie/posel-pluta-z-tarnobrzega-promuje-karpie-i-zaprasza-do-udzialu-w-konkursie/ar/8099249

ponformowany
1 rok temu

Na razie to Pan Pluta szuka dobrego prawnika do urzędu bo dotychczasowi przez niego wybrani nie gwarantują mu miękkiego lądowania w sprawie obwodnicy.

Mar
1 rok temu
Reply to  ponformowany

Ogrom niekompetencji aż przeraża. Miasto już winno pozyskać ze 150 milionów na inwestycje. Proszę zobaczyć jak pięknie rozwija sie Stalowa Wola i Mielec a o Sanddomierzu to już nie wspomnę. Inwestycję jedna z a drugą a u Nas ?

ROMAN
1 rok temu
Reply to  Mar

Tak jest. A u nas poniżej wierzgające truchło alimenciarza, które nie może znieść że NW24 jako jedyne nie je im z ręki. Idziecie na dno pajace i zapewniam, że będzie bolało.

S
1 rok temu

najblizszy oddzial w twoim przypadku jast w Nowej Dębie,lub Sandomierzu,skontaktuj sie z lekarzami,a napewno ci coś pomogą,choć nadzieji niema.mozesz sprubować też w Jarosławiu lub Morawicy

Konon
1 rok temu

Powoli trzeba się oswajać, że w tym mieście nie będzie niczego.

orzeł
1 rok temu

wali teraz woda chlorem jak na basenie, sprawdźcie, do letnich basenów nie trzeba dodawać już nic. także cena wody okej bo na chemii się zaoszczędzi sporo

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content