Nasze kalendarze na 2020 rok już w sprzedaży! Efektowne zdjęcia Tarnobrzega z „lotu ptaka”

Podobnie jak w ubiegłych latach, taki i tym razem proponujemy Państwu autorski kalendarz, z efektownymi zdjęciami Tarnobrzega z lotu ptaka, autorstwa Piotra Morawskiego.

– Kalendarz zawiera 12 zdjęć Tarnobrzega nie publikowanych we wcześniejszych edycjach  naszych kalendarzy – wyjaśnia autor. – Wszystkie zdjęcia wykonane zostały w 2019 roku, w różnych porach roku i dnia – dodaje.

Kalendarze są ścienne, 13 – stronicowe, formatu A3, poziome, satynowy papier 160 g/m2. Każdy może go kupić w cenie 25 zł za sztukę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: 605 – 190 – 162.

MASZ FIRMĘ A NIE MASZ SWOJEGO KALENDARZA?

Jeśli chcieliby Państwo stworzyć własny kalendarz dla siebie lub firmy i umieścić zdjęcia z bogatego portfolio autora (kilkaset zdjęć z drona Tarnobrzega i okolic wykonanych we wszystkich porach roku, zdjęcia przyrody), zachęcamy do kontaktu z autorem. Część zdjęć można zobaczyć na stronie www.morawskipiotr.pl. Na kartach kalendarza może naleźć się dowolny logotyp firmy, organizacji, opis działalności firmy lub instytucji itp. taki kalendarz wyceniamy indywidualnie, informacje pod numerem telefonu 605 190 162.

KALENDARZE NA CELE CHARYTATYWNE

Organizacjom, stowarzyszeniom lub osobom prywatnym organizującym akcje charytatywne, chętnie przekażemy kilka kalendarzy na ewentualną akcję. Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem telefonicznym 605-190-162.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Macko
3 lat temu

Fotki jak zawsze na najwyższym poziomie, jednak proponuję za rok stworzyć kalendarz z modelkami. Z pewnością Piotrowi udałoby się znaleźć 12 chętnych dziewcząt z Tarnobrzega i okolic. Nie uważam, że mieszkają tu same garbusy i skuleńce, jak twierdzą niektórzy. Taki pomysł podrzucam.

Ptys
3 lat temu

Macko a może kalendarz z chłopakami z tbg Rzuc picie piwa Pracuj nad czteropakiem z kumplami z pod bloku i będzie hit

Macko
3 lat temu
Reply to  Ptys

🙂

znajomy
3 lat temu

Tak pięknego kalendarza Tarnobrzeg jeszcze nie miał. Świetna robota Piotrze. Takie kalendarze powinno miasto wydawać i się nimi chwalić w całym kraju i to byłaby prawdziwa, niedroga promocja miasta. Niestety ale ta rządząca ekipa nie weźmie od Ciebie zdjęć bo patrzysz im na ręce i zadajesz pytania. Oni wolą karmić pieniędzmi podatników swoich fotografów.

Do Pana Piotra Morawskiego
3 lat temu

Robi Pan to co najlepsze dla miasta
Patrzy Pan władzy na ręce i żąda odpowiedzi nawet na trudne pytania Robi Pan piękne zdjęcia.
Tylko władza się obraża zamiast wyciągać wnioski.
Kalendarz piękny momentami człowiek nie wierzy że żyje w takim uroczym mieście

Zuzia
3 lat temu

A to że władza się obraża to widać po Dzienniku Tarnobrzeskim redagowany przez Pytanie no właśnie przez kogo z imienia i nazwiska?

Mar
3 lat temu

Fajnie to wygląda. Jedynie w przypadku dni, w które jest jakieś święto, tekst obrócony o 90 stopni umieszczony nad numerem dnia mógłby składać się z dwóch wierszy: górnego z nazwą święta i dolnego z imionami osób obchodzących imieniny.

stały czytelnik
3 lat temu

I tak nic nie przebije legendarnych zdjęć nadwornego Andrzeja(2500zł miesięcznie w UM) fotografa-przyjaciela dwóch prezydentów. Widzieliśmy próbkę jego możliwości podczas zaproszenia prezydenta Kiełba do wyboru 12 jego zdjęć do kalendarza miejskiego na 2018 rok. Po zmasowanym „hejcie” Kiełb wycofał się ze swojego pomysłu. Szkoda, że Darek mieszkaniec Krosna nie zaproponował tych zdjęć do kalendarza miejskiego na 2020 rok. Byłby to adekwatny obraz obecnego stanu miasta. Deprecha murowana. Dla przypomnienia o czym mowa: http://nadwisla24.pl/2017/11/08/tarnobrzeg-miasto-zaprasza-do-wyboru-zdjec-do-kalendarza-zobacz-propozycje/

uuu
3 lat temu

Ale Cię boly Ale Cię boly..

ziom
3 lat temu

przyjdą wybory władza nabierze pokory, na razie bawią się i napycha swoim kieszenie a ludzie na mieście bardzo narzekają. Nie ma czemu dziwić się że na tym forum tyle narzekań.

Mar
3 lat temu
Reply to  ziom

Dokładnie. I będą takie opowieści, jak na tych filmach
https://www.youtube.com/channel/UCjFBXFo9GW05B8q0zsIYl6w

Janusz
3 lat temu

Kalendarz jak kalendarz – nic szczególnego.
Wolałbym format B2 (planszowy) taki jak mają inne polskie miasta które to rozdają takie kalendarze mieszkańcom,gościom i delegacjom na pamiątkę.
Kiedyś Tarnobrzeg miał takie duże kalendarze ale nie na sprzedaż tylko rozdawali je sponsorom, znajomym i pociotkom w urzędach.

Ryszard z ocic
3 lat temu

Panie Redaktorze ten kalendarz jak i zdjęcia są po prostu przepiękne, nie możemy się napatrzeć wraz z żoną Grażyną.

Kasia
3 lat temu

Ja chetnie znow taki kupie,choc faktycznie przydalby mi sie jeszcze drugi mniejszy biurkowy…to moze dodatkowa opcja za rok? 😉

owen
3 lat temu

Zdjęcia przepiękne, na pewno kupię bo rzeczywiście jak Ktoś wyżej napisał, trudno uwierzyć, że Tarnobrzeg jest taki ładny!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
15
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content