Sylwester 2019/2020 w Sandomierzu

Sandomierskie Centrum Kultury oraz Urząd Miejski w Sandomierzu serdecznie zapraszają do wspólnego Powitania Nowego Roku, które odbędzie się w sylwestrową noc z 31.12.2019 r. na 01.01.2020 r. na Rynku Starego Miasta w Sandomierzu.

W programie wydarzenia:
START godz. 22.00

Powitanie Nowego Roku rozpoczniemy żywiołowym koncertem projektu muzycznego pn. Diana Ciecierska & Projectband – w repertuarze najpopularniejszych przebojów muzycznych, następnie tuż przed północą życzenia noworoczne Marcina Marca Burmistrza Sandomierza, o północy pokaz fajerwerków aby hucznie powitać 2020 r., tuż po zapraszamy na ognisty korowód w rytmie poloneza – wspólny tradycyjny taniec z pochodniami wokół Ratusza, który poprowadzi Chorągiew Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej. A po północy znów czeka nas zabawa przy tanecznych hitach, która potrwa do godziny 02.00.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!

***

Diana Ciecierska – to pochodząca z Tarnobrzega 25-letnia piosenkarka. Od najmłodszych lat związana jest z Tarnobrzeskim Domem Kultury, gdzie stawiała pierwsze kroki na scenie. Laureatka wielu prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali wokalnych. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się kulturą Stanów Zjednoczonych, językiem angielskim, malarstwem oraz psychologią, ale całe jej serce należy do muzyki. Półfinalistka IX edycji muzycznego show „The Voice of Poland” oraz programu rozrywkowego „Mam Talent’. Diana Ciecierska świetnie odnajduje się w bluesie, soulu, jazzie i rocku. Śpiewa również w zespole Semafor.

Projectband to 5–cio osobowy nowoczesny zespół muzyczny z okolic Sandomierza, którego głównym atutem są koncertowe wykonania największych przebojów muzycznych.

Skład zespołu tworzą:
Klaudia – wokal
Wojtek – instrumenty klawiszowe/wokal
Mariusz – gitara bas
Szymon – gitara

info: SCK

Pożyczki na 100% przyznawalności w Sandomierzu – gdzie takie znaleźć?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content