Tarnobrzeg, Sandomierz: W grudniu charytatywne granie dla Mai i Eryka

Dwie historie, dwa życia i jeden cel – sięgnąć po zdrowie i marzenia u boku tych, którzy kochają. W tym roku jesteśmy i gramy dla dwojga bohaterów i im poświęcamy widowisko artystyczne – „Niepokonani Maja i Eryk”. Wzorem roku ubiegłego łączymy dwa samorządy, miasta i ich mieszkańców – Tarnobrzeg i Sandomierz.

Koncerty na rzecz Mai, 2,5-letniej dziewczynki zmagającej się z białaczką limfoblastyczną oraz piętnastoletniego Eryka, który choruje na nowotwór kości, odbędą się 27 i 28 grudnia br. w Tarnobrzeskim Domu Kultury i Hali sportowej ul. Cieśli 2 w Sandomierzu o godzinie 18:00.

Maja i Eryk to tarnobrzeżanie, ale dla Tarnobrzega i Sandomierza nie ma barier. Tym bardziej nie ma ich dla Prezydenta Dariusza Bożka oraz Burmistrza Marcina Marca. To właśnie oni dają ogromne wsparcie! Pomagają wzorowo, a idą z nimi ludzie o ogromnych sercach i jeszcze większych pokładach dobroci! Tak samo jest ze starostwami Tarnobrzega i Sandomierza!

W ubiegłym roku dzięki koncertom „Julka zatańczy” zmieniliśmy za Waszą sprawą życie Julii Skurskiej z Sandomierza. Dziewczynka pojechała z rodzicami do Dallas, przeszła niesamowicie skomplikowaną, poważną i nowatorską operację twarzoczaszki. Zaistniał mały cud…

Powtarzamy zatem uruchomioną machinę dobroci na trasie Tarnobrzeg – Sandomierz. Przystankiem staną się widowiska jednoczące ludzi, którzy tak pięknie pomagają, wykazując wrażliwość na tych najmniejszych, cierpiących po cichu, ale też radujących się, że tylu nas z Nimi – tancerzy, wokalistów, twórców, darczyńców dzielących się dla nich swymi talentami i dobrocią.

Koncerty w czasie nieprzypadkowym, bo tuż po Bożym Narodzeniu, będą wyrazem podziękowania dla tych, którzy niekiedy z ukrycia, w skromności z głębi serducha pomagają. Tworzymy dla Was i dla nich. Bądźcie z Niepokonanymi – Mają i Erykiem. Do zobaczenia!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ROMAN
1 rok temu

I to jest jedyna współpraca Tarnobrzega z Sandomierzem po roku prezydentury Dariusza mieszkańca Krosna. Bo do biznesów Sandomierz ma innych, bardziej kumatych partnerów https://echodnia.eu/swietokrzyskie/w-sandomierzu-przedstawiciele-szesciu-samorzadow-zawarli-pakt-chca-razem-ubiegac-sie-o-pieniadze-unijne-zdjecia/ar/c1-14636299

Tom
1 rok temu

Rozumiem że w obliczu krzywdy i choroby dzieci musi być zawsze bzdurny komentarz. Żenada

Anna
1 rok temu

Wstyd Romanie. Tak to jest jak sìe nie ma w życiu zmartwień i się nie rozumie tragedii chorych dzieći.

Kubutek
1 rok temu

Nie ma się co spinać drogie panie. Dobroczynność sama w sobie nie jest zła, pod warunkiem że nie jest finasowana ze środków ubogiej wioski Tarnobrzeg. Rzecz w tym, że taki koncert to dla burmistrza Sandomierza dodatek do obowiązków. Natomiast dla naszego celebryty to szczyt aktywności w mijającym roku (nie licząc oczywiście kolacji w Gustum).

Grażyna z ocic
1 rok temu

Droga redakcjo czy będzię dostępna informacja ile to kosztuję ?????????????????????????????????????????????

Jako redakcja jesteście bardzo rzetelni za każdym razem. Zawsze podajecie pełen informacje i nie boicię sie trudnych pytań. My z sąsiadami bardzo często czytami Wasz portal bo tutaj można usłyszeć słowa prawdy.
Ja myślę wraz z mężem Ryszardem że brak informacji o kosztach to tylko przeoczenie.

Mar
1 rok temu

Jest sporo zaangażowanych podmiotów, są cegiełki, a artyści wystąpią raczej pro bono, więc akurat w tym przypadku koszty powinny być niewielkie i powinien zostać zrealizowany szczytny cel, jakim jest znaczące wsparcie dla Mai i Eryka.

Bogusław Lubański
1 rok temu

Szanowna Pani,
Jako współorganizator tych koncertów pragnę poinformować, że wszelkie koszty pokrywane są z dobrowolnej pomocy osób prywatnych, firm i instytucji. Ponadto informuję, że koszty urzędu miasta Tarnobrzega to wynajęcie nam sali TDK (z dyrektorem TDK termin ustaliłem tak, by nie kolidował z działalnością kina). Mogę więc śmiało stwierdzić, że Miasto Tarnobrzeg nie ponosi żadnych kosztów związanych z naszą działalnością.
Czy satysfakcjonuje Panią ta odpowiedź? W razie dalszych pytań jestem dyspozycyjny, kontakt przez Facebook

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content