Tarnobrzeg: Miejska Wigilia dla osób najbardziej potrzebujących (fotoreportaż)

Zgodnie z kilkuletnią tradycją w Tarnobrzegu odbyła się dzisiaj Miejska Wigilia. Spotkanie zorganizowane w hali MOSiR skierowane było przede wszystkim do osób najbardziej potrzebujących pomocy.

Zanim na stoły trafiły wigilijne potrawy, harcerze przekazali betlejemskie światełko przedstawicielom kościoła i samorządu tarnobrzeskiego.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pies z Woli
1 rok temu

Zaraz, zaraz. Bóstwo śmiertelnie poważne, bez uśmiechów, pajacowania? Przecież sam ciągle namawia, że świętować trzeba radośnie. Czyżby już nawet do imprez się nie nadawał? Darek zawsze możesz na własną prośbę, nawet nikt nie zauważy.

A tak przy okazji, to czy eminencja ma świadomość, że fotki cyka jej na zlecenie Dariusza mieszkańca Krosna, skazany alimenciarz?

Wayne
1 rok temu
Reply to  Pies z Woli

Nie obrażaj alimenciarzy ????ten to zwykła menda i pasożyt , kiedyś robił zdjęcia do ogniem i mieczem co się stało , że teraz pyka fotki celebrytom na prowincji ?? …

yy
1 rok temu

wicek się podobno odstrzelił w golf i go nie wpuścili

lupa
1 rok temu

No widzę je „te potrzeby” im wyciekają z każdej kieszeni ,z każdego zakamarka. Eminencjom i proboszczom , prezydentom,radnym i urzędnikom potrzeby bycia na wigilii dla biednych nikt nie zaspokoi – nawet gaże z U.M .

żenada
1 rok temu

Nic tylko się cieszyć . Choinka na rynku wygląda jak straszydło. To już brakło na łańcuchy i światełka. A przecież urzędnicy zwrócili pieniądze wydane na komornika . Chyba ,ze nie zwrócili a to już sprawa wiarygodności władzy.

ala
1 rok temu

JA SIE PYTAM KTO WPADL NA GENIALNY POMYSL I GROZDI GLOWNA ULICE TEJ MIESCINY DREWNIANYMI PALIKAMI I PLANDEKAMI??????????????????? WSTYD TU MIESZKAC !!! POMYSL Z ZOLTYMI BALUSTRADAMI BYL KOMICZNY TROCHE JAK Z ZAKLADU PSYCHIATRYCZNEGO A TERAZ JESZCZE PLOTY Z PLANDEKI NIEZLY UBAW MUSZA MIEC PRZEJEZDZAJACY PRZEZ TE MIESCINE KTO WIE MOZE W TV TO POKAZA

slawek
1 rok temu

To są osłony do ochrony nowo posadzonych roślin jak domniemam. Tanie nie były – trzeba chronic. Podczas zimy, na kilka metrów od krawezników nawet, powstaje warstwa bardzo zanieczyszczonego śniegu i takiej breji..

Mar
1 rok temu
Reply to  slawek

No ale zwolennicy zalesiania tarnobrzeskich ulic pisali, że te rośliny przetrzymają wszystko. Widać ktoś ściemniał albo mu się coś pomyliło.

Ewa
1 rok temu

Premia temu kto wymyślił taka ozdobę miasta Może by na tych plandekach światełka choinkowe i bombki zawiesić Mieszkańcy tbg Zbieramy się i zawiesmy na plandeka ozdoby na święta! !!!

Gosc
1 rok temu

Z roku na rok przybywa osob samotnynych i potrzebujacych,i tu niestety niema sie z czego cieszyc .Wigilia chwalebny czyn ,ale trzeba sie zastanowic jak pomoc tym ludziom na co dzień

Mar
1 rok temu
Reply to  Gosc

Otóż to, trzeba wypracować rozwiązania systemowe, a nie przeprowadzać doraźne wydarzenia. Na mój rozum – choć nie jestem tak światły, jak kadry magistratu – wysiłki powinny być skierowane na domy dziennego pobytu, uniwersytety 3 wieku itp. I tam ludzie powinni mieć spotkania opłatkowe itp., w swoim gronie i bez publiki ani lokalnej plejady.

Kako
1 rok temu

Więcej zaproszonych gości, harcerzy itd. niż osób starszych i samotnych.
Ale ja tam byłem miód i wino piłem.
Dariusz mieszkaniec Krosna

Slavu
1 rok temu

Ja jestem rozczarowany, przyjechałem aż z Mokrzyszowa nażreć się żuru, a tu nic! Nawet piwa tarnobrzeskiego nie podali, a podobno ważą gdzieś jak mówił prezydent!

Kur Miejski
1 rok temu

’Batmany’ do natychmiastowego odchudzania, zamiast do darmowego żarła!

Chytra baba
1 rok temu

W Stalowej wigilia na rynku dla wszystkich Do tego kiermasz świąteczny, żywa szobka, okierstra, muzyka na żywo, lodowisko dla dzieci, nawet grzaniec był itp. Do tego był jakiś poseł ktoś z Rzeszowa. A u nas księża, Pan z Krosna i biedni ludzie.

felek
1 rok temu
Reply to  Chytra baba

Było jechać do Stalowej !!!

art
1 rok temu
Reply to  Chytra baba

Co to jest szobka i okiestra?

Mania
1 rok temu

Najbardziej nienawistny portal w Tarnobrzegu. Tuż po wigilli I co z tym związane tuż po opłatku. Brawo Wy

Manka
1 rok temu
Reply to  Mania

Nie uzalaj się nad sobą To nie wina portalu tylko zachowań naszej cudownej władzy. Nigdy tak nie było aby władza była tak daleko od ludzi. Pozorne działania brak kreatywności i te klamstwa
Kiedy wreszcie będzie uchwała o parkowaniu
Wszystko z opóźnieniem
Do ilu wpadek prawnych można czuć się bezpiecznie
To jest poziom. To jest rządzenie w interesie miasta skoro milion wyrzucony w błoto nikogo nie interesuje.
To co ludzie przy wigilii maja chwalić władze skoro władza nie lubi mieszkańców.
Dobrej Nocy Maniu

heniek
1 rok temu
Reply to  Manka

no tak tak portal jest cudowny i nieskazitelny. Wzór etyki oraz pluralizmu.
Redakcja powinna dostać nagrodę !!!

Mar
1 rok temu
Reply to  Mania

Jest przymus czytania NW24? Nie ma, więc jeżeli kogoś boli to, co tu napisane, to niech nie czyta. Natomiast jeżeli ktoś chce wprowadzać cenzurę, to przypomnę, że epoka PRL minęła.

Wayne
1 rok temu

A bez tych wszystkich prominentów , tarnobrzeskiej celebrytów i kościelnych wieprzów by się nie dało ?? A nie przepraszam to jest tzw. Charytatywny bal na rzecz głodujących

od hejtu mam oczy czerwone
1 rok temu

Niech żyję HEJT !!!!

art
1 rok temu

Niektórzy powinni przemyśleć swoje wypociny. Skąd wiecie , co Was czeka w przyszłości, tej bliższej i dalszej? Obyście mieli możliwość przebywania chociażby na Takiej Wigilii jak ta w Tarnobrzegu. I nie obrażajcie Ludzi, którzy na tej Wigilii byli, czy to z ramienia Miasta czy Kościoła. Proponuje poszukać filmów z Wigilii z udziałem Księdza Prałata Michała Józefczyka. Na nich widać miłość i szacunek do bliźniego swego. Życzę Wszystkim Spokojnych Świąt.

tra
1 rok temu
Reply to  art

To ty przemyśl swoje uwagi i rozpoznaj temat w okolicznych miastach. Tam nie ma tabunów urzędników ,księży i nikt nie wciąga w każdą miejską imprezę młodzieży ze szkół .Dzieci mają się uczyć nie a towarzyszyć prezydentowi w miejskich imprezach.

art
1 rok temu
Reply to  tra

Czy młodzieży ze szkół jak napisałeś/aś Twoim zdaniem nie należy uczyć pomagania i szacunku dla ludzi samotnych, ubogich, starszych? Może to ta Młodzież sama z siebie chce uczestniczyć w takich spotkaniach?

Zosia
1 rok temu
Reply to  art

Dokładnie jak pisze art

minus
1 rok temu
Reply to  art

Szacunku i pomagania komu? Urząd miasta i p.prezeydent nie poradzi sobie bez dzieci zorganizować wigilję? Takie akcje z dzieci organizowali komuniści , dzieci mają się uczyć w szkole a podatnicy płacą bardzo duże kwoty na oświatę

art
1 rok temu
Reply to  minus

Mylisz się….. . Takie akcje są organizowane od serca dla bliźnich. Nie widzę w tym niczego złego. Ty jak widzę masz inne zdanie. Zdrowych Świąt Życzę.

minus
1 rok temu
Reply to  art

Mylisz się ty … takie są organizowane przez U.M z pieniędzy podatników

Zosia
1 rok temu
Reply to  tra

Mylisz się i nie znasz na wychowaniu. To jest właśnie edukacja, a ty denny hejterow w

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
31
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content